Mimozemšťané útočí na Skotsko!

2
827

Policisté ze skotského regionu Tayside mají o zábavu vystaráno. Kromě běžných případů se v posledních letech musí zabývat i nejrůznějšími paranormálními jevy, většinou útoky duchů. Lidé z Dundee, Pertshire a Angusu také často volají kvůli UFO a »mimozemským lodím«. “

„V roce 2009 jsme v Dundee vyšetřovali případ muže, který tvrdil, že ho pronásledují duchové. Ve skutečnosti trpěl halucinacemi,“ řekl jeden z policistů. „Zatím jsme se naštěstí nemuseli zabývat zombie, čarodějnicemi nebo upíry.“ V letech 2009 až 2011 vyšetřovali celkem pět případů týkajících se paranormálních jevů, z nichž dva se zatím nepodařilo objasnit.

V oblasti se také roztrhl pytel s UFO. Například v únoru 2010 byla nad Crieffem pozorována série neznámých oranžových světel. Nakonec se zjistilo, že šlo o čínské lucerny štěstí. Další měsíc přišlo hlášení z Fife. Ve skutečnosti šlo o rozhlasový vysílač.

Nicméně jeden z případů by se určitě líbil agentu Mulderovi z Akt X. Třináctého května 2009 ve 23.11 přišlo oznámení o UFO nad Glen Lyon. Šlo o trojúhelníkovité jasně bílé světlo na obloze, jehož původ se dosud nepodařilo objasnit. Nevysvětlená je také série světel nad Dundee z 27. dubna 2010.

  • thechosenone729

    Povedzme že mimozemšťania existujú a doteraz tie náhodne únosy zjavenia atď boli len skúmanie
    zistili že sa s planétou zaobchádza zle alebo sú tu nieaké nové zdroje tak si môžme pískať a to do slova. Keď majú technológiu ktorou by sa dalo preletieť pol galaxie tak tá naša už vôbec nebude na nič. Môžme hovoriť aká je silná Nukleárna Bomba ale to sa potom nedá s tou ich vôbec porovnávať. Možno nás budu varovať a možno sme sme mali takto skončiť.

    • očitý svědek

      To určitě.Mimozemštani vytvořili ozonové díry a poničili planetu těžbou,proto jsou ty obrovské opracované kvádry zaházené na místech kde se těžilo.Jsou to umělé věci,které nedělají lidé,ale mimozemštané.