„V počítačích NASA jsou tajné informace o UFO,“ tvrdí hackeři

Díky ofině a mandlovým očím připomíná hacker Gary McKinnon pana Spocka: postavu napůl člověka a napůl Vulkánce (mimozemšťana) z populárního TV seriálu Star Trek.  Přirovnávat ho k jednomu z nejlepších důstojníků hvězdné flotily je docela výstižné, protože Gary patřil ve svém oboru také k nejlepším. Podle svých kolegů byl McKinnon osamělým hledačem pravdy v „aktech X“ v nejvyšších velitelských složkách USA včetně Pentagonu. V USA byl obviněn, že způsobil škodu ve výši 700 tisíc dolarů. Naboural se totiž do počítačů NASA, aby našel důkazy o existenci UFO a mimozemských technologií. A údajně je našel. Objevil prý dokumenty týkající se antigravitace, přičemž technologické podklady měly být jednoznačně mimozemského původu.  Britský počítačový mág, který na internetu používal nick Solo, pronikal do tajných amerických systémů ze svého domova v severní části Londýna v letech 2001 a 2002. Během 13 měsíců se ilegálně dostal do 97 tisíc počítačů. [quote]Čtěte dále na ProcProto.cz: Tajná schůzka v OSN – veškeré informace o UFO se odtajní v roce 2013[/quote] Americký prokurátor označil McKinnonovy činy za „nejnebezpečnější průnik do vojenských počítačů všech dob“ a požádal o jeho vydání před soud v americké Virginii. Hackerovi obhájci ale namítli, že vydání do USA by také mohlo skončit McKinnonovou mnohaletou internací v Guantánamu. Během extradičního řízení se zjistilo, že hacker trpí zřejmě Aspergerovým syndromem (forma autismu) a mohl by proto v americkém vězení spáchat sebevraždu. Soudní řízení, které trvá s přestávkami bezmála deset let, stále není u konce. [caption id="attachment_5695" align="alignright" width="220" caption="„„Hledal jsem údaje o mimozemských technologiích. Myslím, že dnes jde o nejlépe chráněné tajemství na světě," tvrdí Gary McKinnon"][/caption]

Našel jsem důkazy o antigravitaci

Na otázku, zda našel nějaké důkazy o UFO, Gary McKinnon v jednom z rozhovorů odpověděl: „Hledal jsem údaje o mimozemských technologiích. Myslím, že dnes jde o nejlépe chráněné tajemství na světě. Důchodci nemají peníze na to, aby zaplatili účty za topení nebo za benzin, do toho neustále roste počet zemí, které chtějí Západu vnutit ropné kontrakty, a vláda si klidně tají technologii, která by nám všem poskytla bezplatnou energii.“ Na další otázku, zda v dokumentech objevil nějaké zprávy týkající se přímo UFO, hacker řekl: „Jistě. Existuje Open Project – kniha shromažďující svědectví asi čtyř stovek expertů, od leteckých dispečerů přes techniky po odborníky na jaderné rakety. Všichni říkali: ano, mimozemská technologie existuje, je to antigravitace, která je velmi jednoduše dostupná. Získali jsme ji ze zadržených mimozemských korábů, které jsme demontovali.“ McKinnon zmiňoval také fotografie a videa vesmírných lodí pořízené ve vysokém rozlišení. Ty jsou podle něj archivovány v budově č. 8 Johnsonova vesmírného centra. Žádný ze snímků si ale hacker nestáhl, protože to údajně nebylo technicky možné.

O antigravitačním pohonu se zmiňoval i další hacker

McKinnon ale není první hacker, který se pustil na tuto nebezpečnou cestu. V roce 1994 se do počítačů NASA a Pentagonu naboural jiný Brit, Matthew Bevan. Zajímalo ho „zřícené UFO“, které mělo být ukryto na letecké základně Wright Patterson v Daytonu v Ohiu. „Překvapilo mě, jak snadné bylo dostat se do systému ve Wright Patterson,“ řekl Bevan později. I on zde údajně narazil na supertajný projekt, podle kterého se měl postavit létající stroj mimořádných kvalit, který připomínal UFO. „V dokumentech byl zmíněn funkční prototyp antigravitačního dopravního prostředku. Nebylo to obyčejné letadlo, bylo velmi malé, pohon mělo dole a prostor pro posádku nahoře.“ Pátral po dalších informacích, a proto se dostal i do bezpečnostního systému samotné NASA. Vypadalo to, že v USA na jeho průnik do tajných databází nikdo nepřišel, ale dva roky poté, kdy už Bevan pracoval v pojišťovně v Cardiffu, ho přišli vyslechnout policisté z oddělení počítačové kriminality ve Scotland Yardu.  Ty prý nejvíce zajímalo, co ví o „Hangáru 18“. „Zřejmě jde o místo, kde schovávají mimozemskou techniku,“ řekl Bevan. Na otázky, zda se dostal do počítačů ve Wright Patterson a v NASA, Bevan odpověděl: „Ano, přečetl jsem si jejich korespondenci týkající se antigravitačního pohonu.“ I v jeho případě se konal soud, hacker ale nakonec potrestán nebyl.