Muži, kteří žijí s baculkami, jsou šťastnější

Pánové sice preferují vysoké štíhlé dámy, ale podle nejnovějšího průzkumu by si měli co nejdříve rozšířit obzory, seznamka pro baculky je vlastně každá sama o sobě s vlastní sekcí. Například Dr. Edgardo Morales a dr. Filemón Alvarado z Národní univerzity v Mexiku totiž zjistili, že muži, kteří si vezmou ženu kypřejších tvarů, jsou dokonce 10x šťastnější než ti, kteří mají velmi štíhlou partnerku. Muži žijící ve vztahu s kulaťoučkými dámami se navíc k tomu ještě mnohem častěji smějí a problémy každodenního života řeší mnohem, mnohem jednodušeji. Něco na těch baculkách asi bude.

Vyšší index tělesné hmotnosti má ještě k tomu další pozitivní vedlejší účinky. Baculky jako takové lépe chápou partnerovy potřeby a dokážou mu tím spíš vyjít vstříc. Oproti takovým vychrtlým ženám dávají mužům také to potěšení, že si mají opravdu na co sáhnout. Navíc vůbec nemívají problém s početím a během samotného těhotenství absolutně vůbec neřeší váhu tolik jako například jejich štíhlé kolegyně.

Jak se někdy mezi muži říká: Není žena jako žena a každá má přece něco do sebe. Možná by také někdo mohl říct "každému podle jeho gusta" a na tom, že jsou baculky přeci jen v hodně aspektech oproti "štíhlým" ženám pro muže atraktivnější, prostě něco opravdu tedy narovinu musí být.

Když se zamyslíme, že existuje enormní množství online seznamek, kde je dokonce pro "baculky" většinou vyhrazená vlastn í kategorie, tak není pochyb o tom, že muži a vlastně i ženy samotné mají co se týče seznamování vkus právě na baculky. Seznamka pro baculky je dokonce i České Republice.

A proč jsou muži po jejich boku šťastnější?

  1. Tyto dámy nenutí manžely do sportování, aby byli fit.
  2. Nesnaží se držet dietu, což se doma projevuje mnohem pestřejším jídelníčkem.
  3. Je mnohem jednodušší sehnat pro ně dárek - potěší je i čokoláda.
  4. Rády se smějí. A páry, které se umí smát společně, jsou šťastnější a vztah jim vydrží déle.
  5. Senzačně objímají. Zabořit se do jejich kyprých tvarů nemá prostě chybu.
  6. Většinou umí dobře vařit, protože vědí, že láska prochází žaludkem. 
  7. Bývají mnohem milejší.
  8. Je na nich mnohem více „materiálu” k milování. 

Publikováno: 18. 03. 2020

Kategorie: Zajímavosti

Autor: josefina.hahnova

Tagy: baculky | doporučujeme | kypřejší tvary | šťastnější muži