Tajná schůzka v OSN – veškeré informace o UFO se odtajní v roce 2013

24
1989

Ředitel Institutu exopolitiky Michael Salla Ph.D., je přesvědčen, že mimozemšťané neustále monitorují naši planetu a že jsme v hledáčku minimálně 17 vesmírných civilizací. Jeho přesvědčení mu ponechme, zajímavější je ale informace, kterou před časem rovněž zveřejnil. V newyorském sídle OSN se 11. 2. 2008 konala tajná schůzka zabývající se problematikou UFO.

Podivným jevům i událostem spojeným s tímto fenoménem čelí prý stále větší počet zemí a jejich představitelé chtějí vědět, zda nehrozí nějaké reálné nebezpečí. Sallův kolega Sean Pickering má v OSN důvěryhodný zdroj, pracující přímo v diplomatickém sboru, a ten mu prozradil některé informace z přísně utajované schůzky, které se sám zúčastnil.

[pullquote_right]Čtěte dále na ProcProto.cz: Vědci ze SETI varují: mimozemšťané se blíží![/pullquote_right]

Uvedl, že existuje tajná pracovní skupina, která se zabývá dosud nezveřejněnými informacemi o UFO a mimozemšťanech. Všechny získané poznatky budou oficiálně zveřejněny v roce 2013. Proč ne teď? Pickeringův zdroj to zdůvodnil tím, že lidstvo se na tyto (možná děsivé) zprávy musí nejdřív psychicky připravit. A „postupná aklimatizace“ zabere nějaký ten čas.  „Teprve až budou lidé dostatečně adaptování, budou schopni lépe přijmout události, které nás čekají,“ řekl zdroj z OSN. Informace bude lidstvo „vstřebávat“ postupně během celého roku 2013.  Podle informátora nám ale při kontaktu s vesmírnou civilizací bezprostřední nebezpečí nehrozí.

Takže čeho se vlastně vlády bojí?  Například toho, že dojde také k odtajnění některých mimozemských technologií, například antigravitace nebo raketové techniky schopné překonávat mezihvězdný prostor. Dále toho, že lidi vyděsí, že také na dalších planetách existuje život. Dosud se nás oficiální místa snažila přesvědčit, že existence mimozemských civilizací je hloupost, která se hodí leda tak do sci-fi románů a filmů. A najednou zjistíme, že z jejich strany šlo celou dobu o lživou propagandu. Někteří představitelé se proto bojí paniky a občanských nepokojů.

Debata věnovaná tomuto tématu proběhla před časem i v japonském parlamentu. Ministr obrany na ní zjišťoval, jak by vláda měla reagovat, pokud by se vesmírní vetřelci objevili v japonském vzdušném prostoru. Závěry diskuse lze shrnout zhruba následovně: Aby nedošlo k nějakým nedorozuměním, vlády celého světa by v tomto případě koordinovat své postupy. A právě to bude úkolem OSN.

Zdroj: x-files.org.ua

 • jurogabcik

  Nojo pekne pekne, ale nejak to nechapu- proc si nejaka vlada vubec dovoli myslet ze to nekoho porazi?? Me a vetsiny obycejnych lidi to neporazi maji jiny stres a to je politika statu a jejich nesmyslne uvazovani a zlodejstvi v EU takze pokdu existuje UFO a reknou to na plnou hubu asi me to vydesi vic nez Kalousek co usiluje o post v CSSD

 • Pingback: Pravdivejšie informácie o stretnutí Amerického prezidenta Eisenhowera s mimozemskou civilizáciou. | ĽUDSKÝ ROZMER()

 • Zbyněk

  Pravda je taková, že od nich nehrozí žádné nebezpečí, aspoň od většiny z nich. Kdo se o tohle zajímá, jistě dobře ví, že hlavním důvodem proč to ještě tají je volná energie. Jejich pohony jsou naprosto tiché a nepotřebují žádné palivo. Pravda je, že by byla volná energie pro všechny a za darmo. To by byl začátek konce velkých korporací a ztráty ovládání nás, pomocí strachu, který sami šíří aby námi manipulovaly. Dejte si Však bacha, protože tyto korporace nejen, že utajují skutečnosti, ale dokonce útočí na lodě UFO. Samy přitom mají spousty let technologie, které by nás moc pomohly. Dokonce spolupracují s negativními UFO entitami a skutečně dobré rasy UFO, byli ignorovány, protože si přáli abychom zastavily svůj jaderný program. Je toho víc, ale to bych musel napsat sloh. Ať to mu věříte nebo ne, jsou zde a milují nás více, než my milujeme samy sebe. Já jsem měl sám setkání s UFO a to tváří tvář s jejich technologii již 3x. Tak to prostě je a nevěřte informacím z TV a podobně, to jsou informace, které mají jen dezinformovat a odalovat nás od skutečné pravdy ..

  • Roman

   Ahoj Zbyňku , hodně o UFO čtu ,scháním kde jaké informace , ale dost si mne překvapil tvrzením ,že jsi se osobně s UFO potkal , zajímala by mne komunikace , jak si se snimi dorozuměl ? A zdali je možnost snimi i nadále se kontaktovat?

 • Vodražka

  Vždycky když mě to sem hodí,divím se jak v kontrastu s krásnejma webovkama se tu rozebíraj naprosto populisticky psané blbiny,mám podezření,že i některé komentáře k článkům píše sám autor,kterej lehce okoukne zahraniční třeba i několik let staré záhady a předhodí je tady těm „tvNovou vzdělaným“lidem jako vohryzanou kost..,vytáhněte si hlavu ze zadku pane „Rozehnale“ a napište něco víc,než časopisem Epocha tisíckrát přežvejkané žrádlo,máte na to peníze i možná talent,vrátil jsem se před týdnem z Kambodži a strčil bych vás i s vašima historkama do kapsy…

 • Ferry

  jestli tenhle článek není “podfuk“ tak klobouk dolů… Ale už takovým podobným věcem ani nevěřím… Důvod? No proto že se furt něco předpovídá na nějakej rok, třeba že se k nám měly přiblížit jakési tělesa už někdy v listopadu 2012… Každopádně jestli existují mimozemšťané tak bych to chtěl vědět co nejdřív.. Určitě bych se neznepokojoval, ba naopak! Byl bych uchvácený‘ Chtěl bych se o nich něco víc dozvědět, o jejich planetě, jak jsou “vyspělí“ Co jsou vlastně zač a jak vypadají, jejich kulturu atd.. Prostě mě už unavuje tam myšlenka že jsme tu sami, a nebo nejsme ale furt o tom nevíme. a přitom to je na dosah.. Ale možná “víme“ ale bohužel, lidé na vyžším postavení to tají, oni si to můžou dopřát a my ne?! Co to je za blbost?! Kde to jsme? Vím že jsme na tom špatně, že se nemáme rádi, že válčíme (bohužel) ale až tak? 100% bych se to chtěl dozvědět proč tomu tak je… Každopádně když to zveřejní tak mi to bude jedno… Prostě budu spokojen že vím že tu nejsme sami, a že nejsme “jediný“ inteligentní druh…. 100% má vláda takové rozsáhlé techniky, že nemůžou být pozemského původu, nebo aspoň ne tady vymyšlený.. Jsme na to dost “malí“ a nevyspělí… No ikdyž… :D Jsou tu i určité důkazy.. třeba jak je tu na této stránce video kde jakýsi objekt odklonil na poslední chvíli meteorit který se řítil na zem… takže.. ;)… a ne jen to… i počítače.. :D Vím zní to jak… :D Ale i tak prostě jen tak že někdo zničeho nic vymyslí “data“ no prostě 1 a 0 to mě prostě příjde neskutečný… Ještě toho nevíme hodně, tedy aspoň ne my… Vesmírné sci-fi mě zejímá, a kdyby to už nebylo “sci-fi“ tak by mě to zajímalo víc.. :D No ať je to už jakkoli tak to chci vědět co nejdřív.. před sebou mám (doufám) ještě dost času, tak doufám že to stihnu :).

 • szaszfali

  nooooo 2013 uz je a som zvedavy kedy alebo skor ktory mesiac to povedia ….. :) :D

 • miki

  Čas ukáže,kde se skrývá pravda,at je to jak chce steně příjde čas říci lidem jak to vlastně
  s těmi mimozemštany vlastně je,abych řekl pravdu docela se těším na to,jak se budou
  kroutit před tím mikrofonem a budou brblat jak malá děcka a budou se vysvětlit jak se věci mají.

 • Chystajú sa už na to. Aj Vatikán sa už pripravuje na mimozemšťanov. Už teraz sa napríklad snažia vytvoriť falošnú ilúziu, že v roku 1964 na Holloman AFB, NM, USA neuzatvorili dohodu zo zlými mimozemskými bytosťami, ktoré ovládajú celý svet. V tomto článku som o tom písal: http://www.ufoklub-trnava.sk/index.php?strana=clanok&id=234&kategoria=2&zoradenie=datum&stranka=1

 • EMI

  Největší šok nebude z odhalení existence mimozemského života ale z toho jak nám vlády předkládjí lži a dezinformace. To je věc která by mohla nastartovat nepokoje pokud k něčemu takovému dojde, šlo by totiž o největší lež v dějinách lidstva a lidé by začali odmítat jakoukoliv doposud uznávanou autoritu, nedalo by se věřit už vůbec nikomu a ze všeho nejméně by se věřilo vládám. Po pravdě řečeno zeměkoule plná nasraných lidí není nic co by si jakákoliv vláda mohla přát. Jakmile se jednou začne lhát a mlžit tak z toho jednoho dne vznikne obludný problém. Myslím že tohle si lidé kteří mají povědomí o utajovaných skutečnostech dobře uvědomují a vymýšlejí scénáře jak minimalizovat následky. Vzhledem k tomu že to trvá tak dlouho tak jsou asi až po uši ve s…..ch.

  • mykanec

   Dovolil bych si oponovat této části: „šlo by totiž o největší lež v dějinách lidstva“.
   Dle mne jsou zatím největší lží tvrzení o existenci jakéhokoliv Boha, která trvají již tisíce let. Proti tomu je případné zapírání přítomnosti ufounů v délce desítek let úplná prkotina. Pro mne se případným ‚úředním‘ zveřejněním jejich existence osobně nic nestane, jsem na to předpřipraven celoživotní četbou scifáren :-)

   • Endon

    Boha do toho nepleť! Ať si každý věří čemu chce… Já mám zase názor k tomuto že “něco“ ten začátek z toho ničeho co se z toho to “něco“ vytvořilo, prostě úplně ten začátek, tak prostě tomu muselo něco “pomo“ z čeho by to bylo? z řeho se to “něco“ vytvořilo? z čeho se vytvořily všechny částice? A proč se tak stalo? Jsem 100ˇpro vědu.. Ale tam kam nemůže věda tak může třeba víra… třeba ti co to začali ti co to všechno “vymysleli“ co si to uvědomili, tak třeba tím mysleli nějakýho mimozemšťana, kterej nás před několik tisíci lety k nám přišel, a ten se časem nějak ututlal.. Vždyť je dost důkazů že u nás byly.. třeba to že v Egyptě byl v pyramidě s nějakým faraónem, už nevím jakým tak byl mumifikováno jakýsi zvláštní tělo, které nemá nic společného s pozemským světem.. A bylo tam napsáno že to byl faraónův poradce…

   • Patrik

    Co když lidé za svého boha (nebo bohy) považovali právě tyto mimozemské civilizace? Lidé dříve věřili v mnohem více věcí než my dnes… I třeba v to, že to jsou božská stvořená, která nám pomáhají.

  • Kick

   Dobře řečeno… Ale i tak to chci vědět, zda fakt existují.. :)

   • Anonymous

    Existují… ale otázkou je, kdy nám to vláda USA přizná.

 • Crabat

  Dobrý, Pepo, hezky jsi to vyjádřil. I když ono se i podařilo nafotit a nafilmovat, ovšem tady se pracuje s lidským podvědomím, kdy, jestliže budeš zarputile zapírat, dotyčný nakonec sám začne pochybovat, jestli to, co viděl, skutečně existuje.

  Vycházíme totiž z logického předpokladu, že pokud někoho usvědčíme ze lži, pak to přizná, protože už není důvod dále lhát. Jestliže však někdo vytrvale stojí za odlišnou intepretací pořád dál, pak je buďto blázen anebo za tím musí být něco jiného. A tím je náš (alespoň jak jsme si mysleli) skálopevný argument zpochybněn. A to dokonce námi samými.

  Na tohle oni hrají celou tu dobu. Je to jen psychologie.., nic víc.

 • Josef

  To co napsal Crabat, mě jen přiblížilo k myšlence o Area 51. Už desítky let zraky všech ufologů míří k této oblasti. V okolí je mnoho stanových a karavanových městeček a všichni koukají na nebe s touhou něco zahlédnout. Ale podařilo se něco za ty roky vyfotit,nebo natočit? Nic. Můj názor je,že pokud má americká vláda( nebo jiná organizace) technologie,či kořisti,které je třeba utajit,jsou už dávno na jiných místech. Třeba ve Skalistých horách. Postavit další hangár na poušti a prodloužit přistávací plochu,je přece levnější a jednoduší,než něco vysvětlovat. A přitom si každý pozorovatel řekne: ,,hele něco se tam děje“.

  • Tom

   třeba S-4 :-)))

 • Crabat

  A co když existují reálné důvody skrze něž spouštěcí mechanismus se opravdu sepne ke konci roku 2012?..

  Myslíte, že někdo chce někomu skutečně něco vysvětlovat?.. Vždyť by tím úplně pozbyli důvěru, jakmile začnou a my budeme dosud v relativním klidu. Ovšem až se to začne dít, to už bude docela jiná káva. Pak ze strany stejných lidí uslyšíte: „Teď na to není čas. Měli jste si příslušné informace sehnat sami, je to vaše chyba, že jste tak neučinili. A když jste to tedy neudělali, nechte se vést, máme tu celé týmy odborníků, kteří na této problematice pracují už přes padesát let. Takže nám můžete věřit, my víme, o čem mluvíme.“

  Ha, ha, ha… Tady bych viděl důvod, proč mlčí do určité doby. Kdyby řekli čtrnáct, patnáct, dvacet, tak bych v tom čertovinu nečul, ale tohle manipulací doslova zavání.

 • Já bych řekl, že všichni melou o 2013 (max. aktivita slunce, odtajnění mimozemského života atp.), aby byli mimo všechna ta proroctví a předpovědi, bylo by to příliš nápadné, takže místo toho aby např. napsali, že max. aktivita slunce bude někdy listopad/prosinec 2012, tak napíší někdy v roce 2013…. doufám že chápete jak to myslím :-)

 • Zlatodějův Fanoušek

  Souhlas s tebou.

 • Josef

  A je to tu zase. V roce 2013…. Poslední dobou mi připadá,jako by se s rokem 2012 ani
  nepočítalo. Stačí sledovat zprávy. Většina projektů je plánována až na rok 2013. To opravdu
  všichni čekají jak to příští rok dopadne? A pak se uvidí…

  • Jacob

   Já si myslím že znát pravdu si zaslouží všichni a hned… ať se děje co se děje… nevidím jeden jediný důvod proč by si to měli nechávat pro sebe!

  • Kamil Kotek

   já si myslím,že v roce 2012 se nic nestane…myslím si že se někdo sekl,přepočítal se apod..prostě někde udělali soudruzi chybu. :D

   a rok 2012 má být až v již zminovaném roce 2013…
   tedy ten „konec světa“ 2012 by měl být až v tom roce 2013,proto to všechno přesouvaj na rok 2013,všechno tohle odtajňování apod..
   (je to jen můj názor,takže to berte s nadhledem)