Tutanchamon je možná potomkem mimozemské bytosti

5
1320

Starověký egyptský panovník Achnaton (vládl přibližně v letech 1359 – 1342 nebo 1352 – 1336 př. n. l.), který byl otcem Tutanchamona, mohl být podle jedné kuriózní hypotézy mimozemského původu. Svědčí o tom jeho sochy, které se dochovaly. Zobrazují ho se štíhlým, protáhlým obličejem, špičatou bradou a tlustými rty, dlouhým krkem a také dlouhými, zvláštně tvarovanými prsty a obrovskými chodidly. Naproti tomu jeho hruď a pozadí vypadají velmi žensky. Portrét legendárního faraóna, který byl strůjcem náboženské revoluce, je opravdu jako z „jiného světa“.

Ze značně poškozených kosterních pozůstatků, které jsou Achnatonovi připisovány, se v lepším stavu dochovala pouze lebka. Její tvar antropology skutečně překvapil – hlava vládce 18. dynastie egyptských faraónů byla mimořádně velká a měla vejčitý tvar. Podle seriózních názorů byl Achnatonův neobvyklý vzhled důsledkem četných genetických mutací a změn. Jak známo, mezi egyptskými vládci byly běžné sňatky v přímé pokrevní linii. Proto Achnaton i jeho potomci vypadali velmi podivně a světlo světa spatřila i hypotéza o jejich údajném mimozemském původu.

Zdroj: grimuar.info

 • petr

  Všichni jsme potomky mimozemšťanů, popřípadě důsledek jejich genových manipulací.Dlouho o sobě nedali oficiálně vědět, ale je velké množství dokladů o tom že tu jsou, pozorují nás a občas zasahují.Není důvod se domnívat že neexisrují, o božích synech se okrajově zmiňuje bible a materialisté by neměli předpokládat že život je jen dílem souher okolností a strašlivých náhod.Mimizemšťané využívají ke komunikaci jevů ktereré lidé dnes sice znají, ale zatím nedokáží využít,např. spřaženost částic.Proro výzkum SETI nemá úspěch a nezachytil jejich vlny.Používají také antigravitační pohon.

  • wayfarer

   Krajšie si to napísať nemohol. Pôvodne som chcel reagovať na článok nejakým komentom, ale ty si mi vybral všetky slová z úst..:)

  • Mat

   strašlivé náhody ? ale kdeže… kauzalita – příčina následek … žádná náhoda

 • Jaryn

  Trochu stara informace, myslim ze to je uz od Danikena…. Samozrejme je o tom celkem obsahla pasaz i v Ancient aliens…

 • jarda

  Egypt je plný záhad…..