Soutěž o pět produktů Kaspersky Internet Security 2011

Ve spolupráci se společností PCS spol. s r. o., divizí DataGuard – tradičním dodavatelem bezpečnostních řešení - jsme pro vás připravili soutěž o hodnotné ceny. Pět produktů Kaspersky Internet Security 2011 čeká na nejpozornější a nejkreativnější čtenáře našeho serveru. Jestliže se tedy chcete vrhnout do zábavného dobrodružství, zašlete nám odpovědi na soutěžní otázky na email info@procproto.cz . Dejte si záležet zejména na čtvrté otázce, protože pokud budou všechny odpovědi správné, rozhodne o výhercích právě originalita příspěvku. Odpovídat můžete do 30. 8. 2011.

Soutěžní otázky:

1) Kolik let již svítí nejstarší žárovka na světě z amerického městečka Livermore? 2) Kdo byl Meyer Lansky? 3) Jak se jmenuje třinácté znamení zvěrokruhu? 4) Nakreslete nám v programu Malování ve Windows, jak si představujete počítačový vir (výsledný obrázek nám můžete zaslat v jakémkoliv formátu - JPG, PNG, GIF...). Jen upozorňujeme, že plagiáty jsou ze soutěže automaticky vyloučeny. Dejte si záležet, ten nejvtipnější od nás dostane ještě bonusovou cenu!

O co se hraje?

Kaspersky Internet Security 2011 vás ochrání před všemi Internetovými hrozbami. Můžete tak v klidu brouzdat Internetem, nakupovat v e-shopech, platit účty přes Internet, stahovat data nebo hrát on-line hry s přáteli. Díky nové verzi Kaspersky Internet Security 2011 si můžete všech těchto aktivit užívat naplno a bezpečně.