V USA údajně zakládají ministerstvo pro mimozemskou politiku

41
854

Podle zatím neověřené informace chtějí v USA založit úřad Exopolitics, který bude řešit otázky mimozemských civilizací. Pokud se tato zpráva zakládá na pravdě, půjde o oficiální potvrzení toho, že Zemi navštěvují zástupci z jiných planet. V tom případě bude zajímavé zjištění, jak dlouho o nich vládní představitelé vědí a kdy vlastně došlo k prvnímu kontaktu. Fakt, že Zemi možná navštěvují zástupci z dalekého vesmíru, pro nás bude mít nepředstavitelné důsledky. Jejich existence by mohla ovlivnit každičkou součást našeho života včetně chodu vládních i nevládních úřadů.

Dlouhou dobu se soudí, že tajný vládní projekt SSG ve skutečnosti vznikl v souvislosti s přísně utajovanou informací, že mimozemšťané opravdu navštívili Zemi a mnohé jejich lodě se dostaly do rukou vojenských špiček. Proto byly uzavřeny dohody mezi SSG a mimozemskými rasami, že výměnou za mlčení poskytnou některé technologie.

SSG už údajně založila vlastní odbor Exopolitics, známého jako Majestic 12 (též MJ-12). Nyní se spekuluje o tom, že vnitřní rozpory jednotlivých členů této skupiny vedly k jejímu rozštěpení. Důsledkem má být právě založení oficiálního ministerstva pro mimozemskou politiku. Za zmínku stojí také fakt, že známý vatikánský exorcista Corrado Balducci krátce před svou smrtí v roce 2008 zmínil, že podle jeho informací se na Zemi usídlili návštěvníci z jiných planet.

 • Radek S

  Lidé kteří se o toto téma zajímají delší dobu, tyto informace vědí už velmi dlouho. Naopak je to tato informace velmi stručná a nezabíhá do detailů. Poslední dobou si můžete všimnout mnoho zajímavých úkazů, jak na nebi,tak po celém světě. Na reakce typu: Budeme mít lepší práci, bude levnější chleba a podobně. Je mnoho spekulativních odpovědí. Osobně vám k tomu můžu říci: Ano byla by lepší práce a byl by levnější chleba. Osvobození související s přiznáním si mimozemských ras a jejich zasahování, jak do historie tak do přítomné reality, nás může osvobodit od materializmu, kterým je naše rasa posedlá. Samozřejmě pro lidi s těmito názory se nic nemění. Sebepoznání nepřijde samo, stejně tak jako práce, nebo změna dosavadního systému, který funguje pro lidi i bytosti, o kterých v uvozovkách ani nevíme.

  • Tom

   Utopie, sny a fantazie. Avšak i tím je člověk živ. :-)

 • Jaroslav Rosa

  muži v černém už operují dlouho…stačí poslechnout pár výpovědí.až překvapivě se shodují…
  není třeba zakládat nějakou agendu….

  pochybuju že by zemi navštevovaly jiné civilizace…oni už tady jsou od začátku.a ty co tu být nemohou nebo nás jen navštíví se tu zdržují krátce (různá biologie těla).a co by tady dělaly ?
  a už vůbec by neměnily techniku …ani už vlády mají lecos.

  tak nějak mě to celý postrádá smysl…
  jinak o Et už věděli mnohem dříve než my.(jak indoši ,tak šamani,tak domorodci z Austr,tak čistá arijská rasa atd…)

  toje jako číst zkomolenou pohádku která už byla napsána )

  (nic proti portálu a autoroj)

  • Tom

   zkomolený to máš a řádně to teda jo.Oni MiB jsou doktoři? berou kartičky VZP? :-))
   U výpovědi které se xhodují se musíš ptát kdo ti vlastně vypovídá a co je důležitější kdo a na co se ptá….

   Kdo je tu od začátku? Od začátku čeho? Ty Jardo teď jsi napsal že E.Týýý jsou nemohoucí. :-)))

   jo jo vlády mají sice lecos, ale tiskárny na prachy jim chybí…..

 • FFS

  To je už dost stará zpráva. Nicméně kde berou tu jistotu, že by se s námi vůbec chtěli bavit…

 • Tom

  Krásný článek o tom jak se dá pěkně manipulovat. On vlastně nikdo neví zda to je či neni pravda. Ale KDYBY byla tak bla bla bla bla… a jde to tak daleko, že pouhá informace o tom, že to je pravdou by nás mohla ovlivnit od kojeneckého ústavu po důchod. A já se ptám čím? Zlevní chleba? bude víc práce lépe placená? asi těžko.
  Přestane se těžit a omezí spotřeba ….atd atd. Je to jen pouhý fantasmagorický sen. že se něco vyřeší samo. Jenže samo se nikdy nic neudělá a jenom snaha nestačí.
  Pokud a tady se dostávám též na pole spekulace, máme vlastnit nebo jsme měli ukořistit mimozemsskou technologii, tak to se E.T. moc nevycajchnovala. Co ta technologie jako je ? Tablety a mobily? placatý televize? ortopedická postel? Rozmražovaný rohlíky v krámu? neni tu nic kde by byla použita mimozemskVlády nás nezachrání. Jediný kdo nás může zachránit jsme mi sami.Avšak musí se chtít dát víc než se dává a nevěřit v to že něco je zadarmo. Jemináčku svatej kam jsem se tím komentářem dostal……………..:-)))) Za mě říkám, že ten program vzniknout může, ale pro naprosto jiné účeli. MJ-12 byla také mýlka,…..avšak v daný okamžik se hodila. A dost možná byla svým způsobem žádoucí.

  • Captain

   Tímto komentářem nemyslím, že bych v tuto zprávu věřil, pouze tě chci vyvést z omylu…
   1) Jak to změní naše životy? Už jen to, že existence mimozemského života smaže většinu (nechci říkat všechna, protože je všechny neznám) vír (náboženství), protože v nich jsou lidé na Zemi jako ti „vyvolení“, které bůh stvořil. Ale je toho víc a opět stačí myslet primitivně. Třeba důkaz mimozemské existence změní pohled každého zdravého člověka na smysl života, historii, přítomnost i budoucnost. Nejde o to, že zjistíš, že jsou mimozemšťani a zejtra si jdeš koupit rohlík o korunu levnější. Také to může ale způsobit mentální katastrofu, kdy jsou lidé neustále krmeni Hollywoodskýma filmama, jak mimozemšťani letěj zničit planetu a víš jak na tom je většina populace naší planety s inteligencí… I když by jim vláda řekla, že nic nehrozí, tak by jim v hlavách stále běžely ty filmy. Ale to už zacházim daleko…
   2) Technologie od E.T. – No, vzhledem k tomu, že vládní orgány se nezajímají o to, zda ty máš v kapse mobil nebo bramboru s anténkou, ale o vojenská vybavení (pro případné války), tak si myslim, že nemá cenu dále komentovat… A ať jde o mimozemské nebo pozemské technologie, armáda nebude své technologické trumfy zveřejňovat.. Proč? Odvoď si to od slovíčka „trumf“, určitě si už někdy hrál nějakou karetní hru.

   • Nevim

    Souhlasím ….naprosto jednoduché odpovědi.

   • Tom

    1) nesmaže ale ztransformuje, lidi kteří se hlásí k nějaké víře či sektě věří, že její představitelé je vedou. Tím pádem uvěří i vysvětlení tohoto nedopatření a pojede se dál. Právě proto, že většina populace je hloupá bez znalostí jak přežít, bez instinktů nebude problém jim to „vysvětlit“ když k tomu dojde. Hollywood filmy běží maximálně 20 prcům planety což je bratru 1,4 miliardy lidu. Zbytek neví že existuje nějaký film na tož hollywood, a už vůbec ne že se na tom oranžovým puntíku co je vidět někdy v noci na obloze prohání nějaké vozítko.
    2) O tom žádná, nevím jak dlouho sleduješ PP, ale o utajovaných věcech a to i z mé strany bylo napsáno hodně, proč to tak je. I proč své vynálezi do poslední chvile tají i VŠ. Vládní orgány i v ČR se velmi zajímá kdo má mobil. Protoho už mají i někteří. prvňáčci a do 3 třídy téměř všichni. Je to spojení přijemného s užitečným. Avšak pořád tu nevidím technologickou souvislost s E.T.
    3) Pěknej komentář :-) ten tvůj samo.

   • FFS

    1.) Nemyslím si. Náboženství se transformují do nových podob. Můžeš to pozorovat už nyní (víra v boha nahradila víra v mimozemšťany – slabomyslní hlupáci tomu vždy naletí… ) a tihle lidé se jim budou snažit za každou cenu podobat.
    Lidé jsou hloupí, ale já doufám, že nejsou zas až tak moc.
    2.) Bohužel ano. V první řadě jde vždy o zbraně.

    • Anna Trnková

     Ja bych spis rekla, ze viru v Boha nahradila vira v Illuminaty. :D

     • FFS

      Ano. To je druhá varianta týhle pitomosti.
      Btw. co bude s našim rande? 8-)

      • Anna Trnková

       Kdykoliv to nekomu nahodim, tak na me kouka jak na kretena. Pritom je to uplne o tom samym. Nekdo, kdo ma vyssi moc a vi o kazdem nasem pohybu, nekdo, kdo rozhoduje o zivote a smrti, nekdo, kdo ovlada vsechno a my s tim nic neudelame, tada, zapomente na Boha, prichazi Illuminati, bitch! :D

       Tys neprisel na to letiste, ja se znova do CR nepotahnu! :D

       • FFS

        Vezmi si třeba Zednáře. Na ty sváděj taky všechno možný, včetně vlády nad světem… a vtipný je, že ani nevědi, co vůbec Zednáři jsou zač a co jsou jejich myšlenky. :)

        Tak příští návštěva ČR… budu stát s kyticí na letišti. 8-)

        • Tom

         :-)))

        • Anna Trnková

         No kdyz tooo…. na pristi navstevu CR se mnou prileti i pritel, predstavit se rodicum :D

         • FFS

          A to je nějaká nemoc ten „přítel“? Já myslim, že ne. :)

          • Anna Trnková

           Je to velice zarlivy vedec, ktery by se mohl prokazat jako sileny, kdyby videl jineho chlapa cekajiciho na me s kytici. :D

          • FFS

           To nevadí. Kopanec do brusele a problem je vyřešen. Poté následuje předání květiny, objetí a pusa zachránci. 8-)

          • Anna Trnková

           Ja ale nechci byt zachranena! …..nic osobniho, it’s not you, it’s me.

          • FFS

           Já myslim, že jo. Jen o tom ještě nevíš. 8-)

          • Acid

           Notak…takhle se holky přece nebalí ! ! :( :( :(

          • FFS

           Já někoho balim? :D

  • Nevim

   Všímáš si Tome, že ty děláš úplně to samé, proti čemu vystupuješ? Sám říkáš ,že kdyby to byla pravda tak se nestane tohle a tamto bla bla bla bla :D a k tý technologii, to je zcestný…..to je jak kdyby si dal neandrtálci jak ty říkáš tablet a divil se, že ho do týdne nezačne sériově vyrábět….

   • Tom

    neni to zcestný je to marketing, dobrý marketing nezaručuje kvalitu výrobku…..Uprostřed je taková věta: Pokud a tady se též dostávám…atd. anojá si to plně uvědomuju a ještě na to upozornim :-)))

    • Nevim

     Tyjo, buď mám nějakej chvilkovej výpadek :-) nebo je na mě toho sluníčka už moc, ale nechápu jak s tímhle souvisí marketing… Prostě důvodů proč se z toho nikdo nesnaží vytřískat od lidí peníze může být spouuusta , od absolutního nepochopení technologie po nedostupnost potřebných materiálů na Zemi až po vojenskou výhodu danného státu….Jestli jsem tě teda pochopil správně :-) už nějak nestíhám fungovat.

     • Tom

      To že to nechápeš neni nic divnýho.

      • ondra

       Tome když si čtu tvoje komentáře tak si někdy říkám že si hodně velkej hnup a musíš se ke všemu vtírát vlastním názorem, který je úplně o nějaké krávovině nebo skoro nesouvisí s článkem. Kdyby ty si našel třeba pistoli nějakou mimozemskou strašně pěknou nechal by sis jí nebo bys hned volal armádě že pro ně něco máš ?

       • Tom

        aspoň mám nějakej názor …. je na ostatních jak se s tím poperou. Jooo někdy jsou moje komentéře mimo….a proč ne? :-))

        Kdybych já našel mimozemskou pistoli, můžu ti odpřísahnout, že bych nepoznal že se jedná pistoli :-))) Hlavně slovní spojeni strašně pěknou je k pokukání. Navíc armádu tyhle věci v zásadě nezajímají.

      • Nevim

       jejda, kladivo udeřilo na hlavičku :-))))

  • FFS

   Svět pojede dál… jen to bude chvíli ve městech celýho světa vypadat jako na zahájení letních olympijských her. Já půjdu do práce, ty půjdeš do práce, on půjde do práce a nezmění se lautr nic.

  • Jaroslav Rosa

   technologii používáme každý den …a je jí všude hojně.

   • FFS

    např…

   • Tom

    jeden jediný příklad za všechny, každý den hojně využívané mimozemské technologie….je to zubní kartáček? já na to přišel, jediná věc co se používá hojně každý den a všemi ,je záchod přesněji WC. Diky E.T. neni na….no v ulicích. to jako relavantní důkaz postačuje…mě ano :-))))

 • sd

  Moc nechápu proč by měli mimozemšťané zájem na tom aby byli před veřejností utajejeni a ještě za to navíc platili svými technologiemi.

  • Nevim

   Viď, taky jsem si říkal, ikdyž zrovinka teď…mě taková jedna bláááznivá možnost napadla :D

 • Anna Trnková

  Uz jsem jim poslala zivotopis!

  • Ruda

   Ty jsi holka mazaná :o))) Máš ještě adresu,šikla by se mi , místo doktorů…

   • Anna Trnková

    Normalne do Bilyho domu jim to posli, Barack to preda dal… :D

    • Tom

     no nevim děvče, spíš bych kontaktoval Willa Smitha :-)) nežli bubáka obavu :-))

    • Jaroslav Rosa

     yes we scan !