Transport „létajícího talíře“ vyvolal zděšení

11
1345

Řidiči na dálnici Capital Beltway u Washingtonu se nestačili divit. Kamion po ní převážel ohromný lesklý „létající talíř“, stejný jako známe z hollywoodských filmů.  Někteří vyděšení svědkové okamžitě zburcovali policii. Další řidiči záhadný transport vyfotografovali a své snímky pak zveřejnili na internetu. Rozvinula se také obsáhlá diskuse, co to vlastně armádní speciál převážel. Že by skutečné UFO, které sestřelily stíhačky, a jež mělo být zkoumáno na nějaké tajné vojenské základně?

Nakonec se vše vyjasnilo. Kamion převážel nový model bezpilotního letounu X-47B z Kalifornie na základnu NAS v Patuxent River v Marylandu, kde bude přístroj testován ještě s dalším, který sem byl transportován už dříve. „Letoun diskovitého tvaru odhalí protivníkovy radary mnohem obtížněji,“ uvedl zástupce firmy Northrop Grumann, která bezpilotní letadla vyrábí. Testování by mělo skončit v příštím roce a letouny pak budou využívány ke špionážním účelům i k likvidaci pozemních cílů.

Zdroj: kp.ru

 • Deidar1

  derbby 189 ak by všetky vlády povedali to čo vedie ,tak by sme sa tu asi navzájom pozabíjali.Neviem či je ľudstvo pripravené naq pravdu o tom , čo je okolo nás.Prečo sa prestalo s cestami na Mesiac? Čo zistil ruský Lunochod na mesiaci?Čo sa tam našlo , alebo čo zistili?Kto a ako postavil pyramídy v Egypte,v Mexiku a aj inde sú stavby z materiálov ktoré sa nachádzajú stovky kilometrov od ich postavenia??Čo dali stavitelia pyramíd do ich útrorob? Neni to náhodou radioaktívny materiál?V Gabúne našli vedci prírodný jadrový reaktor, ak bol vôbec vytvorený prírodou.
  Niekto kto bude čítať tieto riadky si pomyslí , že mi asi preskočilo.
  Prečo?
  Nie je trochu pravdy na tom , čo sa píše a aj natáča v žánry zvanom SCI-FI.Takto po troške nám môžu dávať informácie o tom čo je okolo nás.

  • Dome

   Neboj nemyslím si to, práve naopak súhlasím s Tebou… tiež si kladiem tieto otázky denno denne…

  • Tom

   – na Měsíc se nelítá protože na to nejsou peníze, lidi chtějí mít zadarmo školu, nemocnici, hasiče policii…. lidi nechtěj na Měsíc
   – Pyramidy postavili Egypťani, nic záhadnýho, jako jestli se ptáš jestli to byl Karel nebo Pepa tak to je fakt záhada to nevím.
   – Nejspíš tam nic dát nestihli proto se tam nic nenašlo
   – V klidu přírodní Jaderný reaktor neni nic neobvyklého, třeba Slunce je takovej malinkatej příklad fungujícího Tokamaku :-)
   – Nepřeskočilo, ještě jsi akorát toho moc nepřečetl, to přijde, tam kde seš teď ty, myslím pocitově s gulášem v hlavě, byla spousta lidí, nějakou chvilku to potrvá. pak se vydáš buď cestou konspirace nebo vědy. A nebo vlastní cestou.
   – Ne je to naopak sci-fi udavá směr vynálezů…… nejdřív je to sci-fi a pak se to stane realitou.

   • Dovolím si přidat svůj názor :)
    Na Měsíc přestali lítat, protože zjistili, že tam není žádná ropa :)
    Pyramidy postavili Egypťané, protože více rozuměli vesmíru a uměli využívat energii i bez použití fyzické síly
    A Sci-fi má mnohem více společného s realitou, než ty trapné seriály, které se snaží imitovat běžný život :)

    • Tom

     Jako vždy jsi tomu přidal jistou dávku zajímavosti…jeden astronom kdysi řekl: i tu největši fantazii předčí holá realita.

 • Americká vláda tají mnoho věcí..například mimozemskou civilizaci ….do světa nakecají různé nesmysli…. ..a při to to není pravda..třeba celou dobu jsou v kontaktu z mimozemšťanama a z lidi si dělají jen blázny….. proč třeba nevyužívají antigravitační hmotu …vzali ji z ztroskotaných vesmírných korábu …proč to všechno!!! proč lidstvu neřeknou konečně o všem pravdu…

 • Sauber

  To není žádný talíř vidím to přesne jak psal Tom,navíc to má proudovej pohon proste nejaký bezpilotník,leda ze by pod tou plachtou na tahači byl zamaskovanej pod (jako na oko tvarem bezpilotníka) uplne jinej tvar nejakýho třeba fakt talíře ty prolhaný šmejdi Americký používaj ruzný záludný kamufláže čert je vem! :-)

 • Tom

  Jsem divnej. Mně to připadá jako zmenšená B-2. Navíc pochybuji, že to má tvar talíře. Spíš Delta.

 • karlik09

  Tak se podívejte je to bezpilotní sledovací letoun a vypada jako létající talíř pak ho někde vypustí někdo ho náhodou uvidí a záhada UFO je tu kolik UFO už jsme viděli a netušíli jsme že je to lidský výtvor…………????

 • Danny

  UFO nebo ne,stejně je to pěkná americká sviňárna…

  • wayfarer

   mmmhhhmmm…komentár: ,,Že by skutečné UFO, které sestřelily stíhačky, a jež mělo být zkoumáno na nějaké tajné vojenské základně? :DD jasnéééé….amíci zostrelia UFO a idu ho prenášať po diaľnici..:)) Si viem predstaviť tých natvrdlích hamburgerákov ako píšu poplašné správy..:DD jaaaaaaaj…amerika ma asi fakt stále niečim prekvapí..:DD