„Kokainový král“ Adolf Hitler

5
2021

Nacistický vůdce Adolf Hitler byl paranoik, který trpěl prudkými změnami nálad – od depresí po euforii, v níž se považoval za Mesiáše a symbol křížového tažení proti světovému zlu. Sám sebe vnímal za „vtělení dobra“. Svědčí o tom nedávno objevené tajné dokumenty z roku 1942 vypracované pro britskou rozvědku, ve kterých byl popsán i Hitlerův psychologický profil.

V americké aukční síni Alexander Historical Auction se zase objevily vůdcovy zdravotní záznamy. Z nich je patrné, že užíval kokain a velké množství léků. Zveřejnění těchto informací bylo za jeho života tabu, protože navenek vystupoval jako zastánce zdravého životního stylu. Trpěl také kuriózní zdravotní indispozicí – nekontrolovatelným meteorismem, tedy nadměrnou plynatostí. Od lékařů rovněž dostával extrakt z býčího semene, což mělo zvýšit jeho sexuální libido.

Hitler, který sám sebe považoval za génia, byl navíc na štíru i s německým pravopisem. Dochoval se pohled, který napsal přibližně před sto lety. Je v něm neuvěřitelné množství hrubek, které svědčí o tom, že byl prakticky negramotný.

Zdroj: tainy.net

 • Nepište dál. Jste věrohodný jako Erich von Däniken.

 • Sch

  Prosím vás, ta fotka, kde Hitler tancuje s krásnými nahými ženami je opravdová, nebo je to fotomontáž?
  Potřebuju to vědět pro kamarády.

 • JK

  Od kdy se u zpráv používájí fotky ze sovětských válečných filmů místo skutečných a od kdy jedna chyba v jednom slově v pohlednici psané za první války znamená negramotnost? Trochu objektivity hergot! :) Mohl by autor článku uvést jiné zdroje než pochybný ruský web plný konspiračních článků či mimozemšťanů ze kterých čerpal? Jako člověk studující dlouhá léta tohle období slyším o některých zde v článku uvedených informacích poprvé :)

  • ZT

   Myslim, ze tu slo len o to, trochu si kopnut do Adolfa. Pretoze tiez to bol homosexualny vyznavac analneho sexu s mladymi zvieratami. Aby mal krajsiu plet, kupal sa v zmesi prasacich vykalov a bylinneho extraktu z marihuany. Tiez je potvrdene, ze obdivoval piesne Barbary Streisandovej. O tom, ze za vylupnute zlate zuby z koncentracnych taborov si zriadil casostroj snad uz dnes nikto nepochybuje. Vyuzival ho okrem ineho na to, aby odsudenych ludi posielal do nedavnej minulosti, zmnozil ich tam a mohol ich vyvrazdit na tri krat.
   Podla ocitych svedkov mal medzi rytnicami skruteny chvostik a v intimnych chvilach na zachode kvikal ako osipana.
   A fotky su vacsinou ilustracne.
   :-) no a never tomu :-)

   • lulululul

    jak mohl obdivovat písně Barbary Streisandové ? :D mě omejte fakt už :D