Hitlerova smlouva s ďáblem

13
2334

Vůdce údajně podepsal pakt se samotným Satanem, jen aby se dostal k moci. Podle dr. Grety Leiberové k tomu mělo dojít 30. dubna 1932 s tím, že smlouva Hitlerovi zaručovala, že po dobu 13 let bude disponovat veškerými mocenskými prostředky.

Před časem byl skutečně nalezen i list papíru, který Hitler podepsal vlastní krví. Dokument by mohl údajně vysvětlit fakt, jak je možné, že se někdo tak neschopný jako on, mohl stát tak vlivnou osobností.

Do roku 1932 totiž Hitler zkazil, na co sáhl – neodmaturoval na střední škole a dvakrát propadl při zkouškách na Akademii výtvarných umění, seděl také ve vězení. V roce 1932 se ale jeho osud zázračně změnil a v lednu následujícího roku byl už v čele Německa. Za tím vším prý stojí jeho pakt s ďáblem, jehož platnost vypršela přesně 13 let po podpisu: 30. 4. 1945 spáchal Hitler sebevraždu…

 • Zbyněk Prášek

  Nevím jestli na to už přišel někdo přede mnou, ale Hitlerova vláda trvala 13×666 mínus dvanáct dní, od zvolení do čela NSDAP do jeho sebevraždy. Takže spekuluji, zaprodal duši a ten třináctý den po obřadu začal ďábel plnit svoji část smlouvy.Do té doby víceméně loser nastartoval hvězdnou kariéru. Posledních 666 dní vlády začalo protiofenzívou sovětských vojsk u Kurska. Po bitvě u Kurska už nikdy nepřišla významější německá ofenziva (s vyjímkou neúspěšných Arden)a to byl pravý začátek konce A.H.

  • Tomáš R.

   Myslím, že vládl přibližně odhadem o asi 15let méně, ale neřešíme.. Tak či onak nepočítal jsem to a ani nebudu, ale i kdyby vyšlo 666, tak to nic neznamená a nikdy nic moc neznamenalo, akorát tento letopočet byl sestaven od doby tiranie, kdy byl prorokován akorát konec světa, který se normalně nestal, avšak už naši genialní vědci odhadli, že konec světa bude znova někdy na konci tohoto roku 2013…Hmmm, to se asi bude ročně protahovávat a až to za 60 let vyjde, tak řeknou, že měli pravdu…:D
   Dnes to má naprosto tik tik význam a nevím, kterého vola mohlo 666 napadnout jako ďáblovo číslo a dále nevím, kteří volové to stále roznášejí a ani neznají význam těchto číslic.

 • Patislav

  Když teda ta smlouva vypršela přesně 13 let po podpisu, proč byl v té době Berlín obsazován Sověty, když měl tedy Hitler „veškeré mocenské prostředky“? To asi ke konci ta smlouva už moc nefungovala, co?

  • Zbyněk Prášek

   Dábel podle mystiků nic nedává zadarmo. Lidé pod ďáblovou mocí mají hořké konce.

 • thechosenone729

  Ak by to mala byť pravda dokázalo by sa veľa vecí.
  Zmluva sa nedá zrušiť jedine smrtov – vraj trpel neskutočnými chorobami čo by mohli byť následky zmluvy.

 • Vito

  Satan ho nejspíš podrazil..=)

 • Daxus

  Nechápu jak je možné že se to fakt děje, kdyč člověk sepíše smlou se samotným ďáblem tak se mu vše do puntíku splní. O duchovno se zajímám ale rozohdně né o negativní stránku věci….mohu tu někoho poprosit o osvětlení stiauce popřípadě odkaz na nějaké knihy kde je postup popsán? Nebo nějaké informace?. Děkuji!!

  • Leo

   Musím vám napsat, že můj bratr se hodně zajímal o černou magii a doplatil na to. Prosím, nedělejte to. Obracejte se vyždy na toho nejvyššího a nic se vám nestane. Musíte věřit a mít víru.

   • ew

    :D

 • Libor Mačuha

  No keď si namiesto signare Satan doplníme duo Rotschild & Rockefeller tak akurát nebude sedieť počet no paralela týchto dvoch nenajedených panákov s diablom je na mieste .

 • Pavel

  proč myslíte že je to absurdní přece nato pravdy neco muže být znám více případu kde byli použity tyto smlouvy k moci k penezum a dalším věcem.

 • To bychom taky rádi věděli. Ovšem celá tahle zpráva nám přišla natolik absurdní, že jsme považovali za vhodné ji zveřejnit.

 • „….and four handwriting experts verified both signatures.“ Jak může někdo potvrdit Satanův podpis? Jsem zmatená.