Arnold Schwarzenegger jako nový celosvětový vůdce

Arnold Schwarzenegger je muž několika tváří. Během své kariéry vystřídal tolik profesí jako jen málokdo na světě. Na začátku slavil úspěchy v kulturistice, kde vyhrál nespočet soutěží. Všichni ho ale spíše známe jako hollywoodského herce z akčních trháků a později i jako guvernéra státu Kalifornie. Teď, po skončení mandátu, přemýšlí Arnold, co dál. Sám prý uvažuje o tom, že by se vrátil zpátky k filmu, jelikož dostal už řadu nabídek od renomovaných režisérů z Hollywoodu. Podle některých konspiračních teorií prý ale plánuje něco daleko většího. Představovat Arnolda Schwarzeneggera je asi zbytečné. Někdejší představitel akčních filmů jako Terminátor, Komando, Predátor a dalších, nás mnohokrát šokoval už i mimo film. Po skončení kariéry guvernéra státu Kalifornie přemýšlí, kam jeho cesta povede dál. Na stole mu nyní leží několik miliónových nabídek z Hollywoodu a sám Arnold přiznává, že ho to láká. Jedním dechem ale dodal, z pochopitelných důvodů už nemůže a ani nechce role akčních hrdinů plné přestřelek, honiček a výbuchů. "Musím se poohlédnout po roli úměrné věku, jak to třeba udělal Clint Eastwood. Souboje a divoké přestřelky už nejsou pro mě," připustil sebekriticky. Konečně chce prý také dopsat svoji vlastní autobiografii a přidat se k některé organizaci, kde se pokusí stát něčím jako globálním ekologickým vyslancem. Podle některých konspirátorů  Arnodl připravuje ale něco úplně jiného … Média a mnoho konspiračních teoretiků už delší dobu hovoří o tom, že se potají chystá jedna centrální vláda s jedním celosvětovým vůdcem. Dlouho se spekulovalo o tom, kdo by tímto vůdcem 21. století mohl být. Podle novináře a konspiračního teoretika Alexe Jonese bude tímto novým vůdcem právě Arnold Schwarzenegger. Údajně s tímto plánem souhlasí a prý ho měl probrat už se špičkami spolku iluminátů (tajná společnost nejmocnějších osob na světě, které údajně ze zákulisí řídí svět). Tento spolek měl podle některých konspiračních teorií před časem rozpoutat finanční krizi a vyvolat nejednu válku ve světě.
Arnold Alois Schwarzenegger (* 30. července 1947, Thal poblíž Štýrského Hradce, Rakousko) je rakousko-americký sportovec, herec a republikánský politik. V letech 2003–2011 zastával úřad guvernéra Kalifornie. Jako sportovec je dodnes považován za nejlepšího kulturistu v historii tohoto sportu. Vyhrál nespočet soutěží v kulturistice a silovém trojboji - nejcennější jsou jeho vítězství Mr.Olympia (7 krát) a Mr.Universe (5 krát). Jako herec hrál zejména postavy tvrdých mužů v akčních filmech, v nichž zúročil svoji vypracovanou postavu. Díky ní byl také v Guinnessově knize rekordů označen jako nejdokonaleji vyvinutý muž na světě. Zdroj: Wikipedia

Arnold jako loutka mocných

I když této teorii se Arnoldovi blízcí přátelé vysmívají, podle některých zdrojů je ve skutečnosti loutkou v rukou iluminátů, kteří ho údajně dosadili i do křesla guvernéra Kalifornie.  Proslýchá se také, že by slavný herec mohl patřit přímo do jejich řad.
Jeho bývalí kolegové z kulturistiky Rick Wayne a Robby Robinson tvrdí, že Arnold se nikdy mezi svými přáteli netajil sympatiemi k Adolfu Hitlerovi!
Jak uvedli někteří novináři, Arnold sám se prý před časem nechal slyšet, že by se jednou rád stal diktátorem a ovládal masy lidí. Šlo jen o nadsázku, kterou novináři překroutili? Nebo nám Arnold připraví další šok? Jeho bývalí kolegové z kulturistiky Rick Wayne a Robby Robinson tvrdí, že Arnold se nikdy mezi svými přáteli netajil sympatiemi k Adolfu Hitlerovi! Aby ale nevypadal jako nelida, obdivoval na Hitlerovi prý pouze to, jak dokázal manipulovat a přesvědčovat masy lidí. Může tedy samotný nápad o novém celosvětovém vůdci vzniknout přímo z Arnoldovy hlavy? Médii dnes proběhla zpráva o tom, kdo v příštím roce nahradí současného nevýrazného prezidenta Evropské unie. „Mohl by to být Arnold Schwarzenegger,“ míní poradce bývalého kalifornského guvernéra Terry Tamminen. Podle něj by někdejší hvězda akčních filmů mohla sjednotit starý kontinent. Tuto informaci dnes přinesl server Idnes.cz. Že by se tento ďábelský plán začal naplňovat? Nebo jde jen o další vymyšlenou konspirační teorii?