Jste Rh negativní? Pak jste možná potomkem mimozemšťanů!

Lidé na naší planetě mají buď krevní skupinu 0, A, B, nebo AB a dále Rhesus (Rh) faktor, což je antigen, který se vyskytuje na povrchu červených krvinek. V tomto případě mluvíme o Rh pozitivitě. Pokud tento antigen v krvi chybí, jste Rh negativní. 

Většina pozemské populace (85 %) je Rh pozitivní, zbývajících 15 % lidí  je Rh negativních. Jenže mít Rh negativní krevní skupinu je dost velký hendikep. Rh negativní lidé mohou přijímat jen Rh negativní krev, protože na pozitivní Rh faktor si jejich tělo začne vytvářet protilátky. To je také důvod, proč jsou Rh negativní těhotné ženy pečlivě hlídané. Pokud totiž čekají dítě s Rh+, je to právě tento faktor, který způsobí, že tělo matky vnímá plod jako cizorodý organismus a snaží se ho zbavit. To ale odporuje veškerým zákonům genetiky a evoluce. 

Byla část lidstva geneticky zmanipulována?

Neví se, proč Rh negativita z populace nevymizela, ale jedna zajímavá teorie by tu byla. Podle některých vědců byla část lidstva geneticky zmanipulovaná mimozemšťany. Výzkumnice Lara Starr tvrdí, že pokud jsme se opravdu vyvíjeli společně s ostatními primáty, měli bychom mít všichni stejný typ krve. V článku pro The Spirit Science píše: „Podle zákonů genetiky mohou lidé zdědit jen ty vlastnosti, které měli jejich předkové. V opačném případě se mluví o mutaci. To znamená, že pokud člověk a opice pocházejí ze stejné vývojové linie, měla by být jejich krev kompatibilní. Všichni primáti ale mají Rh pozitivní krev, zatímco mezi lidmi se vyskytuje určité procento osob s Rh negativní krví.” 

Autorka článku dále upozorňuje, že existuje několik specifických charakteristik, které jsou spojeny s Rh negativitou. Tito lidé mají většinou vyšší IQ než průměrná populace, nižší tělesnou teplotu, citlivější zrak a vyšší krevní tlak. Velmi často mají zrzavé vlasy a modré nebo zelené oči. Podle statistik je Rh negativní většina léčitelů, médií a lidí s neobvyklými mentálními schopnostmi. Že by dar, který jim odkázali dávní předkové ze vzdáleného vesmíru? 

FOTO: express.co.uk

Publikováno: 20. 02. 2019

Kategorie: Zajímavosti

Autor: info@mbusiness.cz

Tagy: doporučujeme | genetika | mutace | Rh negativní | Rh pozitivní