Strašidelné zvuky z vesmíru

7
1331

Jaké poselství nám vysílají mimozemšťané? Zvuky, které zachytily pozemské sondy prolétající sluneční soustavou, zní sice strašidelně, ale ve skutečnosti jde jen o ionizované plyny neboli plazmu, které moderní technika umí zprostředkovat i lidskému uchu. Díky ní astronomové zjistili, že magnetická pole mají nejen velké planety, ale i některé jejich měsíce.

 • obět

  Každá planeta má svůj zvuk ve vesmíru,stačí použít you tube.Zvuk je popisem mnoha údajů o tělesu,ale potrvá ještě generace než se to začne využívat.Zvukem je možno napadnout jakýkoliv elektonický systém již deska a to včetně bankomatů či bank,počítačů a dokonce i živých forem.

  • Tom

   AchJO :-))) myslím si, že nevíš co je zvuk. :-))) Ano bankomat lze napadnout třeba hudbou :-))) Ten článek popisuje úplně něco jiného. Už proto, že se zvuk ve vesmíru prostě nešíří. Je tam ticho. Není co by ho šířilo.

   • obět

    http://www.youtube.com/watch?v=e3fqE01YYWs

    Jupiter sounds (so strange!) NASA-Voyager recording
    Tak si poslechni tohle a vysvětli to.Zvuk se samozřejmě šíří stejně jako světlo akorát to je pro pohyb ve vakuu,což je jistě zajímavé,protože tyto záznamy jsou oficiální.

    • Tom

     Ano už si to nemyslím, jsem si jistý, že nevíš co je zvuk. tvrdit že se zvuk šíří stejně jako světlo může jenom úplný trdlo co nedokončilo ani přírodovědu ve 3. třídě. Už jsi přišel na to co to máš na stromě? :-))))

     • obět

      U nás má každý vysokou škola až na mě,ale stejně to nikdo neví proč se ten zvuk takhle šíří a lze ho slyšet jak vidíš ze záznamu.Tak nedělej chytrýho ,když se někoho zeptáš tak nikdo neví a nevím to ani já,vycházím ze záznamu a ten je oficiální.

      Jinak to UFO létající nad naší vilou ted viděl i Rakouský elektrikář a vyřazené a přepojené spotřebiče kontroloval a kroutil hlavou,že v životě nic takového neviděl rozebral sporák a vše je zapojené správně a ten přelet on sám popsal,že to muselo být UFO,protože helikoptéra takhle nemanévruje a pak se o jako vždy schovalo do mraku a zustalo tam.Spotřebiče si dělají co chtějí a druhý den jsou zase normálně.Je to pořád dokola.Navíc to kazí balenou vodu v plastu když se dá do domu je zkažená a nedá se pít.Ani z vodovodu.

      • Tom

       AchJO to co slyšíš neni zvuk v kosmu pochop to už!!!!. Je to elektromagnetický signál zkonvertovaný do slyšitelného spektra. Upřímně pochybuji, že jsi dokončil 4 třídy mateřský. Asi se ptáš blbě. Proto ti nikdo neodpoví.
       Pro mě jsi nedal jediný důkaz, že by se kolem tebe dělo něco mimořádného. Jen bláboly nad bláboly. Zatím jsem vše s čím jsi přišel dokázal vysvětlit, má na mysli ty fotky, zbytek je pavlačovka…….

       • obět

        To těžko,protože to viděla několik elektrikářů a ti jen kroutí hlavou dále jedna Ing ta viděla ten zásah tím ultrzvukem či co to je protože to zasáhlo věci v koupelně dále vyřazená voda přiotrávená voda v plastových lahvích vyřazený mobil a to vše před desítkama svědků.Přelety objektů jsou natočené,ale nemá šnúru k mobilu pro vložení na internet.Něco máme i na kameře,ale to není to nejhorší to není až tak zajímavé,protože to není přímo ten talíř.Horší je co ta věc umí pomocí té hypnozy a mikrovl.Takže v podstatě vyřadí osoby se mnou v kontaktu a mají pak bolesti a nemohou se skoro pohybovat jen úpí bolestí.Dále poškozená auta autohavárie bodygardů atd.je toho celkově několik desítek důkazů a mnoho svědků ti slyšeli ta zvuková děla a jeden dvoumetrový Slovák byl zasažen přímo do těla a pak se ztratil na týden i s kamerou a natočenýma důkazama,ta věc ho zhypnotizovala a bolestivě mu mazala pamět jako se to stalo mě i ostatním.Ale přežil.V autě občas svědkům prolétne takové pípání jako z počítačů z roku 1980 to dělá ta sonda to jsem slyšel poprvé,když se to přiblížilo má tvar půl vejce a je to stříbrné nad tím je kovová anténa,která příšerně rychle rotuje je to někde vyfocené na you tube a ani lidé sami nevědí co to je…ke mě se to přiblížilo tak na 10m vydává to zvuk rotujícího kovu a to pípání.Jinak nevím k čemu to je,ale evidentně nějaký robot.Já jsem za tím šel do hlubokého lesa a nic.Akorát v noci to otravuje a požaduje abych se tam dostavil,což jsme zatím neudělal,ale zkusím to v poušti tam se to slétá,protože tam nejsou domy ani svědci a kamery.Ta věc je velice schopná v tom,že to čte lidské myšlenky a na základě toho mě to soudilo a ukázalo výjevy z mého života a to nedokáže nikdo,žádná moderní technika,takže je to něco jako božstvo,ale určitě né Bůh,protože ten by nezabil mého nejlepšího maráda měl malé dítě a umřel mi do telefonu jak ho ta věc umučila jako prvního.Byl měkej měl přežít a né se podělat.