Obří UFO opět v blízkosti Slunce

10
902

S neznámými objekty kolem Slunce se v posledních týdnech opět roztrhl pytel. Solární observatoř SOHO zaznamenala 30. srpna hned několikanásobnou aktivitu UFO kolem naší mateřské hvězdy.

NASA tvrdí, že se jedná o zásah třetích osob, v některých případech za to může nízká kvalita samotných záběrů. Co si o tom myslíte vy? Tahá nás NASA za nos, či je to jen další falešná zpráva?

Zdroj: paranormal-news.ru

 • davecrack

  Je to tam stále. Viz foto na stránkách nasa http://stereo-ssc.nascom.nasa.gov/browse/2014/01/24/behind/euvi/195/1024/
  je to tam každý den a je toho hodně

 • skris

  Proč si lidé pořád myslí že my na Zemi jsme nejinteligentnější tvorové ve vesmíru? Proč by to nemohlo být UFO okolo Slunce? Copak máte důkazy o tom, že to je nemožné? A co jsou to vlastně důkazy? To že dáváte za pravdu vědcum, kteří pomalu sami nevědi co dělají? Věda, to přeci není jem zkoumání hmoty !!!!!

  • Tom

   Na tohle stačí logika a zkušenost,
   Důkaz je matematické popsání jevu. Pokud se jev opakuje s určitou pravidelností je z toho fyzikální zákon.
   To je pravda že vědci většinou nevědí co dělají, taky nejvíc věcí vznikne jaksi náhodou, když se udělá něco blbě…..nebo jinak než by mělo

 • chargy

  tak todle moc přesvědčive nevypadá, že k slunci něco létá bych i věřil, ale to co je vidět tady, tak to podle mě bude chyba zobrazení

 • Peam

  No já nevím, že by byla nějaká civilizace vyspělá tak, že by se mohla přiblížit až tak ke slunci?

 • Ganolf

  To vypadá jako Klissani ze hry Space Rangers taky když obsadili sluneční soustavu tak očekávali přílet vojenských lodí a krátili si čas létáním kolem Slunce .. :)

 • kamaka

  Pochopitelně že je to další falešná zpráva jednak proto, že sonda SOHO už hezkých pár let jaksi „přesluhuje“ a to se samozřejmě musí podepsat na kvalitě jejích snímků. Dále je tady fakt, že SOHO není jediná observatoř, která nepřetržitě Slunce monitoruje. Je tady ještě sonda Solar Dynamics Observatory (SDO) a dvojice sond STEREO. Ty všechny nepřetržitě monitorují Slunce v širokém oboru spektra. Takže logicky by tyto observatoře měli pozorovat ty samé „objekty“ jako SOHO. Jenže tomu tak není. Proč teda SOHO zobrazuje něco, co ty další sondy ne? Problém nejspíš bude v SOHO samotné.

  • Tom

   Jsou to mrtvé pixliky, když si člověk vleze do archivu SOHO a zanimuje si ten den tak je vidět kolik těch mrtvých pixlů je. Vlastně ani nemusí ten konkrétní den.

 • Lincoln

  Celý vesmír je živoucí organismus, takže tam může být cokoliv stejně jako plakvat v oceánu : )

 • Michal

  Slunce je prostředek k transformaci, jak na fyzické, tak na duchovní úrovni, navíc stále nabírá na síle, takže ufounci jsou nejspíš zvědavý :)