Napoleon měl v hlavě „mikročip“

26
19172

Když Antoine Lefevbre zkoumal Napoleonovu lebku, objevil v ní podivnou kovovou destičku. Předmět s drobnými zoubky, který ze všeho nejvíc připomínal mikročip, vrostl do kostní tkáně a podle Lefevbrea s ním císař prožil dlouhou část svého života. Po analýze vzorku vědci usoudili, že k „implantaci mikročipu“ došlo s největší pravděpodobností v roce 1794. Tehdy totiž Napoleon na několik dní zmizel a nic o něm nevěděli ani jeho nejbližší. Po svém návratu tehdy 25letý poručík řekl, že byl zatčen na základě falešného udání.

Ale právě od tohoto okamžiku nabral život budoucího monarchy bouřlivý vývoj a Napoleon začal strmě stoupat po kariérním žebříčku. Podle některých názorů mohl mít „mikročip“ vliv na funkci jeho mozku a plně kontroloval veškeré jeho činy. Objevila se proto i hypotéza, že mikročip Napoleonovi implantovala nějaká mimozemská civilizace, která chtěla ovlivnit průběh historie lidstva.

 • Puci

  Všechny zdravím,probíráte tady mysl,ale napadlo někoho,co mě? Jestliže dostal mikročip,aby se nějak vyvíjela budoucnost, museli ji znát,vrátit se zpět a čipem zaručit,že se bude odvíjet tak či onak. Hlavně jinak. Ale jelikož byl zdrcujícím způsobem poražen, jaký to mělo smysl? Že by tohle byl záměr, možná by z něho byl šílený padouch a způsobil nějakou genocidu a ONI tomu chtěli zabránit. V tom případě je příjemná myšlenka, že snad nad osudem lidstva někdo bdí.

  • Nobody

   Hm,přečti si můj koment pod tímhle :)
   Tam vysvětluji,že něco je upravenýho :D

   • Puci

    A když vynechám slovo čip a nahradím ho slovem implantát,už to bude v pořádku? :D Přece tu nebudeme slovíčkařit, pravdu se stejně nedovíme. I kdyby v té hlavě nic neměl, tak by to byla jen zajímavá úvaha, ostatně jako 90% tady věcí vyřčených.

    • Nobody

     Mě se neptej co je v pořádku.V tom ti nepomůžu.:DD
     To že jsem tě odkázal na koment pod tím.Že to vyšlo jinde a bez toho mokročipu.To je celý – jen pro úplnost.:)
     No a v hlavně určo asi něco měl – asi mozek.:D Ne vážněji,ono je docela zajímavé číst co a jak.Teď nemyslím komentáře,ale myslím tím podobné témata.Na jednu stranu vědci prokázali a na tu druhou vědci váhají či zatím bádají …….. :D
     Docela je to někdy sranda.Stačí chvíli hledat tady na stránkách v historii :)
     Ale co už,my s tím stejně nic neuděláme snad jen s jednou věcí – a tou je používat svoje myšlenky a názory a na to co se dává jako fakt tak nějak trošku „kašlat“.Jen tak se dá poznat nepoznané nebo přijít na něco nového ve starých objevech.Ale to už odbočuji směr JINAM :)

  • první očitý svědek

   Dovolte všichni abych vám vysvětlil jak to funguje !!!
   Nejedná se o implantát k řízení Nabuliona(jmenoval se původně Nabulion,přejmenován na Napoleon.)
   Tedy tento implantát neřídil tohoto tzv.Napoleona a nevedl ho k vítězství,nýbrž ŘÍDÍ LIDI V JEHO OKOLÍ.Tedy v okolí,každého komu je vložen.Lidé jsou ovlivněni jeho technologií…něco jako neprostřelná vesta,ale udělaná tak,že na vás nikdo ani nevystřelí a když už tak mine.
   Zkrátka s tím je on na koni a ostatní se musí pžizpůsobit jeho vysílání.

   • první očitý svědek

    Důležité je zjistit kam byl vložen do,kterých míst a jak?Dává se to za plného vědomí nosní dírkou.

 • Nobody

  Tento poněkud upravený článek byl zveřejněn v jednom nejmenovaném magazínu.
  Bohužel,něco je zde upraveno.A tím je onen mikrochip.V komentáři bylo uvedeno,že je s podivem,že tento monarcha měl „implantován“ předmět ve své lebce.Když jen vzpomeneme kdy byla provedana 1 transplantace či operace hlavy – je to vskutu zarážející :D
  Ale jinak souhlasím s tím,že lidský mozek,je něco co dokáže vytvářet obrazy pro svoují orientaci.
  Je to jako mraveniště,kdy nějaký ten závit a cesta k tomutu závitu je mnohdy velmi rozvětvená.
  Horší je,když se cesta přeruší,a k tomu si mozkovna vytváří podněty jako např.obrazce :)
  Ale zajímavé by bylo,zjistit,když podvědomí je uzce spojeno s vědomým,jaké by to bylo žít bez podvědomý.Člověk by okamžitě přišel o své poznatky z minulosti,jelikož by právě tato cesta byla přerušena a musel,by znovu poznávat to,co za 40-50 let svého života již znal či prožil .)

  • Neferkaris

   Obávám se že žít bez podvědomí nelze.
   To je jako kdyby jsi chtěl zbourat celou tu neuvěřitelně složitou síť jak vnitřní tak vnější.

   • Nobody

    Ten můj záměr byl myšlen jinak.Prostě,my lidé reagujeme na podněty,které známe nebo jsme si na ně někdy v minulosti vytvořily názory.Pak i když absolutně nevědomně,reagujeme na věci přítomné,ale s 1 deficitem.Reakce je vždy ovlivněna podvědomím.Možná to je špatně možná že není.A s tím je spojen lidký úsudek,zkušenost,ale i nálada a vytupování.Někdo je chladný,jiný vřelý.Někdo snadno podléhá většinovému názoru,jiný méně.Někdo zas se nechá rád unášet vlastní fantazií a jiný spíš myslí racionálně.Těch příkladů jsou miliony,ale to vše má 2 podmínky.Tou základní jak budeme reagovat * o to se stará podvědomí – takže si v hlavně danou situaci jaksi přikrášlíme podvědomím.A pak vědomně na dotyčnou věc,po rádoby prověření z podvědomí,reagujeme vědomně.Možná že i tohle je tím,proč tu máme zločince.Prostě oni nemají podvědomí,popř si v podvědomí utvořili na dotyčnou věc jakýsi obrazec (třeba v mládí jim za podobných okoloností nekdo ublížil,nebo si to můžou spojit s nějakou počítačovou hrou) a pak vědomně konají.
    A proto to píšu.Jak by to asi vypadalo,kdybychom odřízli podvědomí.
    Člověk by něměl přístup k ničemu,co se naučil :)
    Byl by odkázán na sebe (jinak pokud by propadl současný třídní společnosti – Bůh mu pomáhej),potom by bylo jasně vidět,jak moc inteligentní ten člověk je .)
    A myslím,že bychom byli překvapení.Nerad o tom píšu,ale máme zde postižené,retardované.Záleží na poruše,ale přesto,tito lidé jsou jiní.Už jen z toho že ctí lásku,ochotní jsou si navájem bezostyšně pomoci.A nikdy nečekají na výraz díků,je to pro ně samozřejmé,pomáhat všem.A trpí ne tou svojí nemocí,ale tím,že ostatní je nechápou.A to celé znamená,my co se považujeme za rádoby chytré,a takovéto lidičky všelijak zesměšnujeme nebo jim často i ubližujeme,nejsme ani zvířata,jsme hlupáci.Protože tito lidé ,mají na celý ten svět nezkažený názor a právě od nich se toho máme ještě mnoho co učit.
    A tak si myslím,že takto hendikepované lidi sem na naši planetu patří.Protože od nich se můžeme učit lásce,pochopení,porozumnění a vůbec všechny ty krásný věci pro které má smysl žít :))

    • Neferkaris

     Rozumím jak si to myslel,mluvíš o té vnitřní síti kterou jsem já měla na mysli :-))
     Existuje však ještě ta vnější..

     • Adanom

      No a co ze existuje jeste ta vnejsi a nejen“ ta “ kterou si mela na mysli „? Kdyz to vubec ani tak nemeni nic na tom- na te podstate toho co Nobody sdeloval.
      A bylo citelny ze nesdeloval ze by to bylo mozny bez podvedomi zit. Ale primo zaroven sdeloval nazor na to jake by to bylo “ kdyby “ …..
      Tva reakce byla proto uplne mimo misu.
      Nicmene bylo uz I citelny ze si nemela na mysli pouze vnitrni ale psala si heedle zaroven i o te vnejsi Ivetko. :-))
      „To je jako kdyby jsi chtěl zbourat celou tu neuvěřitelně složitou síť jak vnitřní tak vnější.“ Tak jen je divny ze se zase opakujes ale uniklo ti ze Nobodymu nemusis preci rikat ze bez toho zit nelze kdybys jej vsak chapala. :-))

      • Nobody

       + Neferkaris – děkuji za Vaše komentáře :)

       Osobně nelpím na tom,kdo co jak pochopí,jen jsem chtěl uvést i jiný pohled na dotyčnou věc.Zárověň mi je tak trošku smutno,když se rozhlédnu okolo sebe (myslím obrazně),pak tu člověk poslední dobou vidí jen sebestřednost,a to krásné „EGO jen já“.Spousty komentujících nikdy nepochopí,že některé jejich rádoby „vědecké“ komentáře jasně ukazují,že byly odněkud opsány.A takový diskutér nepíše svůj názor,jen chce vyčnívat.A proto takové komentáře neakceptuji.Lepší je napsat třeba i „blábol“,ale s tím,že je to pouze můj názor,nebo pohled na věc :)

       Protože pokud bude někdo jiný znát „ověřené“ fakta,jistě si je sám také dokáže na webu najít.Takže mě vždy jen šlo o názor píšících lidiček,jejich vlastní názor – ne o poučky apod.:)

       A za to Vám oběma mnohokrát děkuji.Sice je to bezvýznamné,ale takovýchto komentářů si které jste tu oba „nickové“ dali,si nesmírně vážím – je to Váš názor – POUZE JEN VÁŠ.A za to ještě 1x mnohokrát děkuji :D

       :thumbup:

       • Neferkaris

        Ahoj, průšvih ale je v tom že vlastní názory jsou pro tuto společnost naprosto nepřípustné.
        Za vlastní názory jsi většinou společností označen jako fanatik,rasista,xenofob a v nejlepším případě jako naprostý šílenec,blázen.
        Ale něco ti povím Nobody….vždycky budu říkat,psát jen to co si myslím a vždycky nahlas… nebudu se schovávat….to je moje identita,takhle jsem se přeci narodila.:-)

       • Adanom

        A me se na tom nejvic libi to ze je to jak pises bezvyznamne . :-D

        Vsuvka: ja nemam v hlave cip ale zelezne piliny. :-D

   • Surya

    A tady mame ukazkovy priklad v prímem prenosu s podvedomim. Ta tvoje reakce na uplne jasne vyjadreni od Nobody byla podvedoma a povedoma taky. :-)) No a vystizne nechapava. Skoro se divim proc ti to Nobody znovu vysvetluje. :-))
    Nazdar Iveto. Co tady jeste delas?

   • Kordulin98

    Podvědomí si vytváří vědomí k usnadnění práce. A můžeme ho upravovat opakováním vědomých činností. Pak je nadvědomí to je naše jsoucno a je neovlivnitelné.

    • Neferkaris

     Ono podvědomí a nadvědomí(neboli také rozšířené vědomí) se dá také sloučit do takzvaného všeobecného nevědomí.
     Stále však mluvíme o něčem co je hluboko uložené v našem vědomí v paměti a nelze to ovlivnit,je to dané právě tím jsoucnem jak píšeš ty.

     Takže podle mého nežiješ bez toho nevědomí neboť si napojen(a).
     Když však tuto složku všech těch pojmů umíš vědomě otevřít(tedy vědomě otevřeš to podvědomí a nadvědomí neboli to rozšířené vědomí je to mazec. :-)

     • Kordulin98

      Přece podvědomě někdy střelíš i odpověď na otázku na kterou jsi odpověděla již mockrát. Takže nejen k fyzickému pochodu, ale i k rychlé komunikaci.

      • Neferkaris

       No ano ale to je právě to podvědomá reakce,která řídí tvoje tělo,k tělu patří i mozek…pracuje s danými informacemi a impulsy které má v paměti a rozesílá je do celého těla ono ho defacto zachovává tak aby normálně fungovalo.

       Ono plní zadané a dané úkoly bez tvého vědomí automaticky ..tahá si je z paměti…podvědomí kontroluje všechny funkce například ve spánku aby když se tam cokoliv děje a nebo s tvým fyzickým tělem se něco děje tak aby tě to probudilo do plného vědomí a pak si můžeš klidně zaspívat a jít řídit auto a to všechno vědomě.

       Tak i tak všechny tyhle složky jako je podvědomí,nadvědomí a vědomí jsou propojené.

       • Kordulin98

        Našel jsem zajímavý obrázek který to vystihuje. Můžu ho nazdílet?

        • Neferkaris

         to se neptej mě ale tak běžně se tu sem vkládají obrázky

         • Kordulin98
         • Kordulin98

          Je tam jasně vidět že podvědomí se dá ovlivnit jen zčásti.

          • Neferkaris

           Hm,jistě ale jen v případě pokud nám bylo tohle předurčeno :-))

          • Kordulin98

           Možná, ale raději věřim, že život držim ve svejch rukách. Cesty jsou dány, Ale je na mě po které se dám.

          • Neferkaris

           Tak je to správně a tak by to mělo být