Edward Snowden zveřejnil informace o neznámé civilizaci

Americká vláda už dávno ví, že tvrzení o UFO se zakládají na pravdě. Pravdivé jsou také zkazky, že neznámé civilizace jsou mnohem vyspělejší než lidstvo. Tvrdí to údajně bývalý systémový administrátor Edward Snowden, který pracoval pro americkou Národní bezpečnostní agenturu (NSA), a nyní pobývá v Rusku. Nejde ale o žádné mimozemšťany, nýbrž o pozemské civilizace, které tu s námi žijí milióny let a jsou o desítky tisíc let před námi. „Nejvyšší místa si s UFO nevědí rady a krmí občany oficiálními verzemi, že to, co zahlédli, jsou obyčejné meteorologické balóny nebo přírodní jevy. Ale z dokumentů jednoznačně vyplývá, že UFO jsou realita. Dopravní lodě této civilizace létají nejen v pozemské atmosféře, ale byly zaregistrovány také na mořském dně, v hydrotermálních zdrojích, vulkánech i na sluneční orbitě,“ uvedl údajně Snowden svým blízkým.
Civilizaci tvoří extrémofilové, kteří žijí v zemském plášti. Jde o jediné místo, kde jsou podmínky k životu více či méně stabilní po milióny let.
Zjištěná data, která mají status státního tajemství, uchovávají archivy CIA. Přístup k nim nemají ani vědci. Civilizaci tvoří extrémofilové, kteří žijí v zemském plášti. Jde o jediné místo, kde jsou podmínky k životu více či méně stabilní po milióny let. Homo sapiens a tito extrémofilové se vyvíjeli stejně rychle, ale na rozdíl od nás je zemský plášť chránil před katastrofami, ke kterým docházelo na zemském povrchu. Prezident USA dostává o činnosti této civilizace pravidelné svodky. Je také informován o pohybu její techniky – UFO. Technologie našich „kolegů“ je natolik vyspělá, že při případném konfliktu nemáme žádnou šanci přežít. Zároveň ale převládá názor, že naše existence je pro ně nepodstatná a nestojíme jim za pozornost.