UFO ve tvaru bumerangu šokovalo vojenského experta

11
903

Letecký technik, který sloužil v americké armádě a dnes žije v Arizoně, viděl zřejmě reálné UFO. Minulý týden nad jeho terasou přeletělo zhruba ve výšce 1500 stop tmavé těleso ve tvaru bumerangu s několika bílými světly v přední části. Odhadem bylo velké zhruba jako menší dům.

„Je mi 46 let a sloužil jsem u námořnictva jako mechanik F-14 (jde o nadzvukový dvoumístný vojenský letoun s měnitelnou geometrií křídel),“ citoval svědkovo vyjádření list The Canadian. „Znám každý typ vojenského letadla i jejich obecné schopnosti. Pilotuji také vlastní Cessnu. Stroj, který jsem pozoroval, se ale nepodobal žádnému existujícímu letadlu.“ Svědek dále uvedl, že objekt, který nevydával žádné emise, po chvíli změnil kurs způsobem, jenž podle něj odporoval Newtonovým pohybovým zákonům. „Je možné, že vojenské technologie pokročily natolik, že dnes tady armáda testovala nějaký nový druh letadla. Jenže pokud by si za letu dokázalo vynutit tak extrémní změnu kursu, musela by se kvůli otáčkám zvýšit úroveň hluku a nic takového jsem nezaznamenal. Nedokážu identifikovat, o jaký létající objekt mohlo jít.“ Svědek také volal na nedalekou vojenskou základnu, ale tam mu řekli, že se ten den žádné zkušební lety nekonaly.

Video: UFO ve tvaru bumerangu

Zdroj: The Canadian

 • Karel

  Dobrý den, je mi 38 let, bydlím na jihozápadě Čech a toto jsem viděl nad naším městem v říjnu 2013 večer, cca před 22 hodinou. Divné na tom všem bylo, že to letělo poměrně nízko, asi tak ve výšce 100 m, byla zřetelně vidět velká světla pod křídlem, myslím, že byla čtyři, a nad hlavou, když mi to míjelo, to hrozně neslyšně a nepřirozeně zrychlilo. Pořád jsem na to myslel, ale krom manželky jsem to pár lidem řekl až po několika měsících. Reakce byly vlažné, jak ksem očekával. Protože nejsem blázen a ani ostatní mi za něj nepovažují, myslím, že o mém příběhu alespoň chvilku přemýšleli. Z celého divného setkání se mi od té doby pořád vnuká myšlenka, jestli jsme jako ČR, jako lidstvo atd…PŘIPRAVENI?? S pozdravem Karel

  • Tom

   Já Ti Karle děkuji za diskuzní příspěvek. Co stroboskopický záblesk. Byl? červená vlevo, zelená vpravo? Někdy je patrno označení při osvětlení letadla. Jajé jste měl pocity při pozorování? Myslím nějaké neočekávané.
   Osobně jsem přesvědčen, že jsme připraveni. Jako llidstvo jsme neuvěřitelně přizpůsobiví. dovedu si představit, že by po kontaktu za pár let zasedli nebešťánci i v parlamentu. Případně by je chránil nějaký diskriminační zákon. :-P

 • dylian-san

  No plne tomu chlapikovi VERIM!!!!, a jsem rad ze tohle video poridil :), nedavno jsem videl uplne stejny letoun proletajici nad mym domem, nevydavajici zadny,ale zadny hluk!!!, letici ve vysce cca 300-500 m, rychlosti asi jak harry potter s ronnem v tom modrem autaku:D,barva svetel uplne stejna, zajimave je,ze objekty se vyskytuji u ELEKTRARNY o.k.r Karvina, a moc se jim tu libi :D, Lidi kurna to letadla nejsou ani nahodou !!!!!!!!!! Urcite ne nase :D,zdur.

  • Tom

   když je to tak častý jev, připrav se na to a vyfot to nebo nafilmuj. ale ne roztresenou rukou. Proste se na to priprav vybavení.

 • MICHAL :)

  no nevym ale připomíná mi to hodně STEALTH B2 SPIRIT.a v pozadí je zvuk proudového letounu tak nevym :) a kdyby to bylo UFO tak klobouk dolu.

  • Tom

   jo ufo se zeleným a cerveným pozičním svetlem :-)

 • kofz

  vojenske letadlo ktere stoji na mistě :-/ nevim no……a to nemusi byt hluk letadla ale vzduch nebo něco(běžne u Sony Erricosnu) ale nvm čim je točene tohle

 • Clark

  To je jasný :) , nový typ bombardéru už o nich bylo i na exopolitica.cz byli tam i fotky

 • Danny

  Jestli je to fakt UFO tak dost nevyspělý.Dělá to docela dost velkej hluk takže bych tipnul spíš to vojenský letadlo.

 • Anu

  pokud to je opravdu ufo a není to fake, tak je to zatím nejlepší záběr, který jsem viděl

 • Konan

  hmm, vypadá to zajímavě :-) Ale nejspíš půjde o vojenské letadlo.