Bezejmenný ostrov se systémem HAARP?

16
916

V jižní části Tichého oceánu byl objeven malý ostrov, ze kterého vychází silné záření. Podle některých názorů je na něm zřejmě ukrytá tajná základna námořních sil USA. Na bezejmenném území je ta nejmodernější infrastruktura, letiště, množství staveb včetně obytných domů, ropné úložiště a hlavně zařízení, která připomínají systém HAARP i techniku, kterou svého času vyvíjel Nikola Tesla.

Není vyloučeno, že právě aktivita těchto zařízení, konkrétně směřování vln záření, byla příčinou říjnového zemětřesení o magnitudu 7,7 stupně v Britské Kolumbii a červencového o magnitudu 6,0 stupně u pacifického pobřeží Mexika. O tom, jaký je skutečný účel základny na ostrově, se vedou nejrůznější fantastické spekulace včetně těch, že záření by mohlo být nasměrováno až k seismicky aktivnímu Středoatlantskému hřbetu a způsobit rozsáhlé škody i v oblastech na pobřeží Atlantiku.

Zdroj: newscom.md

 • Martin

  Neuveritelne kolko nezmyslov moze byt v jednom videu…
  Ono by celkom stacilo keby si zenska zapla fotografie ked uz je taky badatel na google earth. Vid tie „GIGANTIC TOWERS“ ktore su vysoke ako niekolko futbalovych ihrisk a „miles wide and long“ (7:00)…
  https://ssl.panoramio.com/photo/63611472
  Dalej tie „huge antenas“
  https://ssl.panoramio.com/photo/63611469
  Ono si treba uvedomit ze tak odlahly ostrov skutocne nejakej tie anteny potrebuje aby sa s nim aspon ako tak dalo spojit..

  Co sa tyka zemetraseni… Kristepane… 99percent zemetraseni vznika na hraniciach tektonickych platni. Tam kde je vacsi pohyb (=tlak) ich je zakonite viac:
  http://earthquake.usgs.gov/earthquakes/map/

  Niektori ludia by snad nemali mat pravo uverejnovat svoje apokalypticke vizie na internet. Ludia su potom zblnuti a nemaju vlastny nazor.. Iba ho preberaju jak ovce.

 • jindrich77

  Z té reportáže a videa to vypadalo jako v serialu HRANICE NEMOŽNÉHO :-) .Ale i já říkám… NIKDY NEVITE CO KDE JE… :-) .

 • ShiftmanCz

  Už tam ten ostrov neni :D zkoušel jsem to google mapách

  • Kelt

   Je to strašně jednoduché. Stačí najet na Google Maps a do vyhledávacího řádku napsat Ascension Island :-) Ostrov je samozřejmě „zrnko“ v Atlantiku, ale takto se na něj bezpečně přemístíte téměř okamžitě. Není třeba hledat tajemno a konspirace tam kde nejsou. Kelt

 • kelt

  Ostrov není bezejmený, ale jmenuje se Ascension Island, má rozlohu 90 čtverečních kilometrů a je to britská kolonie. Na nedaleké Svaté Heleně byl vězněn a zemřel Napoleon Bonaparte. Na Google Maps je možné ostrov najít a prohlédnout si mnoho fotografií, včetně fotografie jednoho z mnoha aténních polí, které jsou stále na ostrově. Nad správním centrem Georgetown jsou umístěna historická děla, ale také děla z potopené HMS Hook. Jsou tam i golfová hřiště a letiště vybudované američany. Další zveřejněné i nformace jsem převzal z ruských informačních zdrojů:

  Svatá Helena je zámořským územím Velké Británie sestávající z ostrovů Svatá Helena, Ascension a ostrova Tristan da Cunha.
  Ascension Island: Tento neplodný a neobydlený ostrov byl objeven a pojmenován podle portugalských objevitelů v roce 1503. Brity byl ostrov obsazen v roce 1815, aby se zabránilo záchraně Napoleona uvězněného na Svaté Heleně. Ostrov sloužil také jako základna Royal Navy (královského námořnictva) pro antiotrokářské hlídky pro oblast Západní Afriky. Ostrovy zůstaly pod kontrolou admirality až do roku 1922, kdy se staly závislými na Svaté Heleně. Během druhé světové války povolilo Spojené království USA postavit letiště na Ascension na podporu trans atlantických letů do Afriky a protiponorkovým operacím v jižním Atlantiku. V roce 1960 se ostrov stal důležitým prostorem sledovací stanice USA. V roce 1982 byl Ascension zásadním prostorem pro britské síly během války o Falklandské ostrovy (Falklands War) a zůstává kritickou čerpací stanicí ve vzdušném mostě z Velké Británie do Jižního Atlantiku.
  Kelt

  • Tom

   Pěkný, komentář díky :-)

 • Tom

  Co Tě ujistilo?

  • Petr

   Kamo ty jsi tak naivni :)

   • Tom

    Viď. :-)) tak na to zkus odpovědět Ty :-)) Stačí jedinej jeden Důkaz. Prosím nekopíruj text z ORGONETu, OSUDu, nebo MAtrix-2001 :-))

    • Sauber

     Máš snad Tome důkaz že to zbraň není? :-) Tento systém lze (v různých modifikacích) použít či zneužít k různým účelům a ani ty ani já nemáme asi tušení co vše umí a k čemu všemu je disainován.Pravděpodobnost toho že se mi někdy dozvíme skutečný účel a vlastnosti tohoto systému je téměř nulová tudíž nám nezbývá nic jiného než trochu popřemýšlet pokud jsme toho tedy schopni,vyhodnotit dostupné informace (i dezinformace) a dojít k vlastnímu závěru.Mimochodem ještě nikdy jsem tu neviděl (třeba se pletu nechodím sem zas tak často) že bys napsal svůj názor na věc.Napiš tedy svůj názor na tento systém třeba,hm? :-)

     • Tom

      Ok, je fakt že jsem ještě moc komentů za ten rok nenapsal. Tak možná proto jsi to tu nenašel. A nebo jsi špatně hledal. HAARP dle mého názoru funguje k tomu k čemu byl stvořen. A to je monitorování Ionosféry, její reakce na sluneční erupce, protuberance a jiné částice či zářeni vyslané sluncem k nám. Ionosféra je pro nás životně důležitá tak je monitorována. Stejně jako jsou monitorovány tisíce dalších dějů vyskytující se na Zemi nebo v jejím blízkém okolí. Asi nezajímavější co HAARP dělá je převod elektrofyzikálních jevů ionosféry do zvukového spektra slyšitelné lidským uchem. Máš pravdu, že vše se dá zneužít. Od pytlíku na svačinu až po JE elektrárnu HAARP nevyjímaje. Pokud máš další dotazy ohledně věcí co se tu probírají klidně se ptej. :-) Co se týče HAARP nepíšu koment poprvé.

      • Sauber

       Pokud je něco zneužitelný či použitelný jako účinná zbraň nebo dokonce super zbraň tak se tak zcela jistě stane a v první řadě se vývoj v maximálním utajení zaměří právě na tyto vlastnosti a to hlavně v USA,samozřejmě ne jen tam.

       • Tom

        TO nikdo nepopírá, je logické, že pokud technologii která může být použitá jako zbraň vyvine,někdo první tak bude mít i jako první proti ti ní obranu. Každá věc je zneužitelná…..i dobrý slovo.

 • Sauber

  To že je ve skutečnosti takzvaný HAARP zbraň je jistá věc.

  • Martin

   Tesla povodne vyvinul system anten na ovladanie pocasia za ucelom vytvorenia dazda v miestach a krajinach kde je nedostatok vody. Bohuzial aj s nozom na krajanie chleba mozes zabit cloveka..