Komerční sdělení: Návod – získejte profesionální stránky zdarma v několika krocích

Pokud chcete být na internetu viděn, potřebujete vlastní prezentaci – internetové stránky. Přinášíme vám návod, jak jednoduše získat webové stránky zcela zdarma.

Výběr domény

Internetová doména je název, pod kterým budou stránky prezentovány. Pokud jste zubař Jan Novák, tak si budete chtít registrovat např. „zubarnovak.cz“, nebo „zubarjannovak.cz“. Výběr je zcela na vás a je omezen pouze dostupností konkrétního názvu. Registraci provedete zde na adrese  www.banan.cz/objednavka-sluzeb u společnosti www.banan.cz, a to kdykoliv po dobu 24 hodin denně.

Máte doménu a potřebujete webové stránky (a nechcete za ně platit:)

Napište e-mail poskytovateli www.banan.cz na podpora@banan.cz , a uveďte, že chcete internetové stránky. Zodpovíte pár jednoduchých dotazů, podle kterých grafik zjistí, jaké internetové stránky by se vám líbily a pak již můžete v klidu odpočívat a čekat na výsledek.

Získal jste grafický návrh a co dál?

Od www.banan.cz teď máte první grafický návrh webových stránek. Pokud se vám bude líbit, můžete jej použít. Pokud se vám líbit nebude, uděláme vám nový! V této fázi již máte návrh webových stránek, například takovéto: kosmetický salon Marylin. Stránky jsou v první fázi prázdné, bude potřeba je naplnit informacemi - http://krok1.banan.cz . Je nyní na vás abyste si obsah vytvořili. Je to opravdu jednoduché, a pokud si nebudete vědět rady, pomůžeme vám 24 hodin denně.

Potřebuji web naplnit obsahem

V patičce vašeho nového webu je odkaz pro přihlášení do administrace. http://krok1.banan.cz/admin/ Po vstupu stránek si vše můžete v klidu prohlédnout. Pro rychlou změnu úvodní stránky klikneme na „Editace stránek“ a poté na „Úvodní stránka“ . Pokud jste někdy používali Word, nebude pro vás nic složitého začít editovat texty v editoru, který je ovládán stejně jako výše zmiňovaný textový editor z balíku MS Office. Napíšeme úvodní text. V našem případě jsme krátce popsali salon, vložili několik fotek a odkazů. Nyní klikneme na tlačítko „Uložit a publikovat“. Můžeme samozřejmě na stránku přidat anketu, komentáře, fotogalerie atd. Ale pro ukázku nám to stačí. Výsledek může být například takovýto: http://krok2.banan.cz V horní části jsme napsali adresu naší provozovny. Samozřejmě, že tato informace může být kdekoliv jinde, záleží na vás a na zvoleném vzhledu. Tuto změnu provedeme v sekci Panely, v našem případě jsme editovali pravý panel. Jednoduše změníme text a klikneme na „Uložit a publikovat“. Nyní budeme vytvářet další stránky nových webovek. Klikneme na „Nová stránka“ a zvolíme si, co chceme na dané stránce mít. Může to být článek, fotogalerie, diskuze atd. Anebo můžeme kombinovat. V našem případě chceme mít článek i fotogalerii. Do článku napíšeme libovolný text a fotogalerii naplníme kliknutím na tlačítko „Přidat fotky“. Vybereme fotky z počítače. Fotogalerii, ale i článek můžeme vylepšit množstvím různých nastavení. Poté můžeme články libovolně upravovat a aktualizovat. Můžeme je odebírat z horního menu (HM), nebo z postranního menu (PM). Můžeme stránku vnořit pod jinou anebo ji nezobrazovat v žádném z dostupných menu. Vše je intuitivní, a pokud si nebudete vědět rady, podpora z banan.cz Vám poradí 24 hodin denně. Výsledek naší práce můžeme vidět zde: http://www.salonostrava.cz/ Samozřejmě, že redakční systém umožňuje i složitější nastavení, ale pro fungování webu Vám stačí těchto pár základních kroků. Takže – vy ještě nemáte vlastní internetové www stránky? Vždyť je to zdarma (ale pouze u banan.cz webhosting . Zkuste to – jede to! www.banan.cz

Publikováno: 05. 06. 2012

Kategorie: Komerční článek

Autor: info@mbusiness.cz

Tagy: banan | banan.cz | komerční článek | tvorba stránek | webhosting