Ve faraonově tajné pohřební komnatě byla objevena mumie mimozemšťana

151
62123

Pyramida faraona Senusreta II. (vládl 1895 – 1889 př. n. l.) v sobě ukrývala velkou záhadu. V jedné z jejích tajných komnat byla v r. 2012 nalezena mumie údajného mimozemšťana. Podivná bytost s velkýma očima se zachovala v dokonalém stavu díky pečlivé mumifikaci.

Předpokládá se, že nejde o jediný artefakt svého druhu – podle profesora Viktora Lubeka, který působil na Pensylvánské univerzitě, je v hrobce pohřbeno ještě několik takových bytostí. Mumie byla pohřbena s veškerými poctami, přičemž nápisy v její pohřební komoře uvádějí, že šlo o faraonova poradce Osiruneta. Toto jméno značí „hvězdu“ nebo „toho, kdo přichází z hvězd“. I to podle ufologů svědčí ve prospěch teorie, že šlo o mimozemskou bytost.

 • Jozef Achelan Belák

  Pyramídy ani im podobné stavby nikdy neboli hrobkami faraónov ani nikoho iného, takže takéto (podľa môjho názoru) nepodložené výmysly do sveta dieru neurobia :)

 • Michal Konupčík
 • Gouster 4

  Ak ta fotka neni fake, tak sa jednalo o cloveka s neakou vivinovou poruchou, pochybujem ze mimozemstania maju tak podobnu konstukciu tela, dve oci nos a usta. neviem si mimozemstanov predstavit, ale urcite budu dost odlisny od nas.

 • Vlad Drakula

  Hoax jak prasa- dali ste sa pekne omrdat lidicky :)))

 • Michal Biff Smrčka

  Když se chce člověk pobavit, jde do téhle sekce :D :D :D

  Skvělý to fake :D :D :D

  Sice tato místa a lidé skutečně existují/existovali a základ článku je pravdivý. Ale problém je že to podstatné jako třeba tato mumie nalezena nebyla :D

  Tento článek byl poprvé uveřejněn jistým americkým bulvárním deníkem který se specializuje výhradně na takové články :D
  V původním článku je více informací, jako že fotografii získali od tajného zdroje v „Egyptském památkovém ústavu“ který jim je dal pod podmínkou že zůstane anonymní :D
  A mají další fotografie, které jaksi zapomněli v článku otisknout :D

  Jak důvěryhodný a ověřitelný fakta, která jsou podepřena dalším taktéž nepopiratelný faktem že jim toto potvrdil další vysoce „věrohodný“ zdroj profesor tohoto ústavu který chce zůstat v anonymytě a navíc tato mumie byla odeslána na podrobné prozkoumání na universitu v USA která neexistuje :D :D :D

 • Neferkaris

  :-)

 • Otvřete oči

  Fantasmagorie,podle mě nejsme ve vesmíru sami ale žijou si na svých planetách a nikam nelítaj.Jen vtipálci jako vy se potřebujou zviditelňovat a vymýšlejí kravin!!!

 • 3Bird
 • Puci

  Za všechno může Vatikán, on je ta komunikační žába na prameni. Hold musíme počkat až skoná poslední papež a dozvíme se vše. Přesné datum si nepamatuji, ale kdo chce,ať se prokouše proroctvími z palmových listů. Až mi běhal mráz po zádech. Ze všech těch informací, některé mi ještě před půl rokem absolutně nedávyly smysl, ale bohužel už dávájí.

 • Helena Trink

  ale původní fotky toho nálezu ukazují něco jiného … http://www.abovetopsecret.com/forum/thread885864/pg1

 • bigbiz

  K fotografiím ani k videím se vzhledem ke své zrakové vadě vyjadřovat nebudu, protože zkrátka nejsem schopen rozeznat reálnou fotografii od Photoshopu. Spíš bych se zaměřil na jinou věc. Mě už totižž od nějaké doby neskutečně fascinuje tvrzení většiny lidí, že buď jsme ve vesmíru sami, nebo ve vesmíru sami nejsme, ale mimozemšťanům by trvalo celé věky, než by se sem dostali, takže kontakt je nemožný, anebo poslední tvrzení a to, že kontakt možný je, ale mimozemšťané by nás vyhladili stejně, jako my Indiány. Promiňte, ale tato tvrzení mi připadají buď naivní a hloupá, anebo dokonce arogantní. Za prvé. Z čeho usuzujete na to, že by mimozemšťanům trvalo věky k tomu, než by dorazili sem? Jenom proto, že to tvrdí naše věda, která může být oproti vědě cizích civilizací i milion let za opicemi, nebo jak? To, že ještě nikdo ve vesmíru neviděl mimozemskou kosmickou loď neznamená, že tam ta loď není.Krokodýl v Amazonii nejspíš taky neviděl zoology ani filmaře a přesto je o jejich životě spousta dokumentů. A další věc. Co třeba svědectví lidí, kteří byli buď do Ufo přímo uneseni, anebo mají s mimozemšťany nějaký jiný, třeba telepatický kontakt. Budete o nich tvrdit, že jsou blázni jen proto, že věda tvrdí, že mimozemšťané neexistují. Sám mám již od dětství spoustu zážitků a dovolím si tvrdit, že blázen nejsem. A ještě něco. Proč se nám neukážou? No já nevím, ale kdyby se nám ukázali, tak polovina diskutérů by buď skončila v blázinci díky kulturnímu šoku a ta druhá polovina by hned spáchala sebevraždu, protože by tu pravdu zkrátka neunesla. A to samé by se stalo s celým světem. Chaos, šílenství, blázinec. Mimozemšťané se nám zkrátka ukáží až tehdy, jakmile budeme na to připraveni a to zatím nejsme.

  • Kouba

   Zdravím a naprosto souhlasím.
   Jsem též přesvědčen, že by to spoustu lidí položilo.

   • Surya

    Z ceho plyne Tve presvedceni? Clovece jedna pani mi kdysi vypravela ze o mimikach nemela ani zdani a ver never oni se ji ukazali a jeste prej se dotykala ruky v ruce.
    Nevis proc ji to taky nepolozilo? ,proc by to pak melo polozit ostatni kteri taky nemaj zdani a neverili by ze neco takoveho je mozne?

    • Iva

     Nepoložilo mě to proto, protože jsem si myslela, že je to mně neznámá táborová německá vedoucí a já byla sotva třináctileté dítě. A přestaň tak hloupě rejt.

     • Surya

      Promin Ivo ja jsem Te nechtela jmenovat, presto jsem Ten priklad ale vazne a vedome hodlala pouzit a to v zadnem pripade nikoli za ucelem rypani. Otoc si list.

     • Surya

      Takze jsi neporozumela tomu, nevnimala v tom tehda okamziku ze to mela byt mimik?
      Jak to?

      • Iva

       Protože jsem v té době nevěděla nic o mimozemšťanech, neznala jsem název UFO a nic podobného. Ani jsem se nepozastavila nad tím, že si rozumíme(v cizí zemi a Češka, neb nás tam bylo z Čech jen pár mezi samými Němci). Ale hlavně, já si tu část, kdy jsem byla přivedena do létajícího talíře ráno nevybavila, pamatovala jsem si jen tu ženu, že pro mě přišla a dál nic. Vzpomínky se mi vrátili postupně, ale dost rychle po letech, jak to bylo poté, co pro mě přišla. Ráno jsem ale měla ještě mokré urousané pyžamo a rozbité hodinky ležely jinde, než jsem je večer odložila. Nejsem sama, komu s bloklá paměť vrátí až po letech sama, někomu pomůže třeba hypnóza. Zeptej se třeba Missiho….

       • Adanom

        No ji Ivo já vim ze se o tom neustale presvedcujes. Neberu ti to. Missiho se nepotrebuju na nic ptat, mám svoji teorii.
        Hlavne ale prosím Te příště netvrd nic o tom jak se podle Tebe někdo posouva a jiný ne. Protoze a protože když to není podle Tebe. :)

        • Iva

         Ano, máš jen a jen tu svoji teorii. Já zase svou zkušenost. A už toho rejpání opravdu nech. Děkuji.

         • Adanom

          A kterou bych jako jinou podle tebe měla mit jeste? Ta Tvá zkušenost je velmi pochybna.
          V tom slova smyslu ze existuje mnoho argumentu který by Tvou zkušenost zpochybnili. Avšak tvá teorie kterou dedukujes z teto své zkusenosti je pouze tvé presvedceni.
          A prosím pekne už mě víc neobtezuj se svyma domněnkama o rypani. Dekuju. Co je mi do toho ze se na moje vstupy nedokážete dívat z jineho uhlu.
          To ze se te dotykaji. S Tim se uz nejak vyporadej sama bezeme.

    • Kouba

     Až se vám stane, že dostanete implantát, tak moc nadšená asi nebudete.
     vaše psychika na tom zrovna dobře nebude. Opravdu si myslíte,že vždy může kontakt probíhat tak jak zmiňujete, já myslím, že ne. Nechci vás děsit. Tímto bych naší konverzaci ukončil, protože to ani mě a ni vám nepřináší nic dobrého a užitečného. Tak na shledanou.

     • Surya

      Na shledanou. :)
      Opravdu si myslis ze vis co si myslim? Nerikala jsem NIC o tom ze bych si myslela ze by to mohlo probihat jen tak.
      Jinak bych chtela podotknout ze Bigbiz nepsal, nezminil se o implantatech nic ale o ne/ukazani se lidstvu ( protoze a protoze )
      Tak jen nevim proc mezi hrusky uz pletes jablka. Nebo proc ke me mluvis o necem o cem jsem se nezminovala ani slovo. Ten kontext tam nebyl.To uz je jina kapitola kterou si sem podstrcil. :)

   • OKO

    Hlavně by to položilo všechna ta nesmyslná mocenská dogmata křesťanstvím počínaje a islámem konče :-) Už aby se to stalo. :-)

    • Neferkaris

     Však o to jde,neboť tahle dogmata začínají lidé vnímat jako přežitek.

     Lidé přestávají věřit a začínají vystrkovat růžky v podobě toho,že je opouští právě ten strach z neznáma,někteří dokonce začínají myslet jinak(tedy za sebe)než jak oni chtějí a to šedá emince nemůže připustit.
     Tak musí nastolit nová dogmata a už s nimi začala před desítkami let v podobě první zmínky o mimozemšťanech a létajíícch talířích,únosech do UFO a tak podobně.
     Ten kdo těmhle nesmyslům věří je další adept na poslušného strachy podělaného otroka co pracuje a podřizuje se jen díky nově nastolenému a zevedenému strachu o vlastní budoucnost.
     Budoucnost mu určuje právě ta malá skupinka lidí co ovládá celý svět,budoucnost zase není v jeho rukou.

     Ano! nejsme určitě sami ve vesmíru ale bylo by fajn uvažovat sami za sebe.
     Tohle co nám podsouvají nemusí být nutně pravda,vše co je neidentifikovatelné je jen následek toho že fyzika kterou známe je nedostatečná!
     Mimozemšťan,UFO(tak jak nám ho prezentují media)není prověřená a nezměnitelná pravda,jediná pravda je jen ta přirozená,přírodní zákonitosti by měli být na pořadu dne a né dezinformace.
     Takže OKO….promiň ale vypadá to že si se zase nechal obalamutit,budeš nejspíš dobrý adept na poslušnost.

     • OKO

      :-))

  • Surya

   O la lá :-))
   Zkratka az tehdy jakmile budeme pripraveni? Kdo to rikal? Oni tobe? Ne? Neco jakoze z druhe ruky? Mno.
   V jakem slova smyslu pripraveni? Jako v tom co pises aby se lidstvo nezblaznilo?
   Je odvazne tvrdit co by takeho stalo se s celym svetem. To je mazec Bigbi. Tu teorii ti ale brat nechci.
   Jen reaguju. :)

   • Nobody

    Jen vsuvka – imigranty zde taky zatím nevidíme,ale všichni víme,že přijdou … :D

    • Surya

     :-DDD

  • Surya

   Jeste k tem krokodylum zoologum a filmarum. To ma byt podle tebe adekvatni prirovnani?
   Vtip?

  • Viktor Vikišunka Šemora

   Přesně tak!
   Vlády světa, zejména americké mají plno důkazů o přítomnosti cizích civilizací,
   uzavřeli i dohodu s negativními rasami mimozemšťanů.. od nich dostali mnoho technologií, které ovšem používají k jejich osobním prospěchu a proti lidem
   Existují ovšem samozřejmě i pozitivní rasy, které čekají až si na Zemi dáme věci do pořádku, aby jsme se s nimi opět mohli setkat.

   • Zbyněk

    Cizí rasy jako mimozemšťané existují a všichni to víme tak jako strach z neznámého.. lidstvo je hloupý a nikdy nebudou připraveny ..to že se nám nechtějí ukázat jistě důvod má ,
    ale mi to rozhodně nejsme..

  • Venca

   máte tam dost podstatných nepřesností…

  • Mára Rtr

   ono jako proč by se s náma chtěli hlavně bavit :D samá válka korupce zlo!!! já bych nás zatim opravdu nekontaktoval :D

 • 3Bird
  • OKO

   Ještě mokvala, já jsem to na videu viděl :-)))

   • 3Bird

    Tohle je válka zlodějů, proti obyčejným lidem. Zákeřná válka vedená pouze lží.
    Říkal jsem ti to už kdysi. Ted´ díky tomu co se dějě to vidíš sám jak to je. Skoro vše je podvod. Jen elementy přírody jsou skutečné.

    Tak a protože tě zajímá pravda, tak já ti jí kus věnuji. Chci, abys viděl tento film. Je to odpověd´ na uprchlickou vlnu z Afriky. Dej si to do záložek, ale jistě zkoukni a pak mi napiš názor na věc. Já ti ted´ ukážu skutečné a nefalšované rasisty, kteří aby to skryli, říkají toto o obyčejných lidech, lžou a podvádí, klamou migranty i nás. Klamou všechny a pak se ty trosky fotí na bilboardech a naparují se jako kohouti a přikazují, hlásí, vysvětlují ….. už by jim to měl vysvětlit lid a pokud ne, zůstane to na migranty. Ti se s nima s.r.á.t nebudou.

    Takže musíš vidět toto.
    https://www.youtube.com/watch?v=ztb2rx5oQxI

    Mezitím si dej stahovat rovnou Dobu měděnou. Takový film nikdy a nikde neuvidíš. Natočeno tradičně čechama (jsme nejlepší) a oceněno na festivalu.
    Na konci té pravdy je skutečnost, kterou nikdo nechce vidět. Peníze z dolů odcházejí do Evropy. Do Lucemburska. Do EIB údajně. Pan Juncker pochází z té země.
    Nic není třeba tlumočit. Naprosto vše pochopíš z filmu a závěr? Jdou do té banky. První reakce : nechtějí mluvit na kameru :-D Lžou a mlží. To nesmíte – to netočte a to a to a to. :-D)
    Lucembursko je velmi chudá země a jak to tam vypadá?
    Zambie je velmi bohatá země a jak to tam vypadá? Bláto, slumy, boty nemají …viz film.
    Fotky těch měst v Googlu nejsou. Proč asi …..
    Doba měděná : http://uloz.to/xaFxV7A/dobamedena-cz-avi
    Viz také mapy GoogleEatrh. Lomy jsou na východě Zambie.

    Další co jsem už doporučoval je film : CENA RIFLÍ jak si Německé prasátko nechá šít kalhoty za pakatel v Číně, umírají tam lidi v tom prostředí, ale pán to tady prodává DRAZE ve značkovém krámu.
    Další film jsem doporučoval o tom, jak umírají afričané, abychom my měli každou chvilku nový mobil, protože ten (sice funkční) už není IN. Aby byli Evropané IN, musí být afrikáni OUT.

    To je západní svět. Chudí a prolhaní a vykořist´ující. Ti lidé v Zambii jsou skvělí lidé. Nejsou vlbec zlí. Naopak. Jsou chudí št´astní a bojí se o tom mluvit. Ne ale všichni. Oni ví, že je okrádají. Ti samí nám ničí Evropu a přijímají ty migraty a my si už fakt myslíme, že je někdo donutil. Ale kdo a proč nevím. To je složité. Možná to ti migranti pochopili sami. Nejsou hloupí. Proto jdou na západ Evropy.

    Takže lidé mají pravdu. Ta německá prasata se nezměnila. Jen nosí jiné kabáty.
    Zaslouží si to všechno. Žili v blahobytu z cizího už dlouho. Války rozpoutali, ale nám rádi tvrdí, jak ekonomika stoupá a jak je Merkel leaderem velké mocnosti – Německa. Kauza VW. Další kauzy. Už to leze a Merkel patří víš kam.

    • Nobody

     Nu dobře,můj názor či pohled na věc.Když už zmiňuješ jistý problém….
     Ano,madam M je napůl němka na půl izraelka.(Mamka židovka,taťka nějaký farář z němec).Dál,ano před tím než byla uvedena do úřadu kancléřky,nelze si nepovšimnou její časté návštěvy Izraele a debat s tamním „vůdcem“.
     Další věc,ona ta politika USa tak trošku s….í.Proč?Protože tam kde je nerostný bohatství tam se najde i někdo z USA.A jelikož hoši zjistili že prostě na to nemají,potom udělaj špinavou dohodu.S EU.A tak se knám do Evropy řítí tisíce uprchlíků (ale kdo z nich opravdu utíká před válkou je veliká otázka),s vidinou „práce a lepšího života či zalidnění?“ No na pohádky už nevěřím.Nu a jak nám ti uprchlíci utíkají,uvolňují tak své území.Pak stačí pár náletů a území je dobito a máme suroviny.Toho jsou si vědomí i Rusové.A také asi vědí,jak špinavou hru nám tu ušáci rozehráli.Páč to co uprchne sem,těžko donutíme se vrátit.Další věc,je jejich víra,je to víra barbarů – kde jinde se smí ukamenovávat?Kde jinde,pokud rodina určí ženě muže a žena ho odmítá má rodina právo jí ukamenovat?A co krevní msta?A co ta jejich cesta prorokova?Copak oni jsou přizpůsobivý – NE NEJSOU.A navíc my jim máme ustupovat,zatímco oni,vraždí,dovolují si na naše ženy a nemají respekt vůbec k evropanům?No fuj,nejdřív Němci měli Hitlera a ted mají paní M.
     Nemohou válčit,protože jakási Žen. dohoda,ale mohou udělat to co udělali.A hlavně,nebudou to rusáci co vyvolají konflikt – oni totiž nikdy žádný konflikt nevyvolali.Stačí se mrknout do do blízké historie a uvidíme že Němci a pak USA jsou ti,kdo působí nejistotu a nepokoje ve světě ……..

     • 3Bird

      Díky mnohokrát za tento příspěvek. Byl to poslední střípek do skládačky. Celá ta akce vypadá nesmyslná a obrácená. Už vím proč. To jen z našeho pohledu. Z pohledu jiných má logiku více než větší. Jednou jsem napsal na forum, že ti migranti jsou zbraň a hned to smazali. Někdo je sem poslal kolego. Kdo, tak to už je na tobě. Já o tom psát nechci. Pamatuj ale, že dva se perou a třetí se směje.

    • OKO

     Nerad to říkám, ale asi máš pravdu. Dobré je, že majordomus couvá. Asi to neprobíhá dle očekávání :-)

 • pn66

  Nechci zklamat Koubu a další snílky, ale původní článek a fotografie v něm vypadal-a před cca 13 lety trochu jinak, kdy byl uveřejněn-a poprvé – http://www.osud.biz/28-09-2012/1774/mimozemska-mumie-nalezena-v-egypte nebo přímo https://books.google.cz/books?id=QvMDAAAAMBAJ&pg=PT41&lpg=PT41&dq=Dr.+Viktor+Lubek&source=bl&ots=5f0LAgJMvd&sig=lZAkoD3ri_NAh0_l66fK2hkcVhM&hl=en&sa=X&ei=jaZkUJuTDZPK9gTwuoGAAg&redir_esc=y#v=onepage&q=Dr.%20Viktor%20Lubek&f=false . Je legrační jak hned někdo vyrábí důkazy pro potvrzení – viz úvodní fotka tohoto článku ke kterému se všichni tak „zaníceně“ vyjadřujeme …. a musím se přiklonit k těm, kteří vědí co Photoshop umí ….

  • Kouba

   Jo máte pravdu, také jsem si to zpětně dohledal, člověk občas zapomíná. :-)
   Stále a zřejmě už celý život budu přesvědčený, že mimozemský život existuje a důkazů a „odkazů“ je spousta. Každý smrtelník snad musí vidět souvislosti, které nejsou pouhou náhodou, ale zakládají se na pravdě. Nechci nikoho nabádat, aby četl třeba Bibli, ale i tam jsou fakta, která nelze brát na lehkou váhu. Téměř všechny starověké civilizace byly v kontaktu. Velkým otazníkem je také PROČ? Ještě podotknu, že samozřejmě vznikají záměrné dezinformace, aby lidé žili v nevědomí. Každý má na vše co se dělo a děje různý názor, ale skutečnou pravdu nikdo odhalit nemůže, protože to ani nejde.

   Jinak můj bratr pracuje už dlouho s Photoshopem, takže samozřejmě vím co vše se nechá jednoduše vytvořit a také záměrně skrýt.

   • pn66

    S Vaší větou – „Každý má na vše co se dělo a děje různý názor, ale skutečnou pravdu nikdo odhalit nemůže, protože to ani nejde.“ naprosto souhlasím ve vztahu k mimozemskému životu s tou výhradou, že bych dodal „zatím ani nejde“. Jsem přesvědčen že tento život existuje, jen je nám to k ničemu, snad jen právě k dezinformacím sloužícím k výdělku těm kteří tyto dezinformace pouštějí do světa. Dále nemohu souhlasit že „téměř všechny starověké civilizace byly v kontaktu“. Nikdo to neví, tak nám toto prosím nepodsouvejte jako daný fakt. Jsou to jen dohady a důkaz žádný, právě jen ty „odkazy“ které lze pak interpretovat jako třeba ty dezinformace. Prozatím je prokázaný mimozemský život v inteligentní formě pouze výplodem Hollywoodu a logicky pro mimozemskou civilizaci, aby vážila tak dalekou cestu k nám, nestojíme vývojově za to ztrácet s námi čas ….. tedy pokud by nás nechtěli kompletně vytěžit jako surovinu a to už bychom asi věděli, že? Protože já nevěřím na vševesmírné bratrství, jsem přesvědčen že případný kontakt proběhne ve stylu našeho současného nadřazeného chování ke zvířecí populaci, které vidíme a činíme zde na zemi dnes a denně …. nevím proč si ty zelené ufolíny malujete na růžovo, pokud jsou tam kde jsou, ať si tam zůstanou. Zatím jim v tom naštěstí brání právě ty obrovské vzdálenosti, časový posun, obrovské energetické výdaje a minimální zisk co jim můžeme dát. A prozatímní úvahy o časových či hvězdných bránách či putování černými děrami nebo warpem jsou zatím jen v oblasti nevyzkoušených teorií a snů …. jasně že se dá namítnou – oni to umějí – ale současně se dá i odvětit – a co když ne? Co když jsme v tom našem koutu vesmíru sami a taky sami si neseme svoji kůži na trh a jsme zodpovědní za své činy a svůj život … proberte se z toho snu, nikdo nám spásu z hvězd nepřinese, my jsme sami za sebe odpovědní …

    • Nobody

     S tímto komentářem se nedá nic víc,než za mě,souhlasit.
     Navíc je zde uvedeno,proč bychom měli být pro jiné,naší technikou (smích)pro tyto velmi prokročilé bytosti,těmi,co jsou zajímavý?Pokud je zde něco zajímavého potom to jsou vlastnosti planety či hiearchie živoucích forem.Ale my jako lidi?Myslím,že to by pro oni nepozemské byl vtip,kterému by se na 100 000 000 světelných svět vesele smáli :D

    • Kouba

     Asi jste mě špatně pochopil a zdůrazňuji, že každý má na vše odlišný názor, ale to je dobře, nebo ne.
     Zamyslete se také proč je člověk jako jediný tvor na planetě Zemi tak odlišný a proč udělal tak obrovský skok od doby Homo Sapiens. Nevěřte hlavně všemu co vás učili ve škole.

     • Nobody

      Souhlas,když pomineme téma – politika jak dříve (SSSR) tak současnost (USA popř.EU) či snad ovlivnění systémem společnosti a vlády (ČSSD dříve ODS apod),kdy se o těchto nesmyslných frakcích vyučuje a dělají se z toho i zkoušky,pak vyvstává otázka.Co nás v tý škole – na téma – vznik naší planety a života na ní vlastně naučily?Že pocházíme z opice?Že kdosi,který kdysi žil,měl 100% pravdu ve svých vzorcích?A kdo je v současnosti přezkoumal,že o tom všichni tvrdí že je to tak a ne jinak,přitom se lidé a vůbec věda již velmi vyvinula a my stále věříme něčemu,co dříve byl super objev,ale v současnosti si ho můžeme mnohdy i ověřit a přesto to nikdo nedělá?.)Tak proč se to vlastně účí?To začíná už rádoby dezinformacemi ve škole a není od věci,že tou 1 dezinformací je to,že existuje Jéžíšek :) Kdo tu napíše že jako maly na něj nevěřil lže :DD
      A přesto,pro děti je to skutečnost ale přitom je to opravdu morbidní lež :))

      • Surya

       Pekny priklad s Jeziskem. :-)

     • pn66

      Jasně, souhlasím, každý má svůj názor a také s tou školou s Vámi souhlasím. Proto si také dělám svůj názor.
      Člověk je odlišný jen ve sféře kterou sám vidí a kterou si také sám sobě a pro sebe posuzuje.
      A tomu skoku co píšete nerozumím. My nejsme Homo Sapiens? Přece jsme, ne? No, ono když se tak rozhlédneme …..

      • Nobody

       Homo sapiens sapiens – tím jsme my všichni.Tudíž s vaším termínem moc nesouhlasím,ale jde jenom o slovíčkaření :)Člověk moudrý nebo rozumný,lhostejné,jsme to pouze zas jen my :)
       A s tou poslední větou,opět souhlas :)

       • pn66

        Asi tak :-D

      • Kouba

       Homo sapiens je ještě pračlověk ,který žil a lovil v tlupách a vyráběl kamenné nástroje.
       Homo sapiens sapiens je člověk předvěký, který budoval obydlí a vytvořil artikulovanou řeč, závislou na mozkové kůře. V podstatě vznikla lidská inteligence.

       • pn66

        Když by tedy Homo sapiens byl pračlověk a Homo sapiens sapiens člověk předvěký, kdo jsme tedy my jako moderní lidé? Trochu vám to urovnám …
        Homo sapiens je binomické označení člověka moudrého. Homo sapiens sapiens je jeden z poddruhů a má označovat naší současnou populaci. Jako člověka předvěkého můžeme označit i Homo sapiens neanderthalensis – neandrtálce nebo třeba kromaňonce či poddruh palestinus či idaltu atd. atd.

        • Kouba

         Ano jsme Homo sapiens sapiens, tedy člověk rozumný.
         Mezi Homo sapiens a Homo sapiens sapiens je velký evoluční skok,hlavně v rozvoji inteligence téměř na dnešní úroveň. Je možné, že někdy v minulosti byl náš genom záměrně upraven a vývoj člověka udělal tak obrovský skok kupředu.

         • pn66

          Pletete neustále druh s poddruhem dohromady.
          A pak proč by musel být genom záměrně upraven? Co když to je jen a pouze přirozený vývoj. Stejně tak například jak u jedné australské zmije, které se během 60 let zmenšila tlama tak, že nemohla pozřít do Austrálie zavlečenou ropuchu, kterou začala pochopitelně lovit a na kterou do té doby spolehlivě umírala díky jejímu ( ropušímu ) jedu v kůži. Jen jedinci kteří nemohli díky své velikosti otevřít tlamu tak, aby ropuchu dostali, přežili a vyvinuli se k přežití zmenšením tlamy …. a to bez záměrného zasáhnutí do genomu. A není to osamocený případ, kdo chce najít další příklady, najde. Ostatní budou i nadále bájit ….

          • Kouba

           Nepletu nic, pouze vám odpovídám na otázku. Bohužel je to všechno hodně zamotané a je v tom spousta nejasností, které nejdou lehce vysvětlit. Je potřeba si uvědomit, že lidská bytost není zvíře. Já prostě nevěřím, že člověk vznikl z opice. Darwinova evoluční teorie je sice zajímavá, ale není pravdivá.

          • pn66

           Takže jste předpokládám kreacionista. Lidská bytost sice v našem světě podle našich představ není zvíře, ale taxonomií se sám člověk zařadil mezi živočichy … tak trochu schizofrenie :-D

          • Kouba

           Jak říkám Darwinova evoluční teorie má spoustu trhlin.
           Evoluční teorii odporuje taky fakt, který nejde přehlédnout a to, že nalézáme geologické vrstvy, kde jsou stopy člověka i dinosaurů najednou, nebo chybějící evoluční články. Je toho hodně.

    • Nezmar

     Souhlas inteligentní mimozemzký život ( „dokázaný“ pouze na principu matematické pravděpodobnosti ) je nám, tak vzdálený, že kontakt je nemožný. Jednoduše proto, že příroda to tak chtěla.

     • OKO

      Asi omyl :-) „Příroda“ podle mne jen chtěla, aby byl kontakt možný až v jistém stupni vývoje, po překonání „vnitřní technologické krize“ :-)

      • Neferkaris

       Vnímat se to dá taky jinak,například já bych to napsala takto
       “ po překonání vnitřní psychické krize“ technologie je už jen následek :-))

      • Nezmar

       Nemyslím, že by „příroda“ byla schopna počítat se technologickým rozvojem vytvořeného života. Ten je podlemě mimoděk a přírodou neovlivnitelný.

       Jak by reagoval takový život založený na bázi uhlíku se životem založeným na bázi křemíku.

       Co když jsme si navzájem „jedovatí“ ?

       • OKO

        Jen mi ty vzdálenosti přijdou jako ochranná bariéra, kterou je schopna překonat civilizace až na vyšším stupni vývoje, tedy která již si prošla pubertou a nebude chtít jinde primárně uzurpovat a válčit. Je to další pěkná „náhoda“ do sbírky a spolu s ostatním (příznivě nastavené parametry Vesmru pro vznik a rozvoj života) to na mne působí už skoro jako záměr. Proto jsem slovo příroda dal do těch uvozovek :-)

        • Nezmar

         jj. uvozovky jsou na místě pro sílu, které je těžké dát jméno. Toha lidí po moci je nemoc, která s pubertou přejde. Jenže války jsou způsobeny nejen touhou po moci, ale i snahou prosezení svého semozřejmě „lepšího“ řešení stávajících problémů, případně „vyšších“ cílů a názorů. Rozpor, je ale i hlavní hybnou silou pokroku….. Tedy když mezil lidmi vymizí rozpor možná nám dojde, že vše co potřebujem máme tady…. . Tak proč cestovat obrovské vzdálenosti…. . Nedávno jsem koukal na film „Dialog s doprovodem děl“ je o Flemingovi který vede rozhovor s unaveným generálem. Ten řekl takovou větu. lidstvo válčí od té doby co je lidstvem, možná jsme byli pro válku stvořeni. Z toho mě až zamrazilo.

   • Surya

    Zeptam se jinak. Z jakeho duvodu Te ( lidstvo ) mimozemstani dal nechavaji v nevedomi a nejdou s kuzi na trh? Proc se nam beznym lidem schovavaji pokud tu teda rikas ze jsou, nevis?
    Proc by tu byli kdyz nejsou pouhym okem vsude k videni a k ohmatani nam vsem?

    To je otazka pro vsechny co zastavaji nazor presvedceni ze mimici jsou tady a ze si je i ohmatali.
    Kolikrat za zivot? Jednou?

    • Kouba

     Omyl já neříkám, že tu jsou, nebo že žijí na naší planetě. Já pouze říkám ,že v dávné minulosti bylo tolik podivných, až zarážejících faktů, které nelze nepřehlédnout. Kdo se zajímá, ten ví.

     Myslím, že blízké setkání zanechá v člověku nesmazatelnou vzpomínku, třeba i něco víc a jsem přesvědčen, že k tomu docházelo a stále dochází.
     Zase kdo se o tyhle věci nezajímá do hloubky, ten nikdy nepochopí.

     Ještě podotknu, že vlády o tomto fenoménu vědí a „stínová vláda“ je toho důkazem. Světem se šíří spousta záměrných dezinformací už sakra dlouho. NASA taky ví spoustu zajímavých věcí a je do toho namočená až po uši. Jenom obyčejný člověk a to jsme my všichni, který se zajímá, tak neví ani zlomek pravdy. Svět opravdu není takový, jaký se může na pohled zdát.

     • Surya

      Omyl Koubo ja nemyslela to ze by tu meli zit ale ze jsi presvedceny o existenci Mimozemskeho zivota. Mas na mysli ze mimici existuji? A kde jsou?
      Na me otazky si proc neodpovedel? Nemas na ne odpoved?

      • Věra

       No, jsou věci mezi nebem a zemí… Každá teorie má svá pro i proti. Jak si vysvětlit, že primitivní národy v Amazonii rozdělávají oheň třením dřívek, ale o vesmíru mají znalosti, které udivily i zkušené cestovatele. Nebo jiný příklad – mapa Piri Reise, tureckého mořeplavce z 16. stol., která dodnes udivuje kartografy svou přesností, která rozhodně v té době nebyla možná. Četla jsem, že když ji porovnali se současnými mapami, linie se dokonale kryly. V tehdejší době a v porovnání s jinými tehdejšími mapami to bylo zcela mimořádné. Každý může mít svoji teorii, ale nad některými skutečnostmi se musíme skutečně pozastavit a zamyslet.

       • Kouba

        Ano přesně tak a kdo se nad tím nezamyslí, tak se nemůže divit, že jiní mají pohled na svět odlišný, než on.

       • Surya

        Ahoj Vero, o jakych skutecnostech to mluvis? Ti slovo bych mela radeji dat do uvozovek. ;)
        Mam svou teorii protoze kazdy nejakou mame. Ve Vedomi muze byt nekomecneho ´nozstvi rozdilu s pro a proti. Nezmamena ale nic z toho ze ma teorie by mela byt pravdiva a Tva by nebyla. A nebo naopak. Jsou jen jine- rozdilne. To jen tusim.

        • Věra

         Adanom, špatně jsi to pochopila. Nemohu mluvit o skutečnostech, protože ty i já víme, že nic nevíme… Jsou to prostě hypotézy, které nutí k zamyšlení. Mapy Piri Reise jsou jedinečné i tím, že ukazují Antarktidu, jak vypadala před tisíci léty, než ji pokryl led. Až teprve nedávno se s nejmodernější technikou podařilo zmapovat, jak to vypadá pod stovkami metrů ledu a pro vědce to byl naprostý šok. Nevnucuji nikomu svůj názor, ale také si nenechám vnucovat nic, s čím vnitřně nemohu souhlasit.

         • Surya

          No pockej Vero. Vubec jsem to spatne nepochopila ! A doklada to Tva odpoved ze o skutecnostech nemuzes mluvit protoze a protoze jsou to nase hypotezy ke kterym se ten ci onem priklani a dava si je do souvislosti s cim dava a nebo nedava.

          • Věra

           Byla to reakce na tvůj dotaz, o jakých skutečnostech mluvím. V lidských dějinách jsou věci, které si dodnes neumíme vysvětlit. Ať už jsou to zmiňované mapy, nebo např. Baalbecké terasy, které jsou naprosto přesně sesazeny z mnohatunových kvádrů. I tam se nabízí otázka, jak s tehdejší primitivní „technikou“ mohli naši předci něco tak úžasného postavit. A byli to opravdu naši předci? Je toho samozřejmě mnohem více, ale na tohle jsem si vzpomněla namátkou.

          • Surya

           Tak jinak. Vysvetlis mi pojem skutecnost podle Tveho pojeti? Mam s tim potiz, me vedomi to nechape zrejme stejne jako Tvoje. A pak. ….. Jsme preci znovu u tech teorii takze u jakych ze to skutecnostech?

          • OKO

           Nic jako univerzální skutečnost neexistuje. Tedy nejspíš :-)

          • Surya

           Ahoj Oko. Souznis, souznim, souznime. :)

           Pro Tebe mam jednu zpravu. Zkousela jsem s muzskym nekonecne nekolikrat jednu hru.
           Ne nebyly to karty. :-)
           Mame asi milion DVDcek. No a muzskej jde do skrine vybere tam vzdy tri DVD ktery mi ukaze. Pak ja si tise jen ve svem vedomi vyberu to na ktere se ja chci divat. On da ruce za zada a DVDcka promichava dokud nereknu stop. DVD blizko telu je cislo 1. To uprostred je uprostred a to dal od tela je cislo 2. Nejprve reknu cislo a nez DVD ukaze pred sebe vyslovim jeste nazev filmu ktery jsem zvolila tise v hlave. A nekonecne mnohokrat to bylo prave presne tak. :)
           Je to tak 90:10. :)

          • OKO

           Ahoj, no to je obdoba pokusu s kartami a zní to fantasticky a neuvěřitelně. Chtělo by to nějak zdokumentovat…

          • Surya

           No jo Oko to by bylo uzasny , ale jak?
           Jinak ten muj muzskej ma potiz verit i tomu co vidi. :-).
           Napadlo me uz i to ze kdyby u toho byl nekdo treti ze to nebude fungovat, ze ta jina okolnost muze ovlivnit vysledky. To rikam jen ciste intuitivne to nemam overeny. :?

         • Surya

          A jeste tohle Vero. Delavam to taky tak. :) ( tyka se to posledni vety)
          Jsem si navic plne vedoma ze me nikdo nic nevnucuje. To asi proto ze vim ze to ani nejde , tak jsem asi ztratila i takovy pocity.

        • Kouba

         Vždycky za vším nemusí stát jenom vědomí.
         Já na smrt nevěřím, protože jednoduše neexistuje, ale to je fuk.
         Jak píšete, že máte svojí teorii, tak se jí držte. :-)

         • Adanom

          Bozinku Koubo, no jasne ze se ji drzim Jen Nevis ted Proc mi to ale pises ? To nedava smysl.
          Jo smart Koubo to je dalsi zajimva kapitola. . ;)

      • Kouba

       Zřejmě tedy hledáte opravdový důkaz existence mimozemské civilizace na naší planetě. Nevím, ale připadáte mi jako ukázkový skeptik, který se moc nezajímá o historii a jiné zajímavosti. Nepřesvědčí vás žádný důkaz z lidské historie, ani Bible (pokud jste jí četla). Mám zkušenost s jedním člověkem, který má blízké setkání za sebou a důkaz mi ukázal také, ale nechci tu nic podobného rozebírat.

       Kdo chce a zajímá se odpověď najde, já jsem toho důkazem.
       Kdo nechce, tak stále žije v nevědomí a myslí si, že ví naprosto všechno.

       • Surya

        Pripominate mi Ivu. :-)
        Docela Ti Koubo verim ze to cemu rikas dukaz tady nechtel rozebirat. :)
        Co kdyz v nevedomi zijes Ty a ani si toho nejsi vedom a myslis si ze vic vis nez ti o kterych si mysli ze vi vsechno. A kdo to ma byt podle Tebe kdo si mysli ze vi vsechno? To musi byt ale idiot. ;)

        • Kouba

         Vy mi naopak připomínáte mojí sestřenici, která je skeptik a vždycky se dožaduje „důkazu“, který by jí přesvědčil. Jinak ví všechno a ostatní nic.

         • Adanom

          Ani nahodou Koubo. Uplne sama voda. To neni o me, to je Tvoje predstavu o me;)
          ( to jsem ja Surya)

          • Kouba

           To tu ví spousta lidí, že máte vícero nicků.
           Dejte si ještě jeden palec nahoru jako dole, ať máte hřejivý pocit.

          • Adanom

           Mam 2. Nicky Surya a Adanom and to je vse. Jaky palec kde? Neco mi uniklo. ?
           Ty si o me delas nejake prevzate vymysli? To nemáš svoji hlavu?

          • Kouba

           Nevymýšlím si nic, ale říkám pravdu.
           S tím palcem to je jedno nechte to být. :-)

          • Adanom

           No tak fajn Koubo,dělej jak myslíš. Svou pravdu si strc za kloboucek ta moje mi staci dostatecne.

        • Radim

         Mám pro vás jednu zajímavou teorii o mimozemšťanech. Nejsou to žádní mimozemšťané z jiné planety, jsou totiž ze Země a jsme to my. Ano, jsou to lidé, jen o pár tisíc let starší. Dosáhli jsme nepředstavitelné inteligence a našli způsob, jak cestovat v čase. A jak je možné, že vypadáme tak, jak nejčastěji vidíme podobu mimozemšťana na fotografiích? Nikdy v historii lidstva neproběhlo tolik změn v technologii, jako za posledních 150 let. Možná žijeme na začátku převratné doby. Doby, kdy se člověku začne enormně zvyšovat inteligence. Tento nárůst inteligence by mohl zapříčinit i změnu ve vzhledu člověka a začne se mu ztrácet svalová hmota v končetinách a měnit tvar hlavy. Kdyby jsme potkali člověka, který žil před 50 tis. lety, tak by jsme ho k současné lidské rase možná taky nepřiřadili. Navštěvujeme sami sebe a je v našem zájmu se potkávat co možná nejméně.

       • Nobody

        milý přispěvateli do této diskuze,
        máte pravdu,alespoň v tom,že někoho nepřesvědčí vůbec nic a někdo se nechá přesvědčit jen nějakou informací.Jde jen o to kdo čemu chce věřit a čemu ne.To je i hlavním krédem lidské rozmanitosti.Není od věci,že v Bibli můžeme najít spousty informací,které se zakládají na skutečných událostech.Bohužel,vlivem moci církevní je tento text tak upraven,že pravdu v něm je těžké najít :DNavíc,Bible nepochází od jednoho autora …
        A je přeci snadné odporovat,když cítím přízeň většiny,ale jít sám s hlavou do pranice … .Zde je to zbytečné,něco dokazovat,to nemá smysl a snad by to neměl být i účel.Jde o to ukázat i jiný pohled na dotyčnou věc.A ne přesvědčovat.Ale to dokáží pochopit jen inteligentní lidé,takže … :D

        • Kouba

         Já nikoho nepřesvědčuji a ani nechci. Já pouze reaguji na komentáře a které jsou zajímavé, tak se nad nimi zamyslím.

         • Nobody

          Já to nemyslel ve zlým,ten dovětek :)

          • Kouba

           však v pohodě. :-)

         • Mirko Hýl

          Nepřesvědčujete ale vytváříte záměrně informační mlhu! Sám nic nevíte, neověřujete pouze mlžíte.

          • Kouba

           Informační mlhu, taky dobrý. :-D
           Nikdy jsem si z vašich komentářů nic užitečného nevzal k zamyšlení, protože není co, ale to je jedno. Já neověřuji, ale prověřuji. :-)

         • Iva

          Dnes tady pan Hýl a Nobody mluví zase jako Zbyněšek, to je Ivetin kámoš, nelze si toho nevšimnout.:-)

          • Kouba

           Aha jasný. :-)

      • Kouba

       Víte proč jsem také přesvědčen o existenci mimozemského života, protože je jednoduše hloupé si myslet, že jsme ve vesmíru sami.
       Co když není jenom jeden vesmír, ale je jich víc. Zamyslete se.

       • Surya

        Mily Koubo nad tim co Tady zminujete se zamyslet nepotrebuju. Tvrdila jsem snad neco takoveho?
        Ne.

        • Kouba

         Já vám jednoduše odpověděl na vaši otázku, ale zřejmě jste to nezaregistrovala.

 • Nobody

  Vypadá to že ta osůbka na fotografii sledovala naši politickou scénu :D
  Jednoznačne chybi laicky obvodová čára na lebce,Srostlá lebeční kost je už tak důkazem že tahle fotka není autetická a někdo si tu akorát z lidí vystřelil :D
  Nejde věřit úplně všemu :)
  Navíc je vidět,že hlavu někdo rádoby natáhnul o pár pixlíků :)

  • Neferkaris

   Natáhnuté pixely jsou po celé tmavé části fotky

 • Alex Polanský

  Photoshop, ani se nedivím, že se věda nevyjádřila.

  • Neferkaris

   No ano ale najdou se tací, co budou stále slepě věřit těmto lžím.

   Jen se podívejte kolik z nás komentujících se tu našlo, kdo tomuto nesmyslu věří a považují to za důkaz :-))
   Co naplat, s takovými lidmi se dá naprosto lehce manipulovat.

   • Kouba

    Zdravím vás a řeknu jenom jedno, naše planeta Země není taková jak si jí představujete, ale je mnohem podivnější.

    • Neferkaris

     Tak to rozhodně. stejně tak jako lidské vědomí.

   • Alex Polanský

    Ano někteří lidé věří naprosto všemu a je to smutné, jak se říká „důvěřuj, ale prověřuj“ http://a.disquscdn.com/uploads/mediaembed/images/3140/2941/original.jpg

 • Mirko Hýl

  Photoshop Level: Novice ˆ

 • Iva

  Dle mého slušný důkaz.

  • Kouba

   Tenhle artefakt mumifikované mimozemské bytosti je hodně známý, ale věda se k němu oficiálně pořádně nevyjádřila. Tohle beru taky jako velký důkaz bytosti z vesmíru, který je skutečný.

   • Iva

    Kdo ovšem za vším vidí Photoshop a neuvěří tomu, co si osobně neohmatá, ten se nikdy nikam neposune ;-)

    • Kouba

     To je pravda.
     Navíc ta druhá fotka může být klidně podvrh, protože všude píší, že mumii vidělo mnoho specialistů a shodli se na jedné věci-tělo nepochází ze Země, ale kdo nechce nikdy neuvěří. :-)

     • Nobody

      Sktečně,souhlasím s Vámi,jelikož tělo pochází ze sarkofágu a nikoliv ze Země ani země.Další věcí je i to,že balazamování má jistý účinek.Stejně dokud je tělo mrtvého ve vodě,nezjistíte na něm žádnou změnu,ale jakmile vyplave,bohužel jen na pár minut,potom se již tělo začíná měnit.Ať už vlivem vzduchu (na hladině se radoby nafoukne) tak pod hladinou,kde vlivem tlaku začne dochazet k trvalym změnám a zbytek již dokoný podovodní fauna + chemicke složení sladké vody.Na podobným principu nám funguje vzduchový měchýř u ryb.To samé se stane pokud si mumii jako dárek rozbalíme :)Tudíž nevím kdy k tomu došlo,ale již ted je nepravděpodobné,žebychom měli šanci tuto mumii vidět v nepozměněném tvaru.A jako důkaz existence UFouna?Nevím proč mámi všichni zafixovaný názor,že ufoun vypada tak jako obdoba té fotografie.Co když UFOuni jsme my lidé na téhle planetě?Když si vezmeme např, ruzné ty potvůrky jako štěnice,šváby,ale i pavouky nebo hmyz,pak co se týče „krásy“ a vůbec tvarů,jaksi se vymykáme přírodě.Stejně je i faktem,že na to jak veliké se nám rodí novorozenata,je to veliký neuměr v rámci savců,a přírody.Těch zvláštností co nám tu příroda nadělala je mnoho.Fantazie – zřejmě lidská vlastnost,nenávist ale touha i touha po poznáni či sobeckost.Tyhle vlastnosti sou ryze lidské – a zřejmě je ani příroda sama nevymyslela :))

      • Kouba

       Zdravím, ty jo než jsem váš komentář přečetl, tak jsem se zapotil. :-)
       Čas je zase jenom pojem, lidský výmysl.
       Postup mumifikace znám také.
       Třeba jsme, neřekl bych přímo mimozemšťané, ale jakousi hybridní rasou. Lidský genom je dost záhadný sám o sobě.

       Jinak s vámi souhlasím, ale opravdu můžeme jenom spekulovat. :-)

       • Nezmar

        Dovolím si nesouhlasit. Čas není lidský výmysl. Je to základní fizikální jednotka bez níž by vesmír nemohl fungovat .
        Jeho tok je ale mnohem prapodivnějží než jen linka zahnutá v gravitčním poli.
        Čas mě fascinuje… .

        • Nobody

         Drahý pane,kéž by jste měl pravdu.Kéž by byl čas fyzikální veličinou.Ale bohužel,neexistuje ani vědecký ani jiny důkaz,že čas je fyz. jednotkou.Navíc se právě o tomto faktu mnozí vědci neustále přou.
         Uvidíme,údajně jistá společnost se snaží dokázat existenci času,jako veličiny.Já jim držím palce :) Nic víc,pro ně udělat nemůžu :D

        • Kouba

         Ano je to fyzikální jednotka a ano čas je důležitý ve vesmíru,měření vzdáleností atd. Existuje i časoprostor. Na naší planetě,ale nám známý čas, tak jak ho známe všichni a řídíme se podle něj je už lidský výmysl, protože čas můžeš logicky ignorovat. :-)

         • Nezmar

          Jo tak. S metafyzickým vnímáním času souhlasím. Čas ale nemůžeme na naší planetě ignorovat.

          Koneckonců jsem přesvědčen, že se na naší plantě cestuje (cestovalo bude cestovat tohle fakt nevim jak časovat :o) ) časem, ačkoli v naší časové rovině ještě nevíme jak. Absolutní většina porkazatelně sledovaných UFO je podle mě návštěva z budoucnosti.

          Stejně jako v minulosti pozorované světelné bytosti, sou hologramy „budoucích“. Proto se ve starém egyptě upustilo od pohřbívání mrtvých žehem, nebo darování zpět přírodě ( roztrhání mrchožrouty,).
          Dávní Egypťané se nechávali mumifikovat, aby mohli spatřit jetšě své učitele z hvězd ( věřím že jde o špatný překlad, nepřicházejí z hvězd, ale jsou z hvězd – tedy ze světla). Mumifikovaní doufali, že takto cestují do budoucnosti.

          • Kouba

           S tím cestováním v čase se různě experimentovalo. Nacisté, Philadelphský experiment. Tvrdí se že někteří velitelé jednotky SS zmizeli beze stopy. Nacisté pracovali na tzv. „Zvonu“ čili takový stroj času.
           Jinak není vyloučeno, že UFO je návštěva z budoucnosti, ale zase můžeme jen spekulovat. :-)

          • Nezmar

           No jasně že spekulovat. Dyk to je ta zábava :o)

           Moje spekulace je, že dojakékoli minulosti, lze zalat jen informaci. V případě, že je třeba mít v minulosti hmotný předmět musí se tam postavit z volného materiálu ( možná jen volných častic ). Proč se první ofiko UFO objevilo až ke konci druhé světové a časté pozorování bylo na přelomu 50tých a 60 tých let. V tu dobu se provádělo velké množství pokusů s atomovými výbuchy.

           Dost volného materiálu……. .

          • Kouba

           Jo spekulovat je opravdu zábava, ale spekulovat můžeme klidně celý život. :-)

           Tak první vyobrazení UFO objektů sahá hodně do starověku, možná ještě dál. Jestli si někdy četl třeba Bibli, tak tam je také zmínka o jakýchsi létajících objektech, která by jsme dnes označili jako UFO. Už jsem to tu několikrát zmiňoval, ale řeknu to ještě jednou. :-) Tyto UFO objekty se hodně vyskytují při různých historických událostech naší civilizace a jak píšeš ty i při pokusech atomové bomby. Za druhé světové války byl výskyt tak častý, že jim dali jméno Foo Fighters.

          • Nezmar

           Atomové reakce jsou přece, základem hvězd ( fúze) . Takže postavíš jinde, ale pak musíš doletět. Jednodušší je poslat holagram, ale když neni zbytí holt tě čeká dlouuuhááááá cesta.

          • Nobody

           Trošku spekulace.Stačí si představit bod a druhý bod kam se chceme dostat.A pak ten 2 bod,kam chceme dorazit,stačí k nám přiblížit.Ne my k němu ale on k nám :))
           Že je to nemožné – v současnosti ano.Ale jinak zas tak nemožné to nebude.Stačí odbourat jen čas a prostor.Pak nám zůstane rádoby čistá energie.A pokud víme,pak energie je nekonečná – věčná.Takže ona k tomu bodu nepocestuje nýbrž ten bod (sobě rovná energie) se přiblíží k 1 bodu,stejně jako 1 bod k druhému.Takže to co by trvalo x miliard let tu máme za pár minut.(Ale jde mi to těžko vysvětlit :D).

          • Neferkaris

           Čas se rozhodně nemusí odbourat,stačí ho jak bych to řekla „vědomě vyslat nazpět“.
           Něco jako budoucí událost způsobí že vytvoří minulost.
           To je možná ten problém toho že si někteří myslí že čas neexistuje ale on má možnost jít nazpět,tím zmenšuje prostor.

          • Nobody

           Já to myslel jinak,vem si jako příklad,dalekohled.
           Ačkoliv stojíš na místě,a pozorovaný předmět je pořád tam kde byl,přesto si ho přiblížíš ………… Nějak tak se dá cestovat i ke hvězdám :))

          • Neferkaris

           Já ti ale rozuměla :-)

          • Nobody

           Čas,každý to slovo zná.Každý ho používá k určení událostí,ale i k měření.
           Ale definujte čas – jaká je jeho definice?Ty fyzikální mají jednu vadu, která se mi moc nelíbí, a to, že čas pouze popisují ve prospěch fyzikálních rovnic, ale neříkají co to ten čas vlastně je. Jen popisují jeho účinky ve fyzikálních teoriích.
           Měli bychom se tedy zamyslet, co může existovat nezávisle na čase a
           prostoru. Možná dojdeme k závěru, že tímto pojmem je energie či informace.
           Můj myšlenkový postup by byl následující. Uvažoval jsem na základě čeho
           člověk usuzuje na plynutí času. Je nepochybné, že tím jebude jeho paměť. Člověkbez paměti nemůže usuzovat na minulost a v podstatě ani na
           přítomnost, natož z ní odvozenou budoucnost.

          • Surya

           Ja usuzuju na plynuti casu tim ze slunce vyjde kazde rano a pohybuje se a zase zapadne a bude tma. A tak porad dokola. Jen to ,nic vic. :-))
           No ne , ted vazne. Pripominas mi Krishnamurtiho. :)

          • Nobody

           Nechci vytvářet mylné dojmy,ale absolutně nevím kdo ten Krishnamurtiha,či jak se to skolňuje je.Snad nevadí,ale nemůžu znát a nikdy jsem to také nenapsal,všechno.S pár lidma tady máme jen stejný názory nebo víc než podobné a s tím snad i stejné myšlenky či dokonce podobný smysl pro humor.To je celé :D

          • Adanom

           No jo tak nejak. :)
           (Surya)

          • Neferkaris

           No já bych ho definovala takto.
           Čas podle mě neplyne rovnoměrně a rozhodně né SÁM OD SEBE, má vztah ke všemu.
           Čas je součástí hmoty a energie,síly… to znamená, je obsažen naprosto ve všem a taky se tak pohybuje se vším.
           Čas není jen to co ukazují hodiny,na čas se dá sáhnout (například když pohladím) a vidět ho (když se ráno kouknu do zrcadla) vnímat ho…já jsem čas v každičké mé buňce v každičké částici,neuronu,impulsu.
           Čas je vědomý. :-)

          • Nezmar

           Co jsi nepochopila, nepochopil nebo nepochopili na větě: „Neodpovídejte mi od teď vás všechny Nobody-ovce Ignoruju.“
           O energii máte stejně blbou představu jako AchtaAchta ach jak ta se jen jmenovala.

           Takže Tohle snad pocopíš, pochopíte.

           NEZAJÍMAJÍ MĚ TVÉ PŘÍSPĚVKY!!!!!!!!!!! NEPIŠ MI!!!!!!!!

          • Nobody

           Tak to uplně nejjednodušší,NEČTI JE !!!
           A netahej sem nicky který tady nic nepíšou,chytrolíne :D

          • Nobody

           Zajímavý komentář,a to komentuješ článek?Nebo máš komplex ve škole?
           Nevaž se – odvaž se :D A z čeho usuzuješ,že je třeba ženský rod?:)
           A konečně,píšeš o fůzi,hologramu apod. Zřejmě to není energie – člověčéé – a není to dysonova sféra náhodou?
           Přestaň si hrát na někoho co nejsi,nebo aspoň piš rozumně :)

        • OKO

         Tak to mně taky :-) Čas ale klidně může být jen naše „umělá“ veličina. Vesmír ji dle (jedné z) současné fyziky „nepotřebuje“ :-) Docela děs co?

         • Neferkaris

          :-)))

         • Nezmar

          Už jsem o tom četl, ale přece bez času neexistuje, rycholst, práce, prostor…… . myslím, že bez času je se schopná fungovat pouze částicová fyzika. Teda možná s časem by kvantová fyzika nefungovala…… . Kdykoli se do přemejšlení o času pustim, po čase jsem v tom strašně zamotanej. Cybí mi teoretickej základ.

          • OKO

           Jj, nejsme na to uzpůsobeni chápat to jinak :-) Pro mne je to samozřejmě také nepředstavitelné :-)

         • Surya

          No neni to takovej des. Je to prijemny. :)
          Kdyz “ vykrocim “ za “ hranice “ fyzickeho vnimani sveta tak cas uz nehraje zadnou takovou stejnoj roli. Ciste byti zadny cas, zadny pohyb.

          • Neferkaris

           :-))

    • Neferkaris

     Ohmatat si můžete cokoliv dámo, já si například momentálně ohmatala vaše fyzické zdraví a mohu vám říci,že máte problém v krku.
     O vašem stresu se zmiňovat nebudu :-)

     • Iva

      Hmatej a šátrej si u sebe, Iveto. Mě laskavě vynech.:-)

     • Kouba

      Tak to máte ale obdivuhodné schopnosti paní. Podle komentáře poznat charakter člověka a dokonce i jeho stav to je nemožné, zřejmě nechápu opravdu vůbec nic. :-)

      • Neferkaris

       Ale já psala o bolení v krku a stresu a tohle všechno může mít jak charakterní a nebo bezcharakterní osoba.

    • Surya

     Kam by se mel posunout — podle tebe posunout?

     • Iva

      V myšlení a tím ve svém osobnostním rozvoji.

      • Surya

       No pockej Ivo tomu nerozumim. On je rozvoj mysleni nejak takhle rozlisovan nebo snad jen uzce spojen s tim ze se rozviji jen v pripade -veriti bez ohmatani? A bez ohmatani neveriti uz ne?
       Nevzpominam si ze by sis kdy na mimozemstana fyzicky sahla v beznem dennim vedomi.
       Tys neohmata a veris a jiny neohmatal a neveri a znamena to teda ze Ty se osobnostne rozvijis a posouvas a ten druhy ne? Jak to? Kde bys mohla cerpat takove odvazne tvrzeni? – hodnoceni(?) :)

       • Iva

        Já jsem si sáhla při plném vědomí, a to navzdory noční hodině.:-) Ale pokrok jako takový je dán tím, nevěřit jen slepě všemu, co nás na škole, by´t třeba i vysoké, naučili. Pochybovat a připouštět možnost nemožného je tím hybatelem pokroku. Dál už to rozebírat nehodlám.

        • Surya

         Nesahla. Tvuj pribeh si pamatuju.

         Prekroutila si to dal cele pekne, presne tak jak se ti to ted hodilo. To je cele.Byla tam rec o ne/ohmatavani. Nevsimla jsem si ze byla tam rec o tom co nas ucili nebo neucili ve skole.
         A proc me o tom vubec informujes ze nehodlas cosi rozebirat? O nic jsem se neprosila.

         • Iva

          Poslyš Adanom, pokud tu někdo něco překrucuje, jsi to ty. Držela jsem se za ruku,ale nemá smysl se o tom dohadovat, tys tam nebyla.:-)

          • Surya

           Poslys Ivo nebud jako Iveta protoze kazes a sama delas. Prekrucujes-otacis.
           And First of all- nedohaduju se, to je tvoje parketa. Rekla jsem jen ze tvuj pribeh si pamatuju. A ze to nebylo v beznem dennim vedomi. Pokud vubec vis co bezne denni vedomi znamena.
           Ja uz ohmatavala kde co a ackoli sem tam s tebou nebyla neznamena to ze nemam a nemohu mit svujj pohled na vec.

  • Mirko Hýl

   důkaz :D