Mimozemšťané pohřbívali své mrtvé. Na Marsu byla objevena rakev!

6
1904

Od přistání vozítka Curiosity na Marsu se k nám dostalo již mnoho pozoruhodných snímků. Ten poslední však dostal ale úplně všechny. Podle ufologů byla na Marsu objevena mimozemská rakev.

Na zvláštní objekt upozornil milovník konspiračních teorií Will Farrar. Podle něj je rakev přes jeden metr dlouhá a 0,4 metru široká. „Mimozemšťané, zejména tzv. šedí, jsou malého vzrůstu,“ uvedl objevitel snímku. Také známý ufolog Scott Waring se domnívá, že jde o rakev. „Rakve jsou vyráběny tak, aby odolaly zubu času,“ řekl Waring. „Tahle vypadá, že je z nějakého kamene. Bylo by záhodno, kdyby NASA prozkoumala její obsah.“ I další ufologové teď americkou vesmírnou agenturu žádají, aby vozítko Curiosity změnilo svoji již naplánovanou trasu a tento zvláštní artefakt si prohlédlo zblízka.

Vědci jsou však přesvědčeni, že se nejedná o rakev, ale jen o další ukázku zajímavého geologického procesu. Tak jako tomu bylo zatím u každého záhadného útvaru na Marsu. „Jde jen o vizuální pareidolii,“ shodují se. To je psychologický jev, při kterém lidská fantazie rozeznává v neživých objektech tváře, zvířata aj. Proto už jsme se na rudé planetě setkali s nejrůznějšími ještěry, lidskými postavami a před několika dny dokonce i s tváří amerického prezidenta Baracka Obamy.

 • deťák

  Je tam jeste ukazan pozustatek nake stavby nebo monumentu a vlevo od něj most (7:43). V čase 9:47 je lehce od středu napravo nějaké vozidlo.

 • mira

  Hmm,dostal jsem chut na rakvicky se slehackou

 • Zeus

  To je zajimavý článek vytvořil uměle záhadu a pak ji i vyřešil.
  1) Rakev je z kamene=je to kámen
  2) A rakev v tom vidíme díky pareidolii
  A já myslel, že záhada musí být záhadná.

 • jirka

  teď už jen vyřešit záhadu, jestli byla dřív mrtvola nebo rakev…

 • zip

  me to jeste bavi Mate.. kdo jinej by nam tohle ukazal.. novinky? i kdyby sutr, tak dost podivny sutr, neni-liz pravda?

 • zip

  me to jeste bavi Mate.. kdo jinej by nam tohle ukazal.. novinky? i kdyby sutr, tak dost podiny sutr, neni-liz pravda?