Znamení zvěrokruhu a prorocké sny

3
1500

Věříte, že sny mohou předpovídat budoucnost? Prý ano, podle astrologů ale záleží na tom, v jakém znamení zvěrokruhu jsme se narodili. K prorockým snům jsou podle nich nejvíce náchylná vodní znamení, tedy zrozenci Ryb, Raka a Štíra.

Ryby snívají o dětech a o lásce, ale jejich vize jim mohou dopomoci i ke slušné výhře v loterii. Raci mají štěstí – jejich sny bývají předzvěstí cesty nebo cest do vzdálených zemí. Sny Štírů se týkají kariéry nebo vzdělání. Pokud se jim zdá například, že udělali zkoušku nebo že čtou knihu, znamená to, že je čeká nějaká významná událost.

[pullquote_right]Čtěte dále na ProcProto.cz: Mohou sny předpovědět budoucnost?[/pullquote_right]

Vzdušná znamení, tedy Blíženci, Váhy a Vodnář, by své sny rozhodně neměli podceňovat. Mohou jim pomoci při řešení komplikovaných životních situací. To se týká především Blíženců. Romantickým Váhám mohou sny věštit jejich budoucí lásku. Vodnáři díky svým snům poznají, odkud fouká správný vítr a mohou se podle toho zařídit i v reálném životě.

Ohnivá znamení, Beran, Lev a Střelec, mají bohatou představivost, a proto jsou jejich sny plné barevných vizí a podnětů. Vídají známé osobnosti, v jejich snech také často figurují světelné zdroje, lesklé předměty nebo plameny. Lvům se zdávají krásně, ale většinou klamné sny. Berani a Střelci ve snech podléhají kouzlu lásky a velkých dálek. Pokud by tato dvě znamení uměla své sny číst, měla by život mnohem jednodušší.

Zemská znamení, Býk, Panna a Kozoroh, mívají prorocké sny málokdy a mnohdy i zapomenou, že se jim vůbec něco zdálo. Býkům se nejčastěji zdává o oblečení a o jídle, Pannám o knihách a nejrůznějších drobných předmětech, Kozorohům o nádobí a domácích povinnostech. Všechna tato znamení vídají ve snech také často zvířata, rostliny a různé části lidského těla. Jejich věštecké sny se nejčastěji týkají konkrétních praktických věcí, například nákupů a domácích nebo pracovních povinností.

Zdroj: Yoki.ru

 • Lucka

  Jsem ráda, že se shodneme :)
  Aspoň teď vím, že zveřejňujete i články se kterými nemusíte nutně souhlasit ;)

 • Ivo

  Lucko, s bodem 2 máte naprostou pravdu. I já jsem zemské znamení a sny se mi zdají a většinou si je pamatuju. Každopádně jste si možná všimla, že pod článkem je uveden zdroj, neboli jde o překlad, nikoli o má zjištění. Mějte se a hodně hezkých snů. Ivo

 • Lucka

  Tak s tím absolutně nesouhlasím. Sny nám pomáhají hlavně se vypořádat s každodenním děním, se stresem atd. A i přesto – jestli má někdo věštecké sny nebo ne vůbec nezáleží na znamení zvěrokruhu. Já např. spadám do poslední kategorie a pamatuji si téměř každý sen, témata, která tam jsou nadhozená o těch se mi snad ještě nezdálo a prorocké sny jsem už několikrát měla.
  Vaše články se mi líbí pane, ale tenhle mi dává dvě varianty:
  1. Buď jsem unikát, protože jsem opak toho co tam je napsáno (což asi těžko :D)
  2. Nebo je to naprostá hov….a

  Děkuji za pozornost a neberte si to ode mě špatně :)