Bezpečnostní kamery zachytily ducha mladé dívky

6
2030

Bezpečnostní kamery anglického prodejce mobilních telefonů zachytily ducha mladé dívky, který se v noci zjevil v obchodě. Jestli se jedná o věrohodnou nahrávku či nikoliv, není zatím známo…

Ve videu se vzadu u dveří objeví přízrak mladé dívky, který se na okamžik podívá i přímo do bezpečnostních kamer umístěných v obchodě. Je celá nahrávka jen podvrh, či se jedná o reálného ducha?

Autor této nahrávky tvrdí, že ji nijak neupravoval a sám je z toho stále v šoku. „Nevím, co si o tom mám myslet. Když jsem si projížděl záznamy z bezpečnostních kamer, málem jsem nevěřil vlastním očím. Řekl jsem si, že to zveřejním a ať si každý udělá svůj vlastní názor na to, co se v našem obchodě odehrávalo,“ dodal majitel obchodu Andrew Dasilva.

Nicméně internetoví uživatelé Dasilvovi moc nevěří, jelikož nepodal stále uspokojivé vysvětlení, proč projížděl záznamy z bezpečnostních kamer. Nicméně deník The Sun uvádí, že se obchod nachází nedaleko viktoriánského sirotčince, což by mohlo naznačovat, že se jedná o ducha mrtvého sirotka.

A co si o této nahrávce myslíte vy? Jedná se jen o zdařilý podvod?

Zdroj: The Sun

 • haxlina

  podvrch ako bejk….reklama

 • Ešte ste zabudli dopísať, že kriminalistickí odborníci z CSI: Miami nazoomovaním videa získali detailnú fotografiu tváre dievčaťa a porovnali ju so zoznamom obetí. Následne našli zhodu a vedia presnú totožnosť zjavenej osoby.

  Vy ste magazín o vede a technike? Však toto video je čistý fake. :D

 • Ynwa

  Jn, taky sem si rikal, proc projizdel zaznamy, ale jinak fakt nevim, na duchy verim, ale tohle…………. :D

 • Je to pěkný, ale na 98% fake. Vložit do videa, z kamery, která se nehýbe, do tmy ve dveřích, procházející něco, je dost jednoduchý. Takže pochybuju o pravosti

 • Hruda

  No jako tohle? Lek jsem se jako svine :-D Ale asi to bude fake, ikdyz kdo vi?

 • flahyoneq

  Mohli by dohledat jestli je to divka z toho sirotcinaria ,… ;) pak mozna by to mohlo byt realne…. kdo vi vlastne jak vypada duch mrtveho a co to vlastne je ….