Barack Obama si staví tajný bunkr pod Bílým domem ve Washingtonu

3
1120

Na území Bílého domu ve Washingtonu začaly rozsáhlé stavební práce, jejichž cíl zatím není známý. Americká vláda se otázkám „co se buduje pod Bílým domem?“ vyhýbá či na ně pokaždé odpovídá jinak. Podle některých novinářů je důvod jasný – Barack Obama si se souhlasem tajných služeb staví nový protiletecký kryt.

Stavební práce u Bílého domu nelze přehlédnout, takže se americké úřady logicky nevyhnuly otázkám, co se konkrétně buduje a jaký účel tato stavba bude mít. Tiskový mluvčí Bílého domu novinářům odmítl odpovědět. „Barack Obama a jeho tým si buduje nový bazén,“ dodal tiskový mluvčí pobaveně a dále se k otázkám nevyjadřoval. Jeho reakce však spustila neuvěřitelnou vlnu spekulací amerických novinářů, kteří se teď předbíhají s tipy, o jaké úpravy se jedná.

Podle listu The Washington Post si Barack Obama buduje nový bunkr, spojený podzemními chodbami s prezidentovým operativním štábem, který se nachází v Bílém domě, a s již existujícím bunkrem, který vydrží zásah rakety. A tuto teorii skloňuje stále více americkým médií.

Novináři se dále domnívají, že po tragických událostech z 11. září 2001 se úřady obávají, že by teroristé mohli v budoucnu zaútočit na Bílý dům. A proto chtějí připravit další bezpečnostní opatření, jak při případném útoku ochránit prezidenta a jeho štáb.

Zdroj: Paranormal-News

  • Sliprs

    Však schovej se,schovej,ale stejně tě vyhrabou jako nějakýho krtka,a dostaneš lekci co jsi všem udělal,terorista!PHE:DDD

  • dudu00

    schovat pred ufonmi.

  • Danny

    No mohl by se tam klidně zavřít a už nikdy nevylézt…