Záhadné příběhy kolem nás – nepochopitelná teleportace

3
1487

I vyrovnaní lidé s množstvím životních zkušeností se občas ocitnou v situaci, s níž si nevědí rady a která je doslova „položí“. Někdy se pak dostanou do psychiatrické léčebny, kde si s původem jejich náhlého kolapsu nevědí rady. A výjimkou nejsou ani případy, kdy se takových lidí většinová společnost zřekne a nechává je radši v úplné izolaci od okolního světa.

Letos na jaře se 77letá Alevtina Zacharovna z jedné obce v Brjanské oblasti rozhodla navštívit hrob svých příbuzných. Vzala si s sebou nádobku s barvou a štětec, aby obnovila nápis na náhrobku. Z domu odešla ráno v době, kdy byl na ulicích klid a nikde se nic zvláštního nedělo. Potkala se s několika sousedy, prohodila pár slov a došla na hřbitov. Asi dvacet metrů od hrobu své rodiny ucítila zničehonic pálení na hrudi, a proto se chtěla zastavit a odpočinout si. Jenže nohy proti její vůli pokračovaly v cestě k hrobu a seniorka měla pocit, jako by se vznášela nad cestou. Chtěla zavolat někoho na pomoc, ale nevydala ze sebe ani hlásku. V tu chvíli si řekla, že ji Bůh nejspíš povolává k sobě a ponechala vše osudu.

Jenže se stalo něco naprosto nečekaného. Alevtinu Zacharovnu objevili její příbuzní úplně jinde – na zastávce vzdálené 23 km od městečka, kde bydlí a kde je i hřbitov. Jak se na místo dostala, nebyla schopna vysvětlit. Lékaři ji prohlédli a našli jí otvor v srdečním svalu s ideálně hladkými okraji, ze kterého netekla žádná krev. Když se záhadný příběh dostal do místních novin, ufologové měli jasno. Seniorka se dostala na místo startu výzkumné kapsle, kterou pilotovali mimozemšťané. Ta jí „prošla tělem“ a dodala jí maximální energii k neuvěřitelnému přesunu z místa na místo.

Ufologové mají sice jasno, ruští lékaři ale nikoli, a proto Alevtinu Zacharovnu drží na psychiatrii. Každopádně její nepochopitelnou teleportaci se zatím vysvětlit nepodařilo.

Zdroj: Tainy.net

  • aaa

    Kamile, Kamile, ty bys měl hlavně prozkoumat učebnici češtiny…

  • Kamil

    Ahoj všichni…Musim pochvalit za užasnej web je tu dost zajimaveho čteni .Jo lidstvo se zajima o vesmir a jeho okoli ? Ale stale existujou mista na planetě zemi neobjěveny. [Neproskoumany] Stale se z moře vynořujou zahadne přišery ktere take nezname…Myslim že by měli nechat vesmir na pokoji a skoumat naši planetu až potom Vesmir ….

  • Endaria

    No pekne…..idem si napr.do školy a zrazu by som sa ocitla napr.v inom meste…….na Zemi sa dejú fakt neuveriteľné veci….úžasný článok :)