Brána bohů – vstup do paralelního světa?

14
3011

Brána, kterou je údajně možné vstoupit do jiné dimenze, existuje v Peru. Objevena byla teprve v roce 1996 a všichni zainteresovaní se shodují v tom, že jde o výjimečné dílo. Smí se k ní pouze se zvláštním povolením od peruánské vlády.

Brána bohů leží 35 km od peruánského města Puno. Jde o 2 m vysoký a 7 m široký otvor vytesaný do skály. V jeho středu je další kulatý otvor, který slouží jako „klíčová dírka“. Podle místních lidí bránu vybudovali Inkové. V dávných dobách ji používali nejvýznamnější inčtí hodnostáři, kteří se jejím prostřednictvím vydávali na „Cestu bohů“ do lepších světů. Mnozí z nich se nikdy nevrátili, ale někteří ano – a ti byli poté nadáni znalostmi, které běžným smrtelníkům nebyly dostupné.

Záhadologové, kteří místo zkoumali pomocí nejmodernějších přístrojů, tvrdí, že Brána bohů stojí v anomální zóně a že ve skutečnosti slouží jako vchod do paralelních světů. Na samotné bráně se údajně občas zobrazí tvář starého muže. Nad okolními skalami jsou prý často k vidění ohnivé disky a shluky plazmy. Tyto objekty ale nejsou součástí naší reality – podle záhadologů patří jednoznačně do jiných světů.

Zdroj: oko-planet

 • hodinkazuvsenodnebudocnosty

  kdo by chel postavit stroj kteri cestovat mezi dibenzoranami zemnemi byl frajel ale
  na tu hadanku stale nemam otasku jakym fizikalnim ciklus nato musi byt abi to funkovalo pak bito slo lehko postavit a volala muzes bit kde ches jakim koliv svete tvih snu sni nejsou obicejni ani nerealni sou to veci jini dibenze urcite vitvozeni nami ale za pokuz to skustit je najit tolik veci co bih chel skusit a viskoset jee

 • DALman

  vy ste všichni debilnííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí

 • DALman

  ty seš debylní rock jo ty vole ty seš sto let za opicema hip hop poslouchej

 • DALman

  to jo ty šašku rack hahaha je debilní hip hop je nejlepší

 • Sliprs

  Ahoj,tam je nekde tlacitko,a projdes branou,kde si muzes vybrat do jakeho roku se dostat,beztak;DDDDDDDDDDD

 • Môj názor je takýto:
  Staré civilizácie boli fyziologicky, alebo citlivosťou na prostredie iné ako my, súčasní ľudia. Kamenné stavby s vhodným tvarom im čistili biologické pole, (auru, či ako sa to všemožne pomenúvava) natoľko, že dochádzalo k dokonalej harmónii teľa i ducha. Následok bola krátkodobá telesná hyperimunita a v duchovnej oblasti kontakt s Dokonalosťou, ktorá je v nás i mimo nás. Prečo to na nás nefunguje, je už na dlhšiu debatu. Ale logicky a argumentačne by ľudia už na to mohli prísť. Ak bude s kým, rád si vymením o tom názory i na tomto fóre.

  • Pata

   je to na nejakym diamagnetickym bode myslim,jako napr:bermudsky trojuhelnik o kterem se tez rika,ze funguje jako brana mezi dimenzema..vite nekdo neco o projektu philadefia?trochu to souvisi,protoze tam prenesli lod i s posadkou o 70km dale..jenze posadka byla zranena zpetnym skladanim molekul a meli v sobe osklive strepiny,nebo byli vrostly do trupu lodi apod.dva namornici pry zrovna kdyz byli mimo nas casoprostor skocili pres palubu a uz se neobjevili,mozna ze zustali v jine dimenzi…ja tomuhle docela verim,sfinga je postavena tez na diamagnetickem bode a rika se,ze v den rovnodenosti a na letni a zimni slunovrat,se naproti ni otevirala brana do jine dimenze..dale tu mame castou mimozemskou aktivitu u techto bodu na nasi planete coz by mohlo znamenat,ze opravdu existuji jako vstupni brany do jinych dimenzi,nj vse ukaze az cas ;)

 • 2 m vysoký a 7 m široký…pokud je ten výřez 7m široký, tak podle obrázku to nemůže být jen 2m vysoké ??

  • Tom

   Opět chybí měřitko, že?

  • Pata

   je to spatne,nema to sedm metru do sirky,videl sem video,a tam nejaky saman stoji s roztahlyma rukama vevnitr toho vyrezu a akorat natahne ruce a dotkne se boku,bylo to v nejakym dile ze serie starodavnych astronautu :)

 • MidnighT

  Přátelé přečtěte si tohle a pusťte si i ta videa http://orgo-net.blogspot.com/2012/01/podivne-zvuky-soucast-tranformace.html

 • Tom

  Nevíš. přeci sezame otevři se :-))

  • Tom

   Dobra, je to ve skutečnosti takto: Otevírá se jednou do roka na velký pátek a zaklínadlo zní:
   Horo horo veliká, otevři se pro člověka poctivýho a vydej mu trošku bohatství svýho. Tím pádem je jasný, že asi nemáme nárok. jen Anče od Trautumberka :-)

 • MidnighT

  Jestly napíšete jak tu bránu otevřít, tak si jdu koupit letenku do peru…