Virus zika je uměle vytvořená hrozba

Za epidemií mikrocefalie v Brazílii může ale stát i očkování těhotných žen proti chřipce a dávivému kašli.

10
51696

Virus zika, který vyvolává paniku po celém světě, je ve skutečnosti jen další podvod. Tvrdí to někteří lékaři a novináři z Brazílie – ze země, odkud přichází současná epidemie mikrocefalie (nedovyvinutí mozku). Za tímto virem, stejně jako za dalšími, které se v poslední době objevily, stojí ve skutečnosti nadnárodní korporace, které se snaží zakrývat své zločiny, a vydělávají na panice.

HIV, západonilská horečka, prasečí chřipka, SARS, Ebola… Úmrtí způsobené každou z těchto nemocí způsobuje virus. „Jenže tyto nemoci vznikají z jiných důvodů,“ stojí na webu resumenlatinoamericano.org.  Článek dále připomíná, že virus zika je známý už od konce 40. let minulého století. Jenže tehdy způsoboval jen lehké onemocnění. Proč ho teď viní ze závažných genetických poruch?

„Je to jen lež vědců, kteří pracují pro nějakou z nadnárodních korporací,“ tvrdí autor článku. „K tomu, aby plod v děloze onemocněl mikrocefalií, vede řada faktorů.“ V Brazílii to může být například nekontrolované užívání pesticidů (tato země je na prvním místě v jejich používání). „Chemické látky jako atrazin a metachlor, které pesticidy obsahují, zpomalují růst plodu a vedou k tomu, že se rodí děti s malým obvodem hlavy,“ cituje autor lékařský výzkum, který dospěl k tomuto závěru. Pesticidy, které neprošly schvalovacím procesem, prodávají v Brazílii nejméně čtyři zahraniční výrobci. Jsou to renomované firmy, pro které je velmi pohodlné svalovat vinu na virus, čímž se vyhnou trestu za fatální vrozené defekty.

Za epidemií mikrocefalie v Brazílii může ale stát i očkování těhotných žen proti chřipce a dávivému kašli. Farmaceutické firmy, které vakcínu vyvinuly, nemají prověřeno, zda u těhotných nevyvolává nežádoucí účinky a zda je pro ně vůbec bezpečná. „Testy, které se u těchto vakcín prováděly v USA, nebyly prováděny na lidech,“ upozorňují brazilští lékaři. Jeden z doktorů ze státu Pernambuco je přesvědčen, že za mikrocefalií nestojí virus zika, ale právě tato vakcína. Podal také žalobu k soudu a následují ho i někteří kolegové.

A dále: šíření viru zika způsobují komáři. Je to možné, ale původně s tím neměli nic společného. Teď jsou tady ale geneticky modifikovaní komáři, které v zemi vypustila jistá britská firma, aby bojovali s horečkou dengue. Předpokládalo se, že samci přijdou v důsledku modifikace o reprodukční funkci, nebudou schopni oplodňovat samičky a jejich potomstvo bude hynout ještě v larválním stádiu.  Množství hmyzu se skutečně dramaticky snížilo, ale není tu žádný důkaz, že experiment byl bezpečný. Co jsou vlastně tito komáři zač, je dosud velkou neznámou. Jaké látky vlastně generují? Za britskou firmou stojí velké množství nadnárodních korporací včetně velkých bankovních skupin. Jedna z bankovních nadací dnes prodává virus zika za 599 eur. (Mimochodem, z opičí krve ho izolovala už v roce 1947). Cílem prodeje viru je nyní vývoj účinné protilátky, která bude dostupná po celém světě. Jenže ve skutečnosti to funguje takhle: virus si vyrábíme sami, děláme mu PR, že způsobuje pandemii a pěkně na tom vyděláme.

Podobné je to s viry HIV, Eboly a nejrůznějších chřipek – vždy šlo o modifikace obyčejných virů. A veřejnost, která se těchto smrtelných, leč uměle vyvolaných pandemií bojí, potřebuje uklidnit. Takže se vyvíjejí nejrůznější léky, což vede k obohacování nadnárodních korporací, velkých bankovních skupin i jednotlivců. Například součástí antivirotika Tamiflu je badyán. A kdo skoupil veškerou jeho čínskou produkci? Jeden z ministrů bývalé administrativy George Bushe ml.

 • Pingback: #věda - Spisovatel Tomáš Sekerka()

 • 3Bird

  Těžko soudit, ale při tom přelidnění a ještě když přihlédneme čeho je člověk schopný, bych tomu i věřil.

 • Helena Trink

  Vida, a ja onehda cetla, ze za to muze Bill Gates a GMO komari, cileny na eradikaci horecky Dengue. To jsou veci…

 • Lincoln

  Dávno a kolik let nesleduji zprávy, protože nemám potřebu si tlačit bludy každý den do hlavy podle toho jak potřebují. Nejlepší ale byla ebola :D Všude toho byly plné zprávy až to bylo otravné a ze dne na den ticho …

 • Mirko Hýl
  • Nobody

   Zajímavý článek – ale řekněme si upřímně,která společnost by se přiznala,že udělala chybu?Naprosto žádná.můžeme se tu dohadovat,ale podklady nikdo z nás nemá.
   Ale rozhodně by stálo za to,aby se začala mluvit pravda :)
   Ano,na pokud by se prokázalo,že na vině je ta a ta společnost byť nepřímo,rozhodně by se pak protilék hledal líp,než nějaké zatajování faktů popř. jejich zkreslování.Ale v týhle době se už opravdu nedá věřit ničemu,než sami sobě :)

 • Nobody

  No,zřejmě opět většina lidí tomu nerozumí.Zas jsou tu vědci,výzkumníci apod. co tvrdí že tato nemoc vznikla čistě z ničeho (což je na 100% nesmysl) a jistě že lidé jim to věří,že mají pravdu.Nejsem sice žádný hygienik či epidemiolog,ale zajímavé je jedno – to že se různě modifikují viry či bakterie je známá věc.Jednak některé jsou používány jako vakcina – prevence což jsou „Oslabené?“ viry nebo bakterie.Další věcí jsou biologické zbraně.A hlavně jejich výzkum,to že nám nemohou různě modifikované viry uniknou z laboratoří? – tak tomu snad nikdo rozumný nevěří.Takže otázka zřejmě nebude ta,jak to celé vzniklo,ale otázkou je,kde to uniklo či kde proběhla „jakási“ vakcinace obyvatelstva třetího světa.Ono nejde všemu věřit,zvlášť pokud různé ty ampule podléhají teplu,světlu a hlavně času.
  Můj dojem na celou věc je jednoduchý – podobné viry způsobující pandemie je dílo člověka.
  Ano,zřejmě původně se dělali pokusy na zvířatech,ale hmyz je hmyz.Těch proměnných tu může být spousty.Takže zika,ale i HIV,SARS ale v dnešní době i Ebola,Španělská horečka a jím podobné mutace jsou způsobeny jen a pouze nezopovědností lidí – vědců.Možná je v tom i úmysl,to nevím,ale pokud se podíváme do minulosti,mor – příčina – člověk.Ale je to zdokumentované.A proč taková rakovina,AIDS a jím podobné nejsou zdokumentovány?
  Že by v dávné minulosti tyto nemoce nebyly?Já myslím,že nebyly.A jen vinou člověka tyto bacily vznikly.I když třeba ne vědeckou cestou – různí uchyláci + zvířata apod.

 • Kouba

  Tohle se ví už dlouho, že obyčejné a téměř neškodné viry jsou modifikovány záměrně.
  To samé vakcíny proti různým nemocem je to velký byznys. Já nebyl očkovaný už ani nepamatuji jak dlouho a nejsem nemocný a stále žiji. Je to velký podvod. :-)

 • Neferkaris

  Zas…á intelektuální elita!…a britská LGC Group taky.
  Udajně vlastní patent na tento virus Rockefellerova nadace.