Sestřih nejzajímavějších „artefaktů“ z Marsu

9
1106

Stáda zvířat, sochy, lesy – to vše našli milovníci tajemna a záhad na Marsu na snímcích NASA. Ačkoli je zřejmé, že jde jen o hezkou optickou iluzi, ufologové jsou přesvědčeni, že na rudé planetě je velké množství artefaktů, které zde zanechaly dávné civilizace, případně že tu život existuje dodnes. Prohlédněte si sestřih nejzajímavějších záběrů, který sestavila Alien Disclosure Group z Británie.

 • Themis

  Opět zase Mars. Copak je jenom tahle pitomá planeta na který se najde i plechovka od Piva ?

  • Muertes

   Ne, určitě jsme odpadem zaplavili celou soustavu a nám známý vesmír. Nicméně ještě se tam nedostalo vozítko které by nám to tak pěkně zvěčnilo.

   • Themis

    šak on nám už někdo doufám brzo zatrhne tohle fotografování planet viz Marsu pevně doufám. Tak dlouho se lítá raketama na Mars až se motor utrhne a bude konec těhle legrací jako zvířecí stáda a další nesmysli.

 • hele toje jak když koukáte na oblohu a pozorujete mraky …jeden mrak je želva,jeden auto,jeden jak krokodýl…tak mě přijde že podobné je todle.záběry na kterých něco je na google nebudou.todle je jen bullshit kterej sem viděl mnohkát….jasně že na marsu je život a základny v podzemí jako tady na zemi..a možná by tam byla i voda(ovšem vědci řeší vodu jako lidi pro život třebnou,ET nemusí pýt vodu jako my,pijou tekuté věci na bázi jiného složení stejně jako atmosféra tady,neznamená že na marsu pro nás není podnebí žetam nic nebude….) nasa nevěřím ani pozdrav a je k vidění spoustu jiných zajímavých věcí.) pokud někdo chcete přidejte si mě na fb mám tam infa až dost.)

  • Tom

   Ahoj Jardo, na Marsu JE voda. Jaké věci tekuté pijí ET? :-) Je smutné a zároveň úsměvné když nevěříš organizaci jejíž vynálezy dennodenně používáš. Bud si jistý, že zejména poslední “ budova“ je i na google Earth. pěkný den

 • Deidar1

  Chýbajú mi na záberoch zelený mužíčkovia s tykadlami som už ochotný veriť hocičomu.

 • Tom

  Jakube díky za zveřejnění, spousta věcí se dá vysvětlit ale ta továrna mi fakt vrtá hlavou. Ona je takhle trosku deformovaná, ale při pohledu z jiného úhlu a že se nachází prakticky na vrcholu kopce, že ten kruh má v průměru cca 65m a hrana té budovy je cca 100 m je úžasné. navíc se zdá že tím kruhem prochází světlo

 • kazan

  Zahadna kamenna hora a martanska tovarna..to vypadalo celkem zajímavě.