Petice Obamovi – zveřejněte všechna tajemství o UFO a mimozemšťanech

9
1266

Více než 7500 lidí již podepsalo petici určenou americkému prezidentovi Baracku Obamovi, ve které žádají o odtajnění všech informací týkajících se UFO. Požadují okamžité uvolnění všech souborů, které vlastní vojenské složky a zpravodajské agentury.

Pokud petici do 22. října podepíše 17 000 lidí, Bílý dům odpoví.  To určitě nebude problém, protože aktivistům iniciativy We the People se jich na toto téma podařilo shromáždit 5000 za pouhé čtyři dny. V petici mj. stojí, že stovky oficiálních činitelů veřejně potvrdily kontakt s mimozemským životem a že polovina obyvatel USA věří v existenci mimozemšťanů a UFO. „Lidé mají právo na informace. Lidé zvládnou pravdu,“ stojí v petici.

 • gdsd

  obama je hlavne zmrd zmru, kterej dela ostudu cernochum a ty vypatlany amici ho furt volej .. . chapete to?

 • tokky

  Dendra, pokud neuvedes zdroj informaci (ocividne vis mnohem vic nez ostatní nezasvecení..), pak to vypada ze si fakta tahas ze zadku. dik!

 • peter

  JA simislim ze je na to odhalenie mali pan aj ked je prezident USA

 • Janko Hraško

  Obama a aj celý Biely dom sú moc malí páni a mýli sa ten, kto si myslí, že USA prezident je človek s neobmedzenou mocou. Ak takéto dokumenty existujú, tak prezident k nim určite nemá prístup, pretože mu to z titulu funkcie neprínaleží. Môže sa len zasadiť o niečo, ale priamy príkaz je absolútne vylúčený. V takýchto prípadoch je mimo hry. Tu zmôže niečo jedine kongres, nikto iný

 • Josef

  dlouho jsem se takhle nezasmál :-)

 • stepka

  Dö prdele, Paroubkovo proroctvi se naplnuje! On fakt bude vladnout s martany .-D

 • Josef

  Myslím,že máme zrovna před sebou daleko větší hrozbu. Paroubek zakládá politickou stranu………………………………………………………………………………………………………

 • antoine

  hm to je v secko mozny ale až oni pristanou myslim ze to pak uz asik mozne bude :-) a vlada nam fakta prekaldat nemusi to nam predlozi entitty mimo nasi planetu ,obyvali ji a vedi vsecko , proc a kuli ceho padla planeta do duality.

 • dendra

  Jsou skupiny mimo Obamovou kancelář, které určité dokumenty nikdy nedovolí odtajnit. Dokonce sám prezident ( nejenom Obama ) nemá přístup k některým vysoce utajovaným skutečnostem. Takže bohužel s těmi nejdůležitejšími informacemi se lidé nikdy neseznámí.