Indestructible 3 Watt LED Light 3C – nezničitelná svítilna

3
760

Hledáte svítilnu do nepohody? Pak určitě zahrňte do hledáčku také nové svítilny Varta z řady Indestructible. Varta Indestructible 3 Watt LED Light 3C představuje největší a nejvýkonnější model ve své třídě. Svítilna poskytuje profesionálním provedením, které připomíná taktické vojenské svítilny.

Jak už název řady napovídá, byla navržena pro maximální odolnost. Její hliníkové tělo můžete bez obav vystavit pádu až z 9 m a svítilnu také bez ostychu např. přejet autem. Svítilna nabízí výkon 140 lumenů a dosah až 138 m při maximálním výkonu a 85 m při ekonomickém režimu. Maximální doba svitu je 38 h, resp. 85 h při úsporném.  Použitá 3W LED poskytuje nejen koherentní zdroj světla až na 138 m, ale také dlouhou životnost a také praktickou nezničitelnost.

Cena: 879 Kč
www.varta-consumer.cz

 • Mňuk

  Nejsilnější? Nejvýkonnější? Skoro nezničitelný? No to tedy ne. Tohle bych fakt nekoupil, když je na trhu tuna jiných, kvalitních taktik okolo tisíce, hlavně Nitecorky…

  • Myšák Mike

   Souhlas, ta svítivost je v téhle kategorii bída. Hlavně taky Varty, ty bývají tak dobré na hledání klíčů, ale víc bych tomu zodpovědnosti nesvěřoval. Radši něco pořádného. A výkon cena tu taky uletěl jak ďas.

 • iv

  Za tu cenu si to kupi iba uplny idiot ked Cinania ponukaju za 3$US 3W/200Lumenov a 7W/400Lumenov za 6$US vcitane postovneho…blby obchodnik