Opravdu nás kontrolují reptiliáni?

42
11085

Zastánci konspirační teorie o reptiliánech tvrdí, že Země je pod kontrolou inteligentních mimozemských ještěrů. Reptiliáni (nebo též reptoidi) jsou vysoké dvounohé bytosti s nazelenalou šupinatou pokožkou, které dokážou měnit vzhled, a díky tomu se infiltrovaly do pozemské společnosti. Měří obvykle kolem 2 m a podle některých svědků mají také křídla a ocas. Tato mimozemská rasa obývá naši planetu už od nepaměti, pomáhala například se stavbou egyptských pyramid. Její existenci potvrzuje prý i samotná Bible, konkrétně příběh Adama a Evy. Had, který Evě v ráji nabídl jablko, byl totiž ve skutečnosti reptiliánský agent. Mnozí zastánci konspirací jsou také přesvědčeni, že reptiliáni díky své schopnosti měnit vzhled pronikli do nejvyšších pater světové politiky a šoubyznysu.

S touto teorií přišel v r. 1999 britský publicista Davic Icke, který poukázal na fakt, že s obrazy plazů se setkáváme v náboženských a kulturních tradicích celého světa. Podle něj je zjevné, že všechny tyto mýty informují o skutečných tvorech, kteří na naší planetě žili (nebo stále žijí). V žádném případě nemůže jít o dinosaury, protože s nimi se lidstvo během své existence setkat nemohlo.

 • franta

  Nevím kdo tuhle s…. psal, ale než napíše takovou blbost měl by se alespoň pokusit naučit lépe vymýšlet a lhát. :D

  KDE V BIBLI je, že šlo o JABLKO?
  Nejsem věřící ALE SÁM DOBŘE VÍM,
  OVOCE ZE STROMU POZNÁNÍ.
  – Není řečeno jaké konkrétní ovoce a ani z jakého konkretního stromu. ;)

 • im

  Tolko debilov pokope Vas tu je

 • Anchkaachbachat69

  A nechrápejte furt!…:-))

  • Iva

   To je o tobě-skvěle napsáno! :-)

   Paul Brunton
   Ego je svým chováním nadřazené, udělá každý ústupek své vlastní slabosti a nachází vždy podporu pro své vlastní zlozvyky. Nesnáší kritiku jakkoli pravdivou, ale přijímá chválu jakkoli nezaslouženou. Má nekonečnou schopnost příznivě vyložit nebo ospravedlnit všechny své činy, ať jsou jakkoli špatné nebo pošetilé. Jeho názory jsou často příliš pokřivené, zaujaté a tudíž nepravdivé. Umí nacházet mnoho vyhýbavých a předstíraných důvodů, aby člověku zabránilo učinit první pokořující gesto mentálního vzdání se. Tyto úskoky a důvody mají chránit absolutní moc ega a zabránit člověku, aby poskytl prostor pro vstup Nadjá. Ego, které neváhá postěžovat si na špatné chování jiných lidí vůči sobě a je tak váhavé, aby přiznalo své vlastní špatné chování, je prvotním a nejhorším nepřítelem člově

   • Anchkaachbachat69

    No koukám,že tě stále něco sžííráá….co to je si dokážu představit ale proč to cpeš mě?…:-))

 • FFS

  vy jste se hledali, až jste se našli omg.

 • Tomas Vybíral

  Pokud se človek vyvinul evolučne z primátů, možná by bylo pravděpodobné že by se z dinosaurů a ruzných prehistorických potvor též mohl vyvinout vysoce inteligentní tvor. Za tech cca 160 mil. let co tu plazy vládly by bylo času víc než dost.
  Ja na evoluční vývoj človeka nevěřím, myslím si že človek byl stvořen z bytosti něco mezi opicí a člověkem, která se evolučne vyvinula z primátů ale člověk byl podle mě geneticky upraven mimozemštany (a nebo zasahem božím). Něco mi říká že tahle planeta by nás sama nezrodila, abychom ji potom ničily..

  • Anchkaachbachat69

   Píšeš,že na evoluci nevěříš a přitom to zároveň popíráš…a píšeš že člověk byl stvořen právě díky ní.
   No pokud věříš,že jsme byli geneticky upraveni mimozemšťany..tak kdo upravil je?
   Tahle planeta nás určitě „nezrodila“ale významnou měrou se na tom podílela,

   • Tomas Vybíral

    Však ale ty jsi přesně napsal to, co jsem napsal já:) Napsal jsem že na evoluční vyvoj ČLOVĚKA neveřím a ne že nevěřím na evoluci. To je rozdíl.
    Jak vnikli mimozemštané? To je dobrá otazka, taky nad tím občas dumám. Vesmír vzniká proto, aby se zrodil život, jinak by byl uplně zbytečný, to si můžem říct narovinu. A je jedno na jaké bazi ten život bude. U mimozemštanů si myslím že to mohl byt evoluční vyvoj který trval daleko déle než by mohl vzniknout člověk. Ale jak říkám, třeba sám vesmír ma tu moc aby stvoril bytost dostatečne inteligentní na to, aby o něm mohla přemýšlet. Sice to zní šíleně…

    • Anchkaachbachat69

     Jsem žena :-)
     No já narozdíl od tebe vůbec nepřemýšlím jak vznikly mimozemšťané(otázkou však je co si pod tím pojmem představuješ).
     Já vnímám jen lidské rasy a i ty jsou pochopitelně mimozemské už vzhledem k tomu, že vědomí jako takové je nesmrtelné a vždy se někde projeví,přetransformuje i po smrti a to opět do hmoty.

     Takže spíš bych řekla že né vesmír ale samotné to vědomí má tu moc.
     Takže jak myslíš že člověk je tu dlouho?myslím že je tu tak dlouho jako samotný mimozemšťan.
     Chápeš..jednou jsi mimozemšťanem a podruhé žiješ na Zemi.
     Střídáš ty dimenze jako na běžícím pásu :-)

     • bigbiz

      Ano, Iveto. To, že jsi mimozemšťan je pravda a dokazuješ to tu neustále, hihi.

      • Anchkaachbachat69

       Tvůj názor mě nikdy nezajímal….a jestli sis toho nevšimnul mám nějaký nick,jenže tvoje myšlení ti to nedovoluje chápat.

       • 3Bird

        Che. Koukni na můj počet komentářů. Víš co jsem ale zjistil? Jak se kradou ty nicky. Sice stejný mi udělat nešel, ale viděl jsem lidi to přepisovat. Ptal jsem se jich. Takže si v profilu změníš nick a uložíš to. Takže můžeš být zase Ivet, což bylo lepší.

        • Anchkaachbachat69

         To je super,že si to zjistil ale já to nechám tak jak to je a nebudu nic měnit.Zaprvé mě to nebaví a zadruhé jsem se svojí přezdívkou spokojena.
         Tobě taky sluší 3Bird…

         • 3Bird

          Chtěl jsem si to změnit na původního Birda, ale také se mi nechce. Ta tvoje ikona je jako plamen sporáku.

          • Anchkaachbachat69

           To je taky názor..beru ho.

          • Lincoln

           Já se vždycky těším, že tu necháš nějaké komentáře! :D Nemůžu si pomoct, ale jsou naprosto chytlavé a baví mě číst :))

        • OKO

         Čao, škoda, že máš zamčeno, takhle je vidět jen ten počet, ale už se nedá kouknout, co píšeš a kam. MIM má určitě taky hodně komentářů… Ne, to byl jen vtip :-)

         • 3Bird

          Nazdar. Zamčeno je, ale v Google bys to našel. Debata o uprchlictvu. Nebudeš mi asi věřit, ale to co jsme mohli do smrti JEN tušit ted´ vím/víme. Nebýt těch nastrčených, fašistických a ultraortodoxních sluníčkářů, kteří svým jednáním, křiváctvím a nadáváním vlastně potvrdili to co už dávno tušíme. To se nedá vyprávět. Povím ti ale jedno. Stojíme před hodně moc zlými lidmi. Hodně moc. Nemáš ani tušení, co si někteří dovolili.

     • Tomas Vybíral

      Jo, i klidě tak to může být. A možná i tech vesmírů je daleko víc než jeden. Ja než na vědomí veřím spíše na duši, jakousi energii která je nekonečná a jenom střídá schranku. Možná je to same jako vědomí.

      • Anchkaachbachat69

       No já bych řekla,že je to to samé…duše a nebo vědomí stále se podle mě jedná o totéž

       Tak rozhodně těch vesmíru a dimenzí bude víc…stále se to točí okolo přeměny energie.
       A proto moje zkušenost mi dovoluje tvrdit,že i tam v těch jiných vesmírech a dimenzích panují stejné přírodní(fyzikální) zákony jako tady.

       • thisistora

        Ivet, kasli na impertinence. Myslim ze jsi senzitivni. Co nekteri musi badat jako vedci, ty citis. Kdyz v kvantove fyzice badali vedci, nakonec dosli k tomu, ze to co objevili uz budhiste nebo ezoterici tvrdili uz davno.Proto dnes rada z nich spojuje duchovno a vedou. Amit Goswami jeden z nejlepsich.

        Nicmene mam dve veci. Pocitove.
        Prvni je ohledne Everettovy interpretace kvantové mechaniky. Najdi si to. Je to dost kacirske, ale cim dal vic popularnejsi. Co kdyz volba je ve vysledku rozstepenim hmoty/energie na dva identicke svety/vesmiry ale kazdy s jinym smerovanim. Dva vesmiry. A s kazdou dalsi volbou to same. Ale co kdyz nad vsi hmotou a energii je jeste neco vic. A to dokaze ty dva paralelni ale jinak se vyvijejici svety opet spojit? Co kdyz dve rozdilne Zeme se v urcity moment rozdelili volbou do jinych vesmiru a nekdo je opet dokazal spojit? Anebo by spojil vic puvodnich voleb? Pak by to vysvetlovalo ze tu muzeme mit na jedne zemi pozustatky dinosauru, ale i jinych civilizaci, nebo kladivka stara 2 miliony let.

        A druha vec.
        Loni mi zemrel nekdo blizky. Vyjimecna osobnost. Premyslel jsem proc vrazi, psychopati, despotove atd ziji nejak prokazatelne dele, ale naopak duchovni a dobri lide odchazeji driv. Samozrejme muze se rict ze lidem co neni nic lhostejne psychika driv odrovna telo. ALe co kdyz je to jinak? Treba ze se zrodime z necoho vyssiho,staneme se energii a pro nase smysli hmotnym svetem.Dobrym zitim ke svoji energii nabalujeme dalsi a dalsi pozitivni vibrace.Negativni lide naopak. Ta vysii moc pak jednoduse ty negativni jakoby odmita prijmout zpatky s tim negativnem.Proto jsou tady dlouho.Vyssi moc ma rada jen pozitivni vibrace.Proto si vezme dobre zpatky driv.To by mi vysvetlovalo i to, proc se tak za kazdou cenu snazi ti co tady chteji byt co nejdele o to negativne vyznavanim negativnich sil, negativnimi ritualy, negativnimi bohy.

        • Anchkaachbachat69

         No já to vidím asi takhle
         Princip neurcitosti je způsob jak se dostat z jednoho stavu do druheho…změněného :-)

         Naše vědomí a nejen v mozku vytváří kvantové vibrace mikro-červích děr,které dokonale interagují z vesmírným časoprostorem,s vědomím Vesmíru…kdo umí hledat,informaci najde.

         Vědomí všeho jako takového… není nic jiného než nekonečné množství červích děr,které přirozeně prochází z jednoho stavu do druhého.
         Kvantové procesy jsou sexy na třetí,vibrace červích děr jsou součástí naprosto každého organismu a nejsou nic jiného než jeden velký orgasmus….takže bez poselství „milujte se a množte se“ to opravdu nejde.
         Na další rozměr dimenze si lze sáhnou,lze ji ochutnat,lze
         ji vidět…lze ji vnímat všemi známými i naprosto ukrytými smysly.

         Princip neurčitosti tkví v odrazu,zrcadlení se,milování se ve všech podobách,aspektech…:-)
         Odraz,zrcadlení….milování se ve všech aspektech je jako ta ILUZE, která však dokonale vytváří hmotnou realitu.

         Z iluze vychází vždy realita…a naopak.

         Vibrace energie a hmoty tvoří nekonečný kaleidoskop pohybu,pohyb zaznamenává polohy…polohy určují prostor..každičký prostor tvoří svůj vlastní čas…časoprostor… naprosto přirozené vědomí…tak jak ho známe

         Abychom tuhle skutečnost odhalili,musíme se právě vměstnat do toho mikrookna(do horizontu naprosto všech událostí a možností) do tunelu,tubulu červí díry….jde to!

        • Anchkaachbachat69

         Jo a věř,že mi nevadí jak se tady kdo chová..je to přeci jejich vizitka,zrovna tak jako ta moje.
         Jen jsem ještě chtěla dodat k tomu Everettovy…něco málo jsem si přečetla,jeho myšlenka o mnohočetnosti vesmírů je mi velmi blízká…již několik let astrálně cestuji(dokážu změnit vědomí jak se lidově říká na povel) a medituji,takže jeho názory zažívám v praxi.
         Jo ano senzitivní jsem a aniž bych se za to měla mrskat to otevřeně přiznám.
         Dokážu si navodit stavy,kdy vidím do minulosti a budoucnosti,mívám vize…takto jsem schopna vidět a vnímat co se stane a stalo.
         Procházím těmi dimenzemi a časem…
         Tahle schopnost ti otevře spoustu dalších možností a schopností..je to přeci o příčině a následku :-)

         • thisistora

          Nejakou dobu mam pocit,ze vesmir/y funguji vermirnymi zakony.I my jsme mohli fungovat podle vesmirnych principu.Ale my jsme se odklonili. A byly jsme uvrzeni do biologickych principu.Proto nedokazeme zit.Jen prezivame.Nasi lidskost definujeme jako oddeleni od ostatni fauny a flory a durazem ze zadny jiny druh nedovede co my.Pritom zijeme jako obycejny virus. Zabijime sebe navzajem, sebe sama a vse kolem. Ciste podle biologickych zakonitosti. Snime o vesmirnem vseobjimajicim dobru, o ziti v radu, ale nedokazeme to. Jestli jablko poznani bylo neco, pak bylo poznanim prizemnich biologickych principu a odkloneni od vesmirnych principu. Obrazne vyhnani z raje. Uvereni v Jezise neni nic jineho, nez navraceni se k vesmirnym principum a odhozeni biologicke primitivnosti. Myslim ze ale vetsina lidi toto nepochopi. Mysli si ze kdyz na zaver zivota udelaji zavet a odkazou majetek rodine, ze je to dobry skutek. Ze uverenim je precteni si bible. Maji to vsechna nabozenstvi v bledemodrem. Ale vse muze byt i jinak :) Kazdopadne Ivet, rad ctu tve komenty. Citim v nich jistou pokoru. Coz se casto neda napsat o jinych pisatelich.

        • Elektron

         Kolik fyziků znáš? Občas se stane, že nějaký vědec obvzvlášť z oblasti Indie nebo Nepálu propadne šarlatánství. Však taky za to dostane bludný balvan od sysifovců.

       • Elektron

        Nesmysl. To jako chceš říct, že pro panáčka ve 2D platí stejné zákony jako pro panáčka ve 3D? A co teprve 1D, to je z matematického hlediska bod. Ve vesmíru a v „nanosvětě“ je úplně jiná fyzika. Dokonce je náhoda, že podle klasické fyziky na Zemi v našich měřítkách všechno vychází. Newtonovy zákony staví na tom, že graviační hmotnost je ekvivalentní se setrvačnou hmotností. Ale s přîchodem kvantové fyziky začalo být nejasné, co je vlastně síla a jestli se Newton nemýlil. Einstein početně dokázal, že Gravitační zákony tak, jak si je Isaac představoval, opravdu platí. Představ si, co kdyby ekvivalence těchto hmotností neplatila. To by se musela „předělat“ celá fyzika! Bohužel, že existují lidé, které by to netrápilo.

     • thisistora

      Ivet, dolu pises ze se vse toci o premene energie. Nahore pises ze vedomi se opet pretvori v hmotu. To mi nestimuje, kdyz nam vlastne dala kvantova fyzika okusit, ze hmota je jen energie.A hadronovy urychlovac zase ze z hmoty je energie a z energie hmota :)
      Ale o tom jsem nechtel. Spis me napada jedna vec. Pokud jsou reptiliani na takove urovni ze by mohli ovladat celou planetu, protoze vedli a ucili lidstvo „od nepameti“, tak naco by se museli infiltrovat do vlad? Proste celou tu vladu prevezmu a nebudu si nechat do niceho kecat tak podradnym druhem jako je clovek.
      Nejak mi to logicky nesedi. Samozrejme pokud se nemaskuji zamerne, aby si to mohli rozdavat s pozemstankami, pac s varanem by obcovat nikdo nechtel.

      • Anchkaachbachat69

       Průšvih je v tom že na tvoji otázku ohledně reptiliánů nedokážu odpovědět..páč na ně pochopitelně nevěřím.
       Jediné na co ti dokážu odpovědět…vědomí je energie ale i hmota.Sám si napsal co nám dává okusit kvantovka,já nemluvím o ničem jiném než o tomhle.
       Vědomí podle mého nemůže být něco víc nad hmotou a energií..je to ze stejné substance tedy energie a hmoty.

      • Iva

       Reptiliánská DNA neznamená, že někdo vypadá jako ještěr. Jsou to lidi. nebo spíš „lidi“.:-)

     • Jan Van

      Ten konec mě zaujal, velice zajímavá úvaha. ..

 • FFS

  Ne.

 • Anchkaachbachat69

  To je zase blbost…symboly plazů mají rozhodně jiný význam.

  • Kouba

   Je to konspirační teorie,tak se to musí brát trochu s nadhledem,ale může být třeba i pravdivá.Já jsem k této teorii také skeptický.

   • Iva
    • Kouba

     Zajímavé o tomhle projektu jsem nevěděl.

     • Iva

      Má to šest patnáctiminutových dílů-teda jen ti supervojáci, z toho pět se slovenskými titulky a je tam řeč o reptiliánech. jinak je tam spoustu skvělých věcí, zkus třeba pana Ringa-spolupracoval na vývoji létajících talířů s Carrem a ten měl návod od Nikoly Tesly. Je to taky s titulkama. Proletěl se v talíři-respektive přemístil.:-)

      • Kouba

       Jo,díky za zajímavá videa určitě se na ty ostatní taky podívám.
       Právě jsem dokoukal zajímavý rozhovor Projekt Avalon s Bobem Deanem a tak mám zase o čem přemýšlet. :-) Jestli si ho neviděla,tak doporučuji se na to taky podívat.

       • Iva

        Který myslíš, ten z roku 2011? Oni s ním dělali asi 3 rozhovory. To je moudrý chlap…:-)

        • Kouba

         Jo přesně ten.

         Jeho názory a celkový pohled na svět jsou opravdu velice zajímavé a já s nim ve všem souhlasím.

   • Anchkaachbachat69

    Myslím, že rozhodně nemůže být pravdivá,je to zcestné a navíc směšné.
    Někteří lidé už nevědí co roupama dělat a myslí si že nás těmito informacemi ovlivní…věřit takové hovadině může jen blb.

    • Elektron

     A ty nejsi blb? Po tom, co jsi tu napsal/a své „úvahy“?