Mimozemšťani k nám létají jako turisté, stojí v odtajněných archivech britské vlády

4
1681

Britské ministerstvo obrany odtajnilo dokumenty o UFO, ve kterých se spekuluje, že důvodem jejich návštěv na Zemi by mohl být vojenský průzkum, věda či dokonce vesmírný turismus.

Přes šest tisíc stránek spisů z odtajněných archivů britského ministerstva obrany obsahuje několik zajímavých informací. Například v jednom dokumentu je dopodrobna rozebráno svědectví policisty, který údajně spatřil UFO nad stadiónem londýnského fotbalového klubu Chelsea. Další se zase týká návštěvy trojice „mužů v černém“ s osobou, která o sobě tvrdí, že se setkala s UFO v oblasti Lincolnshire na východě Anglie. Podle materiálů se také například jeden vlastník hotelu ve Walesu obrátil na svého poslance po údajném přistání UFO, ze kterého vystoupili dva humanoidi.

Mimozemšťané k nám létají na dovolenou

V několika stránkovém dokumentu z roku 1995 o UFO důstojníci uvádějí, že nás podle nich mimozemšťané navštěvují buď kvůli průzkumu terénu z vojenských důvodů, vědeckému zkoumání anebo na Zemi létají jako turisté.

Jeden z dokumentů se týká návštěvy trojice „mužů v černém“ s osobou, která o sobě tvrdí, že se setkala s UFO v oblasti Lincolnshire na východě Anglie.

„Nevíme, jestli mimozemšťané skutečně existují. Pokud ale ano, je potřeba zjistit, co tu chtějí a jestli představují hrozbu pro Británii. Jestli bychom mohli získat a využít jejich technologie,“ cituje server Telegraph jeden z odtajněných archivů.

V tom samém dokumentu se rovněž píše, že za pozorováním UFO může být davová halucinace, americká letadla, atmosférické jevy nebo poplašné zprávy. Ale ani jedna z těchto hypotéz se nejeví jako zcela uspokojivá.

Zdroj: tvnoviny.sk