Nový dokument potvrdí styky Mayů s mimozemšťany

32
2402

Další radostná zpráva pro všechny záhadology – nový dokument o Mayích přinese důkazy o kontaktech této civilizace s mimozemšťany. Potvrdil to nejen producent filmu Raul Julia-Levy, ale i zástupci mexické vlády.

Ve snímku „Revelation of the Mayans 2012 and Beyond“ (Nová odhalení o Mayích) budou poprvé zveřejněny dosud neznámé kodexy, artefakty a důležité dokumenty, které potvrzují, že Myayové byli skutečně ve styku se zástupci mimozemské civilizace.

„Cenné archeologické nálezy a materiály byly až dosud uschovány na bezpečném místě,“ sdělil ministr turistiky mexického státu Campeche Luís Augusto García Rosado. V telefonickém rozhovoru také uvedl, že v džungli byly nalezeny 3000 let staré přistávací dráhy.

Producent filmu Julia-Levy dále informoval, že před několika tisíci lety chtěli Mayové osídlit celou planetu, ale zabránila jim v tom invaze „mužů s temnými úmysly“, takže nakonec museli sami opustit svá sídla. Julia-Levy je přesvědčen, že diváci budou brát jeho dokument vážně, protože jeho poselství je klíčové pro veškeré lidstvo.

Nejvíce záběrů má pocházet z dosud málo známého a tudíž i opomíjeného mayského sídla Calakmul a dále z okolí kdysi významného mayského města El Mirador. K projektu se připojila i guatemalská vláda, jejíž území Mayové rovněž obývali. „Guatemala, stejně jako Mexiko, byla domovem kdysi vyspělé mayské civilizace…a také měla v úschově některé velmi provokativní archeologické nálezy. Je nejvyšší čas, abychom je v novém dokumentu ukázali,“ uvedl v prohlášení guatemalský ministr turistiky Guillermo Novielli Quezada. Dodal, že jeho vláda tak činí „ve prospěch lidstva“.

Natáčení začne 15. listopadu, do distribuce půjde dokument příští rok před 21. prosincem, kdy končí mayský kalendář.

Zdroj: Yahoo

 • karel.j

  Prosím čtenáře tohoto webu sdílejte tento odkaz všude kde se dá,rozesílejte kamarádům atd,předem děkuji,(je to závažná věc NWO začíná…!)
  To už není domokracie kontrolovat fotky z digitálních foto z dovolené na hranicích!
  Cílem tvůrců NWO je ovládat a kontrolovat každou lidskou bytost a to se jim očividně daří,a také razantně snížit počet obyvatel Země doufám že to tak nedopadne ale když jsem se dozvěděl pravdu o 11.září…a dalších svinstvech USA… co dodat..
  (prosím podívejte se na toto video a roresílejte a sdílejte všem co znáte!)
  Předem Děkuji za podporu NWO-je ďábel…
  ZDE odkaz:
  http://www.youtube.com/watch?v=i8aBw5spbmo&list=UUfAaz7udc-lkmyp8mDwra5g&index=3&feature=plpp_video

 • Mirek

  21.12.2012,se má podle Mayského proroctví, vrátit na svém opeřeném hadovy buh Kukulkan. To by se shodovalo s předpokládaným příletem oněh tří lodí,které se k nám prý blíží. Takže nikoliv Thovt,ale Kukulkan.Jinak je pravda,že pod Egyptskými pyramidami existují ohromné archyvy A k vašim debatám o přistávacích drahách,sou uplně mimo. Technologie která překonává hnolocmezihvězdné vzdálenosti a možná i časoprostor,je dosti náročná,takže je logické,že tu samou technologii nebudou používat na běžná přibližovadla. To tady nikdo nečet Danikena? čus

  • Tom

   ty si v tom archývu pod pyramidou byl? nebo znáš někoho kdo tam byl. nebo Erich tam byl? Nebo zná někoho kdo tam byl? Když o tom nemáš jediný důkaz, že to tak je nemůže to být pravda, ale pouze teorie, teze, spekulace. Můžou být určité indicie, ale ne pravda. Proto je svět v takových s…kách, protože celkem posvátná slova se používají tam kde by neměla. Věřím, že to těžko pochopíš…..ale kdo ví.

   • PRVNÍ OČITÝ SVĚDEK

    Koukám,že jsi pořád nadčasový kecálista tom.Ty se tím rejpáním snad ukájíš chlape.

 • Jarda

  doufám, že v budoucnu se neobjeví obdobná zpráva: že před několika tisíci lety chtěli USA osídlit celou planetu, ale zabránily jim v tom lidé s temnými úmysly

 • waspmet

  doporučuju popátrat po netu shlídnout pár i popřených dokumentů kde vypovídají i vysoce postavení lidé od NASA není důvod jim prostě nevěřit důležité je se nebát

  • Hanka

   Myslím, že by nebylo vůbec špatné písnout sem odkazy. Aby nám něco podstatného neuniklo.

 • proč přistávací plochy byly tak veliký? no protože tak veliký sou i ty plavidla nebo jich bylo víc, neasi, mě spíš zajímá, proč natáčení toho filmu bude tak pozdě

 • Martin Glogo Glogovsky

  no nevim jinak pozeram tky stargate a muze to bit pravda docela zajimave

 • Honza

  No myslím si že pravda bude někde uprostřed. já osobně věřím že piramidy v gíze nepostavily Egypťané… teď spíše narážím na možnost viděnou v jak ve filmu tak v seriálu SG (StaGate). Co se Mayů týče dost záhadný národ lidí to byl a tak nějak se přikláním k tomu že mohli býti v kontaktu s mimozemskou civilizací… Otázkou je však pokud to jest pravda, že letí k Nám tři kosmické lodě jsou to ti samý co byli v kontaktu s Mayi či né?

 • Přímotop

  Jsem tu poprvé a nestačím zírat. Tady je ještě navíc svobodná diskuze ! Asi před čtvrt rokem jsem se zaregistroval na Osel.cz, neboť jsem měl potřebu vyjádřit se (slušně, leč kriticky) ke způsobu napsání jednoho článku. Můj komentář tam vydržel zhruba 24 hodin – pak byl smazán a od té doby mi nějaký osel z Osla.cz zakázal do diskuze přístup. Tak ať se tím oslizmem nenakazí další pěkný server.

 • Vito Genovese

  keby mal take dokazy uverejni ich hned a nie komercne pred 21 decembrom…sak kuknite na to meno Levy…co ine ako peniaze mozu toho prislusnika vecne tyraneho naroda zaujimat?

 • Stefan Orionsky

  toto si naštudujte: vimanika shastra lietalo to aj 5000kmh, a to s rachotom, takze cca raketovy pohon, a to moze pri pristavani potrebovat nejaku vzdialenost…?!

 • ittiloa

  Naivkári, Mayovia mimozemšťanmi? Ľudožraví,paráda. Ako veľmi si prajete UFO,ale aj tu veľmi,veľmi,veľmi vyspelú civilizáciu asi niekto stvoril…

 • Janko Hraško

  yogi nemám info, koľko by mala mať tá pristávacia dráha. Ide o to, že sa dohadujete zbytočne, pretože je zrejmé, že prípadné UFO je schopné kolmého štartu, ale ak ich chceš postaviť viac, tak ich nebudeš asi stohovať, ale postavíš plochu, ktorú nazveš pristávacou dráhou, nie? A ak mali ešte nejaké lietajúce mašinky, ktoré používali na prepravu tu na zemi, tak kľudne mohli mať aj tie originál pristávacie dráhy na rolovania a štarty. To je môj názor. Príklad: Tri kozmické lode s priemerom 200 metrov by určite potrebovali minimálne 1200 metrov nejakej dráhy, čiže parkovisko s rozmerom 400×1200 metrov, čo sa môže javiť ako pristávacia dráha

 • Anupew

  Hmm lenže Majsky najvyšši boh (mimozemšťan) je vlastne Thovt takže smola dámy a páni základ je v Egypte pod pieskom alebo niekde skryté v depozitoch.

 • Josef

  přesně tak yogi. ale to už jsem napsal jinde. (jen můj názor)

 • yogi

  Goloko – chytráček jsi spíš ty… Jestliže tedy opravdu existují plavidla se schopnostmi antigravitačního pohonu, dokonce se schopností dematerializace, schopné přesouvat se v čase a prostoru atp. tak je opravdu absurdní představa, že potřebují betonovou, kilometry dlouhou startovací dráhu jako naše letadla. I ten pitomý vrtulník dokáže přistát na ploše 10×10 metrů…

  • Tom

   I letadlům stačí taková malá plocha………

 • Goloka

  yogi : „létající talíře potřebují přistávací plochy? … “

  Představ si že ano chytráčku. Letiště je přistávací plocha. A pokud chceš přistávat v pralese tak to neuděláš na špičce stromu i když to dokážeš dělat vertikálně. Navíc si umím představit že pokud k tomu docházelo tak to bylo za obřadného schromáždění mnoha lidí tudíž by ti asi malá mítinka nestačila.

  Podobní chytráci mě opravdu pokaždé něčím pobaví.

 • yogi

  létající talíře potřebují přistávací plochy? Pokud existuje natolik vyspělá civilizace, která umí překlenout stovky či tisíce světelných let, asi nepůjde o stroje, které by potřebovaly startovací dráhu jako naše letadla… ???

  • AKTA X

   zdravim vás všechny ufo letajici taliře tajne projekty na area 51 existujou důkazy ktere vám brzy už předložime možna nevěřite pan x nam řikal že musime počkat až bude vhodná doba na odtajnění velke archivy sektor V VI vim že mě neznate ale o area 51 už jsem psal a take videa stahoval od pana x jak už vite tajna super tajna zakladna vnevadě pusti te si dokument o area 51 čtyři technici kteři tam byli zjistili co se dalo ale dovnitř se nedostali.

   • Tom

    Aha, já to nechápu :-) Co je area X, a kdo je pan 51?

  • Tom

   Yogi psssst to takhle nesmíš říkat ……… to je moc logické…. :-))

 • David

  Vsem doporucuji tento dokument:

  http://www.youtube.com/watch?v=_h5i51y9cLs

  Asi nejlepsi co jsem na to tema videl. Sice v nem Mayove nehraji zadnou roli, ale mimozemske civilizace urcite.;-)

  David

 • PeRi

  Josefe, ono je to všecko nějaké divné, nicméně, Bible sice neříká nic o životě a civilizacích ve vesmíru, ale taky to nepopírá! Zřejmě to aspoň v době starozákonní nebylo podstatné, proto pisatelé toto pominuli, nebo, spíš je možné, že katolíci z Bible vyhodili zmínky o UFO a podobných jevech. Víc by nám pověděly staré Mayské a Aztécké knihy – kodexy, které španělští dobyvatelé spálili, čímž jasně ukázali, jací byli barbaři! Zachoval se jen Poppol wuh, ale tam asi není nic, to byla jediná kniha, která prošla cenzurou. Škoda, že shořela Alexandrijská knihovna. Jediná naděje je v pyramidách které jsou ve střední Americe a ještě nebyly zkoumány, nebo v Číně a Tibetu. Věda jde kupředu, takže snad dojde k mnohým objevům!

 • Josef

  Zajímavá myšlenka. Návrat Archy. I když z biblí se to moc neshoduje,ale takových věcí je tam víc a podstatnějších.

 • PeRi

  Tak mám dojem, že pokud je nějaká mimozemská kultura, budou to Mayové. Jestli skutečně k Zemi letí ty obří lodě, a mají li dorazit v polovině prosince r 2012, tak jsou to opravdu Mayové, tedy Indiáni. Připustme, že unikli biblické potopě odletem do kosmu, nebo odtud pochází!

 • Josef

  Se všemi těmi komentáři souhlasím. Jen doba uvedení tohoto snímku,zdá se mi poněkud nešťastná. Jestliže se bude něco dít,budeme mít jiné starosti,než jít do kina. Pokud ne,může to způsobit paniku a obrovské škody. Každopádně je to skvělí komerční tah. Nemusím doufám připomínat příchod roku 2000. Tenkrát jsme byli také napnutí,jak to dopadne. Nehledě na to,že se tenkrát stalo dost divných událostí. U jedné takové jsem se ocitnul jako voják základní služby. Od té doby věřím,ale snažím se na všechno dívat realisticky.

 • Danny

  Přesně jak říká Tribe :) Už se musí něco stát.Svět se v tomhle směru prostě zastavil a nic se neděje.Každodenní rutina a žádná pořádná radost ze života.Lidstvo by mělo přejít do nové a snad i lepší éry.

 • Mazec, konečně se něco děje :-) Už sem si myslel, že jsem se narodil do stereotypní doby – práce – spát – práce – spát – práce – spát – práce – spát – jeden den užívat peníze z práce, zaplatit účty a znova….. nevim, život v tomhle systému stojí za hovno, doufám že se kurva už stane něco co změní historii, už je na čase, lidem jebe, takhle to nejde

 • Ynwa

  Takze nejspis tam bude i vysvetleni ohledne fenomenu jmenem 2012