Máme se bát komety ISON?

26
1108

Na jakou katastrofickou událost globálního rozsahu se připravuje vláda USA? Mohou mít horečné přípravy spojitost s blížící se kometou ISON? Informace, které se objevily na stránkách Ultimate Survival, svědčí o tom, že americká vláda ví o něčem, co nejširší veřejnosti zůstává prozatím utajeno.

FEMA (Federální agentura pro mimořádné události) a DHS (Ministerstvo vnitřní bezpečnosti) dostaly od vlády pokyn, aby k 1. říjnu 2013 zajistily následující:

*82 % našich bojových sil a bezpečnostních složek musí být k 1. 10. umístěno mimo region CONUS

*region III FEMA musí na základě požadavku CDC disponovat k 1. 10. antibiotiky v hodnotě 11 mil. $

*region III FEMA objednává k datu 1. 10. zásoby trvanlivých potravin v hodnotě 14,2 mil. $

*FEMA objednává 22 milionů nouzových balení vody, které musí být do regionu III dodány do 1. 10.

Atakdále, atakdále. Je zjevné, že vláda USA se připravuje na nějakou mimořádnou událost, ke které může dojít po 1. říjnu 2013. (ISON se má k Zemi nejvíc přiblížit 26. prosince 2013). O tom, že nám může připravit nemilé překvapení, je přesvědčen i fyzik James McCanney. Ve skutečnosti se k nám prý blíží skupina objektů, jakási „mini sluneční soustava“ a NASA před námi tuto informaci tají.

Zdroj: planeta.moy.su

 • Karolína Bílá

  Tak a nic se nestalo, naši ,, spojenci “ odklonili kometu do slunce, nebylo třeba vyvolávat paniku, když věděli ,že to tak bude

 • Harvy

  To je vtipnej článek :-). Nejvíce mě baví, že se blíží malá sluneční soustava. Vzhledem k tomu, že není vidět kolem čeho kmitá, tak to bude asi černá díra :-), nebo si letí jen tak sama? A bezva je, jak se ví, že oblast CONUS musí být čistá. Tam to vše prdne. Dobrej úlet ;-)

 • Pavlos

  NASA neco taji a taji to takdobre ze to vi i farar ze Zvole.Ty jejich vyzkumy stoji hodne penez tak to musi dostat zpatky a proto to vi prave i ten farar ze Zvole :)

  • Tom

   A závěr?

 • mery

  anebo rovnou vygooglit větu v angličtině a dát si rovnou obrázky much pain but still time něco si o tom zjistit a použít mozek, bohužel plno lidí neumí logcky uvažovat, takže je to úplně zbytečné, každý si to přebere po svém

 • mery

  Mnoho bolesti, však stále je čas. Myslíte si že nám cizinci lhali ? Trochu naivní ne. Doporučuju si tu 1. větu vygooglit a popřemýšlet o tom.

  • Tom

   :-) aaaaa tady někdo pátral po Chiboltnu

   • mery

    ne ne to byla Crabwood farm

    • Tom

     aaajooo vlastne :-))

 • Ela

  To jsou takové bláboly! Kam by se kdo schoval. Kdyby se něco takového stalo, tak nikdo nikam neuteče. Nikdo nebude vědět kam to spadne a proto se nemá ani kam schovat, natož si tam namamonit potřebné věci. To by muselo být vybudováno mnoho bunkrů na mnoha místech, aby se mohl ten dotyčný rychle přesouvat.

 • Ono to nemusí souviset s faktory mimo naší planetu, ale s člověkem samotným. Nezapomínejme, že stále nikdo neví kam a proč zmizely jaderné hlavice převážené nedávno v USA.
  http://myslenkyocemkoli.blogspot.cz/2013/09/jistota-je-kulomet.html

 • Mat

  Mě vždycky fascinuje, když se dozvím, že nám NASA něco tají… Copak na světě existuje jen NASA? Ne. Jsou i jiné instituce, které pozorují vesmír kolem nás, třeba i české (vědci z vysokých škol, akademie věd..) a všichni mohou používat i Hubbleův kosmický dalekohled. Z jakého důvodu by tedy vždy měla „něco“ (všechno) vědět jen NASA? Kdo si myslí, že jen a pouze NASA vlastní dalekohledy, které mohou něco zjistit a že jen a pouze NASA je ta, která s nimi pozoruje je naiva, který hltá Hollywoodské filmy horem dolem. Všemu, co je ve filmech, nevěřte… A nezapomeňte, že v americkém filmu nikdo nebude opěvovat např. Evropskou jižní observatoř…

  • Tom

   No, nebo Klenot na Kleti, či budování hvězdné mapy na Ondřejově. Bez tak chodí NASA na rozumy i do českých kotlin. :-))

   • Mat

    To bez pochyby, ale co řekne KLENOT lidem, kteří se o výzkumu vesmíru dozví jedině z filmů jako je Armageddon a podobně. NASA NASA NASA NASA, NASA je nejlepší, NASA dokáže všechno, jedině my, NASA, dokáže to a to vidět, odhalit. Pak stačí, aby někdo napsal, že NASA to a to tají a je vymalováno. Proto jsem uvedl jmenovitě Hubblea, kdybych napsal o ondřejovském 2 metru nebo o KLENOTu, který provádí následná pozorování (mimo jiné i toho, co objeví dalekohledy, jež (spolu-)provozuje NASA ;-) ) a až třeba na Kleti by zjistili, co je ten objekt zač (respektive jejich pozorování by přispělo k výpočtu dráhy a vzdálenosti), asi by většina lidí netušila, co to plácám.. Nicméně díky za to doplnění ;-)

  • Martin

   Protože NASA má ve vesmíru daleko víc techniky pro svoje programy,které nejsou přístupné ani pro vědecké centra a instituce.Nezapomínejte že mají smlouvu z obranou USA,Kdyby to byl výzkum veřejný,nemuseli by dělat zaměstnanci bezpečnostní prověrky,nebo je dělají i u nás na univerzitách?NASA má už od vzniku tajný projekty,to dává prostor pro konspiraci.

   • Mat

    Tohle přece nemá s kometou absolutně nic společného. Já narážím na konspirace typu: tají nám planetu X, tají nám kometu, tají nám planetku, tají nám… Všechna data o těchto objektech si mohou vědci zjistit a) na jiných observatořích než těch, které mají s USA cokoliv společného; b) přímo z observatoří institucí USA vlastním pozorováním. Nepleťe sem, prosím, žádné vojenské špionážní družice, případně vojenské projekty, které jsou samozřejmě tajné – kdyby totiž nebyly, bylo by zbytečné je dělat. S kým má armáda, či jiné instituce USA spolupracovat než s Národním úřadem pro LETECTVÍ a kosmonautiku? Ač se vám to líbí nebo ne, NASA prostě je s vojenstvím spojena, není to čistě (civilní) výzkumná organizace, kde žádné prověrky nepotřebujete.

 • Tom

  nákup na Vánoce? Na takticko-strategickém nákupu nevidím nic divnýho, horší by bylo kdyby nic nekupovali. Beztak ekonomikou světa hýbou armádní zakázky. Bylo tomu vždy a bude tomu i dál.

  • mirek

   Myslete si co chcete ison 80 000km prumer.

   • Mat

    Komy? To bez pochyby. Já bych tipl i víc…

    • mirek

     Ano,je to prumer coma 80 000km.na you tube Ison’s coma.

   • Tom

    A zdroj? Palec levé nohy? Je to jako když někdo vykrikne ze tmy HRÁBĚ ;-)

   • Jirka

    Tak to je pohoda, takové těleso by neměla Země při nárazu zničit :).

    • Tom

     :-D pobavil

   • Mat

    Ten zdroj nebude? Já na něj taky čekám ;-)

    • mirek

     Na you tube-HLAVA KOMETY 80 000 KM

   • Tom

    je potřeba si uvědomit a nejsem si jist zda to tvá představivost zvládne, že by pak ISON byla zhruba 7x větší než Země. Neboli 1,5 x vetší než Neptun asi takhle nějak http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/d5/Neptune,_Earth_size_comparison.jpg a to ISON rozhodně neni. Ale joooo, myslím si co chci. :-)