Prsatá čtyřletá »sexbomba«

5
1011

Někteří rodiče nemají rozum a ve snaze proslavit své dítě udělají doslova cokoli. Těm nejambicióznějším teď podala »pomocnou ruku« americká TV stanice TLC se svou reality show Toddlers and Tiaras (Batolata a diadémy).

Jednou z účastnic soutěže je i čtyřletá Maddy Jackson, která sotva odrostla plenám. V show se prezentuje jako nechutná imitace prsaté country zpěvačky Dolly Parton. Nosí falešnou podprsenku s košíčky C a vycpávky má i na zadečku. Neonově růžové šatičky a platinovou paruku by jí mohla závidět snad jedině panenka Barbie.

Zatímco diváci jsou z téhle bizarní »staré mladé« v šoku, její matka Lindsay je nadšená. „Když si obleče falešnou podprsenku a falešné pozadí, bere to jako krásnou odměnu,“ řekla Lindsay v TV interview. Dodala také, že její dcera se první soutěže krásy zúčastnila už v devíti měsících.

Posuďte sami…

Zdroj: Daily Mail

 • qayxsw

  moja rec – malo lasky – strapova cast

 • Deidar

  Toto je výkvet „amerického sna“Krava je urážka pre to zviera.Tá jej matka je ploštica, ktorá by mala byť na psychiatri vo zvieracej kazajke.Idiotizmus najhrubšieho zrna.
  Ľutujem to dievčatko, že si jej „mati“ lieči komplexy menejcennosti cez jej dcéru.
  Lenže toto je v Amerike bežné.

 • Tom

  Posoudil jsem, ani jsem to video nezpustil. JE to BLEEEE. Ma behat po dětským hřišti a ne být takhle psychicky znásilňovaná. Rodičům zřejmě nic neříká štokholmský syndrom :-((((

 • Anne

  Tak tohle bude jednou její drahé rodiče mrzet, takhle jí ničit dětství…

 • Amnhi

  K*ava matka, se bude divit, az ji nekdo kvuli tomu jeji princeznu znasilni.