Bílý dům odpověděl na petici týkající se UFO

12
1083

„Americká vláda nemá důkazy o tom, zda mimo naši planetu existuje život, ani o tom, zda nějaká mimozemská bytost kontaktovala příslušníka lidské rasy.“ Bílý dům takto odpověděl na dvě petice žádající odtajnění informací o údajných mimozemských návštěvách na Zemi. V odpovědi zástupce Phila Larsona z Úřadu pro vědu a technologii dále stojí: „Neexistuje žádný věrohodný důkaz, že by americká vláda tyto informace tajila před veřejností.“

Podle průzkumů více než 50 % Američanů věří v existenci mimozemského života a více než 80 % lidí je přesvědčeno, že jim vláda o tomto fenoménu neříká pravdu. Obamova administrativa původně vyhlásila, že na petice odpoví, pokud se pod ně do třiceti dnů podepíše minimálně 5000 lidí.  Pod první se podepsalo 5387 lidí, pod druhou 12 078 lidí. Pro příští petice to bude muset být už 25 000 podpisů.

Larson upozornil, že není žádný věrohodný důkaz o přítomnosti mimozemského života na Zemi. Přestože se množství vědců domnívá, že šance na život jsou ve vesmíru poměrně vysoké, pravděpodobnost, že E. T. navážou kontakt s pozemšťany, jsou vzhledem k uvažovaným vzdálenostem extrémně nízké.

[quote]Čtěte dále na ProcProto.cz: Petice Obamovi – zveřejněte všechna tajemství o UFO a mimozemšťanech[/quote]

„Nicméně to neznamená, že se tématem života mimo naši planetu nezabýváme,“ uvedl Larson. Dodal, že obyvatelné planety ve vesmíru hledá sonda Kepler a dále, že k Marsu se v nejbližší době vypraví mise Curiosity,  která bude zkoumat vzorky marsovské půdy a zjišťovat, zda někdy v minulosti byly na rudé planetě přírodní podmínky vhodné pro vznik primitivního života.

Zdroj: msnbc.com

 • Sliprs

  Vsak Obama je mimon,to jste nevěděli?:DDD

 • Anitkotyčerepapi Novikovičová

  Spíš jasnej Fidel xD

 • malatny

  Kdyby Obama neco zkusil vykecat tak by se o nej postarala CIA tak jak to udelala s Kennedym

 • Karshi

  „Americká vláda nemá důkazy o tom…“
  Z toho mi vyplývá, že americká vláda jako instituce ony důkazy nemá, avšak mít takovou instituci v osobním vlastnictví zabývající se tímhle fenoménem, pro USA vládu znamená být z obliga, a tudíž by nelhali. =-)

 • Endaria

  Ja nechápem načo to ešte taja….však pomaly celý svet vie o tom a verí v to že existuje UFO :D ach jaj…to už je smiešné….nemá cenu to tajiť :D oni sú smiešný :D

 • Clark

  Ti to jen tak nepřiznají, protože nemají dostatek odvahy to vytroubit do světa. Jejich ubohý hrdinství je jen zatloukat a zatloukat ,na víc se politruci nezmůžou :))))

 • Josef

  Ahoj kluci. Jiný závěr jsem ani nečekal. Už desítky let na americkou vládu tlačí nejrůznější organizace a skupiny lidí,kteří žádají informace. Že by to najednou udělali na základě nějaké petice se mi zdá poněkud naivní. Je to jako byste po nich chtěli přiznat vinu na vraždě JFK.

 • Alena Hempelová

  Hm…To je zvláštní, že ještě nedávno Obama sliboval, že všechno zveřejní. A najednou zase vše zapírá. Pročpak asi?

 • Danny

  Přesně takovou odpověď jsem ale čekal :D Nebo taky byla možnost že budou mlčet dál ale výsledek je stejnej…

 • Dendra

  Tak to je kravina nejhrubšího zrna!!! Tyhle kontakty tady jsou už od 50 let. Všichni známe důvody, proč to americká vláda tají.

 • My tomu taky neverime! :-D

 • Danny

  A tomu jako máme věřit?? :D