Tajné mimozemské základny na Zemi?

Lidé, kteří se zabývají fenoménem UFO, mají jasno: vesmírné civilizace mají na  Zemi své základny. V kartotékách ufologů je dokonce seznam míst, kde se "létající talíře" objevují pravidelně, což prý svědčí o jediném. Někde poblíž musí být tajná mimozemská základna. Jedna z nich je údajně u Bajkalského jezera. Místní obyvatelé jsou prý s létajícími objekty konfrontováni poměrně často a pořídili i velké množství fotografií a videozáznamů. Ruští ufologové jsou proto přesvědčeni, že mimozemšťané si v hlubinách jezera vybudovali podvodní základnu. Bajkal ovšem není jedinou skrýší svého druhu. Vesmírné civilizace mají své základny i ve vodách Atlantského oceánu. Důvodem je zřejmě jejich snaha neukazovat se nám moc na očích.

Návštěvníci si vybudovali vlastní kolonie

Ruský akademik Vladimir Ažaža tvrdí, že na naší planetě je asi 120 mimozemských základen (v Evropě jich je podle něj 49, v Rusku 30 a v USA 13), přičemž 40 % z nich je vybudováno pod vodou. Americký ufolog Pat Price před 35 lety informoval, že v Evropě mají mimozemšťané  svůj hlavní úkryt pod Pyrenejemi. V americkém státě Nevada si dokonce vystavěli celé podzemní město a vybudovali v něm i jakési metro. Město funguje na sedmi úrovních, přičemž na šesté se provádějí experimenty na lidech. O existenci tohoto města ví podle Pricea americká armáda už od konce 70. let, kdy se ho pokusila dobýt. Jenže operace byla vyzrazena a během akce zahynulo 66 vojáků ze speciální jednotky. "Každý rok zmizí beze stopy okolo 100 tisíc lidí," tvrdí Price. "Velké množství jich končí právě v tomhle městě." Další kolonii si "ufouni" vybudovali i v poušti Nového Mexika.

Proč před námi tají své vědomosti?

Na západní polokouli prý zase bývají k vidění jejich "létající města". První takový případ byl pozorován v roce 1988 v Chile. Piloti dopravního letadla spatřili pod sebou množství světel a domnívali se, že letí nad nějakým městem. Jenže podle mapy v místě letu žádné město nebylo. "Světelné moře" se navíc po chvíli zničehonic zvedlo a odletělo pryč. Stejný létající objekt byl v Chile pozorován i v roce 1996. Některé záhadné objekty zachytil i Hubbleův teleskop a nejrůznější sondy. Údajně mělo jít o snímky pořízené v infračerveném spektru, které nejsou běžně pozorovatelné. Jsou na nich kosmické lodě dlouhé až 400 km. Ty prý občas přistávají u pozemských základen, aby tu doplnily palivo. Doktor Ažaža je přesvědčen, že nám (až na určité výjimky) v nejbližší době ze strany mimozemšťanů žádné přímé nebezpečí nehrozí. "Nechtějí, abychom o jejich existenci věděli," tvrdí vědec. "Pouze se snaží brzdit náš rozvoj - právě proto, abychom si neosvojili jejich znalosti. Nejsou rádi, že o nich víme. Ve svém důsledku to například pro mě může mít negativní dopad. Zničehonic se můžu stát obětí umělé amnézie. Mimozemšťané mi zkrátka vymyjí mozek, abych o jejich tajemství neinformoval."

Publikováno: 23. 08. 2011

Kategorie: Záhady | Konspirace

Autor: info@mbusiness.cz

Tagy: konspirace | mimozemšťané | tajné základny | UFO | ufologové | základny | Země