Něco pro milionáře – toaletní papír z pravého zlata

7
3318

Pokud patříte k milionářům a chcete překvapit své hosty (nebo jen spláchnout spoustu peněz do záchodu), můžete si pořídit zlatý toaletní papír. První roličku zhotovenou z 22karátového zlata vyrobila australská firma Toilet Paper Man a zájemce bude stát 1 376 900 dolarů.

Na webové stránce firmy píšou, že každou objednanou roli vám dodají osobně a návdavkem vám přidají i lahev šampaňského. A ty, kteří mají obavy, že kov nebude vůči citlivým partiím dostatečně jemný, výrobce ujišťuje, že třívrstvá role je zárukou maximálního pohodlí.

Na dotaz britských novinářů z Mail Online, co vedlo k výrobě této „hygienické potřeby“, zástupci australské firmy uvedli, že je inspirovala návštěva Dubaje. „Když jsme viděli, že některé hotely v Dubaji jsou vybaveny zlatými záchody i zlatými držáky na toaletní papír, řekli jsme si, že zlatý papír je dobrý nápad a překrásný doplněk. Výroba první roličky trvala čtyři roky a stála nás moře trpělivosti,“ sdělil australský výrobce.

Jde o naprosto nejdražší toaletní papír na světě a zatím byl vyroben jediný exemplář. „Jde o 100% bezpečný produkt,“ ujišťují dále zástupci firmy Toilet Paper Man.

 • DRaug

  Tohle by nemela byt kuriozita ale zahada..
  A taky by me zajimalo jestli to budou prodavat i v rodinnem baleni, si nakoupime do zasob..

 • felz

  tak to potěš prdel, doslova!

 • qwqwq

  cotoje za kravinu

 • kazan

  Už se těším jak přijde doba kdy se zjistí že se peníze nedají žrát:)A ono to přijde..doufam ale že už tu nebudu.

 • chuj01

  takže možno sa časom dožijeme ryžovania zlatej rudy priamo v kanalizácií , a vraj h***o nenosí šťastie

 • tRAPass

  Dnešní dementní svět plný debilů … achjo…….

 • Martin

  Myslím, že 25 milionu by se dalo investovat i lip, ale co, když už někdo neví co by…