Majestic 12: existují opravdoví muži v černém?

Kdo jsou tajemní muži ze skupiny Majestic 12? První informace o této organizaci vypluly na povrch už začátkem 50. let minulého století. Jedná se opravdu o profesionální skupinu, která má sledovat mimozemskou aktivitu na naší planetě? Americká vláda neustále popírá jakoukoliv existenci této organizace. Ale je to pravda? Mezi jejich „pracovní nástroje“ patří černý oblek, bílá košile, černá kravata a samozřejmě černé brýle. Vlastní speciální zbraně a popis práce mají vskutku netradiční – ututlat a zamést jakékoliv stopy, které tu nechají mimozemšťané. „Muži v černém“ jsou údajně k vidění v USA, podle některých výpovědí se vyskytují i v Brazílii, Kanadě a Velké Británii.
Lidé, kteří se s nimi setkali, vypověděli, že se chovají velmi podivně. Zvláštní je prý také jejich vzhled: údajně mají divnou výslovnost, nemají skoro žádnou mimiku a mají lehce šikmé oči. Někteří svědkové dokonce tvrdí, že to vůbec nejsou ani lidé. Ale kdo to tedy může být? Přímo mimozemšťané, kteří pracují na objednávku americké vlády?

Tají USA kontakty s mimozemšťany?

Tajná organizace Majestic 12 měla být vytvořena dne 24. září 1947, jen několik měsíců po roswellské události (v r. 1947 zde mělo dojít k havárii mimozemské lodi), a to na doporučení Dr. Vannevara Bushe a tehdejšího ministra obrany Jamese V. Forestala (1892 – 1949). Celou akci měl schválit i prezident Harry S. Truman (1884 - 1972, který se prý s mimozemšťany v Roswellu setkal, a vyjednával s nimi podmínky spolupráce. Americká vláda tyto informace neustále popírá a tvrdí, že dokumenty, které se dostaly na veřejnost, jsou falešné. Proč byl ale po smrti prezidenta Trumana okamžitě zabaven jeho osobní deník? Byl prohlášen za přísně tajný a je ukryt v armádních archivech. Nebo proč spáchal sebevraždu ministr James Forestal, který údajně chtěl o celé věci promluvit? Neobjednal si spíš někdo jeho vraždu? Podle informací z utajených dokumentů přilétají mimozemšťané na naši planetu kvůli tomu, aby zde mohli provádět pokusy na lidech a zvířatech. Majestic 12 má prý jejich aktivitu pouze sledovat a zamazávat po nich stopy, protože proti jejich síle nemají všechny armády našeho světa šanci.